Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕
Odpowiedz

🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕

Oceń ten wątek:
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenula wrote:
    Też o tym mysle ostatnio. Chcę pojechać odwiedzić dziewczyny w robocie 😄ja mam ten nieszczęsny fotelik cybex I mam problem z dźwiganiem go. Jest ciężki,obiłam już samochod🫣 myślę żeby kupić sobie maxi cosi na takie krótkie dystanse do sklepu...
    My mamy maxi cosi. Dla mnie jest ciezki 😔 a z 8 kg dzieckiem to juz w ogóle. Mam problem zeby go kilka metrów przenieść.

  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Nie próbowałam ,ale zakupię. Na razie dostał ibum i dało radę,bo pospal całe 50 min na dworze
    Edit- widzę ,że to są czopki ,a ja mam straszne opory przed czopkami 😬sama nigdy sobie nie zakupiłam ,a dziecku też bym się bała 😂mignęły mi też jakieś krople ,tylko pytanie czy dla takich maluchów będą ok🤨

    Twój spokój ważniejszy, czopki nie takie złe 😄 nie mam pojęcia jak z kroplami, mi położna mówiła właśnie o czopkach, ale może popytaj w aptece 🙂 chociaż ja mam niemiłe doświadczenia z tym pytaniem w aptekach o leki, bo jak proszę o coś przy KP dla siebie na przeziębienie np to widzę wielkie oczy za każdym razem, a mój lekarz rodzinny mi ostatnio powiedział żartem, że nie lubi matek karmiących, bo leki dla nich są strasznie ograniczone 🙈

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Juska Autorytet
    Postów: 359 236

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Nie próbowałam ,ale zakupię. Na razie dostał ibum i dało radę,bo pospal całe 50 min na dworze
    Edit- widzę ,że to są czopki ,a ja mam straszne opory przed czopkami 😬sama nigdy sobie nie zakupiłam ,a dziecku też bym się bała 😂mignęły mi też jakieś krople ,tylko pytanie czy dla takich maluchów będą ok🤨
    Nie ma już tego leku dostępnego w kroplach 😔 też pytałam.

  • Moniek330 Autorytet
    Postów: 4574 3779

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenula wrote:
    Też o tym mysle ostatnio. Chcę pojechać odwiedzić dziewczyny w robocie 😄ja mam ten nieszczęsny fotelik cybex I mam problem z dźwiganiem go. Jest ciężki,obiłam już samochod🫣 myślę żeby kupić sobie maxi cosi na takie krótkie dystanse do sklepu...

    O jeju, ja też mam cybexa. Jego waga razem z moim przerośniętym dzieckiem jest godna zadyszki i bolącej ręki 🤣 serio, nie wiem kto to projektował, ale to foteliki nie dla drobnych matek 😅 ostatnio wpadłam na genialny pomysł jak jechałam z małą do poradni, że włożę go na wózek i tak przejdę, ale niestety wszystko na nic, bo do poradni prowadzą strome schody i sama bym tego wózka i tak nie miała siły wypchnąć 🤦

    🔸Czynnik męski ➡koncentracja: 1-3mln, DFI: 33% ➡od 17.04 Clostilbegyt+Pentohexal ➡JEST POPRAWA! Koncentracja: 35mln, w całości 112mln, DFI: 18%

    💉 punkcja, 0❄️
    💉punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    💔Transfer 4AA
    💉 punkcja, 3❄️❄️❄️, po PGT-A 1❄️
    ⬇️
    Naturalny cud!
    29dc beta 139,80, 32dc 775,70, 34dc 1858,80
    NIFTY ok ☺️ Dziewczynka ❤️
    12w6d Prenatalne - FHR 155/min, CRL 7,2cm
    21w1d Połówkowe - FHR 148/min, 407g
    29w3d Prenatalne - FHR 132/min, 1567g
    39w1d jest na świecie ❤️

    Czeka na nas ❄️
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juska wrote:
    Nie ma już tego leku dostępnego w kroplach 😔 też pytałam.
    Szkoda 😞nie wiem ,czy się przekonam do czopków ,ale jak nic nie da rady ,to trzeba będzie . Mąż też ma jakiś uraz chyba z dzieciństwa i nawet nie chce słyszeć o tej formie 🤦‍♀️Na razie jest spokoj po tym ibum , pewnie do następnej drzemki czy nocy 😬

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • Juska Autorytet
    Postów: 359 236

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Szkoda 😞nie wiem ,czy się przekonam do czopków ,ale jak nic nie da rady ,to trzeba będzie . Mąż też ma jakiś uraz chyba z dzieciństwa i nawet nie chce słyszeć o tej formie 🤦‍♀️Na razie jest spokoj po tym ibum , pewnie do następnej drzemki czy nocy 😬
    Ja też miałam ale jak zobaczyłam jak mi cierpi dziecko to użyłam bez zastanowienia.
    Mam nadzieję, że nie będziecie musieli użyć tego leku.

    Zielona87 lubi tę wiadomość

  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2852 2216

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle łączę się w bólu z cybexowym teamem😉 jeszcze nie miałam okazji sama się z nim zmagać, ale skoro mój mąż 190 cm wzrostu narzeka, to ja z 155 w kapeluszu chyba padnę….😉

    preg.png

    age.png

    Starania od 2014 ,
    1 ICSI maj 2018, ❄️❄️❄️
    2 ICSI sierpień 2019, ❄️❄️❄️❄️❄️
    3 ICSI kwiecień 2021❄️❄️❄️
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED (podane 2 blastki 3BB i 2CC) - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200

    4 ICSI lipiec 2024- brak zdrowych zarodków
    5 ICSI wrzesień 2024 - ❄️❄️ (zdrowe po PGTA)

    11. transfer, beta<0,2
    12. transfer 09.01.25 beta 6dpt:59,6 , 8dpt:152, 11dpt: 1024, 13dpt:2630, 16dpt: 8693
    6+0 mamy ❤️
    Czekamy na Ciebie córeczko ... ❤️
    9.07- USG III trymestru- 1134 g.
    17.09 planowane cc
  • Ania 181 Autorytet
    Postów: 892 1136

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dziewczyny jak zapatrujecie się na jazdę komunikacją miejską? Np dziś mamy osteo, mogę jechać autem 10 min a równie dobrze moje wziąć małą w gondole i pojechać autobusem - lepiej wykorzystam jej czas na drzemkę przed wizytą…

    Ja jeżdżę czasami. My nie mamy auta. Korzystam co prawda z aut na minuty ale wtachanie tam w te i spowrotem dwójki, to ja dziękuje jak nie muszę.

    Bardzo, bardzo dużo z chodzimy z wózeczkiem, ale jak trzeba to tramwaj, autobus i metro nawet już było. Oszxzędzałam ich pierwsze 3 mce z racji wcześniactwa, a teraz ile razy śnieżyca, czy deszcz a mieliśmy lekarza wiec zamiast pieszo, jechaliśmy sobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2023, 14:03

    Maj 2022 👶🏻👶🏻
    3 FET, 17.09 beta 10 dpt 105, 17 dpt 1919, 24 dpt 21200
    ciąża bliźniacza 1k2o
    12 + 3: prenatalne ok 54 mm I 58 mm
    16 + 3: 150g i 180g będą chłopcy
    18 + 2: 215g I 255g
    20 + 3: 295g i 355g
    26 + 3: 747g i 862g
    28 + 3: 1020 g i 1080 g
    30 + 5: 1420 g I 1470 g
    32 + 3: 1790 g I 1860 g
    34 + 3: 1970 g i 2099 g
    36 + 3 CC: 2250g, 49 cm i 1935 g, 48 cm
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1234 wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Chciałabym Wam życzyć udanej majówki. Ja właśnie uświadomiłam sobie że maj 2022 to był szczęśliwy miesiąc dla mnie. 2.05 miałam czwartą punkcję, a 7.05 transfer. 🫣

    Dla mnie maj 2022 też był bardzo szczęśliwy i zmienił nasze życie. W majówkę miałam ostatnią owulację, 17.05 zobaczyłam dwie kreski na teście a 31.05 usłyszeliśmy pierwszy raz bijące serduszko naszego Małego🥹

    nick nieaktualny, Madżka89, GorzkoGorzko lubią tę wiadomość

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    A tak w ogóle łączę się w bólu z cybexowym teamem😉 jeszcze nie miałam okazji sama się z nim zmagać, ale skoro mój mąż 190 cm wzrostu narzeka, to ja z 155 w kapeluszu chyba padnę….😉

    To i ja przybijam piątkę z cybexowym fotelikiem😉
    Raz moja mama chciała mi pomóc jak od niej wychodziłam i podniosła fotelik z dzieckiem🤣
    Krzyknęła jakie to ciężkie i położyła z powrotem na podlogę🤣
    Teraz regularnie jeżdżę z małym na rehabilitację. W tamtej przychodni trzeba zostawić stelaż wózka przy rejestracji. Ostatnio chodziłam po ośrodku trzymając w jednej ręce dziecko a w drugiej fotelik i torbę.
    Ledwo z tym wszystkim szłam🙈

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dziewczyny jak zapatrujecie się na jazdę komunikacją miejską? Np dziś mamy osteo, mogę jechać autem 10 min a równie dobrze moje wziąć małą w gondole i pojechać autobusem - lepiej wykorzystam jej czas na drzemkę przed wizytą…

    Ja zamiast gondoli wzięłabym fotelik na stelaż do autobusu. Zawsze to trochę bezpieczniej w przypadku jakiegoś nagłego hamowania albo innego zdarzenia. W gondoli dziecko nie jest niczym zabezpieczone.

    MajówkaS. lubi tę wiadomość

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • MajówkaS. Autorytet
    Postów: 1511 1294

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie cybex, ale britax więc waga ta sama 😜 codziennie rano wożę starszaka do przedszkola, wytarmoszenie tego fotelika do samochodu, potem do przedszkola i spowrotem sprawia, że wracam tak styrana życiem jakby była 20, w tu dopiero 8 rano. Dosłownie płakać mi się chce co rano ale żaden inny fotelik nie pasował nam do samochodu 😭

    2017- naturalsik ❤️

    👧🏻 Amh 1,7, IO, Hashimo
    Okazjonalnie LUF, hormony w normie
    👱🏻‍♂️Morfologia 7%->5%->4% Fragmentacja 36%
    Diagnostyka 2020/2021
    03/2022 -Eurofertil Ostrava
    Elonva+menopur+provera❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Transfer 19.05 🍀
    5dpt beta 13,34 prog 16,5 •7dpt beta 46,9• 11dpt beta 180 • 12dpt beta 285 • 13 dpt beta 456
    14 dpt - jest pęcherzyk
    21dpt mamy zarodek
    28 dpt jest 💓
    12t4d prenatalne ok, nifty zdrowy chłopiec
    01.23 52cm szczęścia 💙💙💙
  • Juska Autorytet
    Postów: 359 236

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    A tak w ogóle łączę się w bólu z cybexowym teamem😉 jeszcze nie miałam okazji sama się z nim zmagać, ale skoro mój mąż 190 cm wzrostu narzeka, to ja z 155 w kapeluszu chyba padnę….😉
    Też korzystam z cybexa. Ciężki jak cholera. Avionaut jest najlżejszy na rynku ale nie pasował do naszego samochodu 🤦

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    Dziewczyny- wpadam z szybkim pytaniem (pomiędzy przebieraniem i karmieniem🙈). Mój Maluszek robi dużo kwaśnych kup i przez to, pomimo ciągłych zmian pieluch i wietrzenia, zrobiły mu się niefajne odparzenia. Pediatra, przy okazji szczepień, zaleciła nam enterol żeby zmienić trochę ph tej kupy. Tyle, że ja widzę że on jest tylko w saszetkach więc nie wiem za bardzo jak przy kp go podawać i w ogóle nie czytałam żeby ktoś podawał go bobasom.

    Stosujecie probiotyki? Macie coś godnego polecenia, w tej syt?
    Nasza pediatra tez mówiła o entrrolu. J bym kupila kapsułki i wzięła trochę proszku na czubek noża. Sama mam zalecony inny probiotyk przez osteo i dokładnie tak robię.
    Aco do kwaśnych kup to czasem pomaga tez delicol bo mały brzuszek nie radzi sobie jeszcze z trawieniem laktozy.

    Jusia 82 lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jjj wrote:
    Ja zamiast gondoli wzięłabym fotelik na stelaż do autobusu. Zawsze to trochę bezpieczniej w przypadku jakiegoś nagłego hamowania albo innego zdarzenia. W gondoli dziecko nie jest niczym zabezpieczone.
    To już wole jechać autem 😅 chodziło właśnie o to żeby była gondola żeby mała mogła wygodnie pospać. Dzięki dziewczyny, zwróciłyście mi uwagę na ważny aspekt o którym w ogóle nie pomyślałam… i tak jechałyśmy autem. gdyby nie korki i ryk cała drogę tam to byłoby spoko 😅 w drodze powrotnej o dziwo wcale nie usnęła wiec wpakowałam dziecko do gondoli i dzida do parku😁

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cybex + ponad 7kg Marysia to wyzwanie, ale dzielnie pomykam z trzeciego piętra choć zadyszka jest 🫤

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    U mnie cybex + ponad 7kg Marysia to wyzwanie, ale dzielnie pomykam z trzeciego piętra choć zadyszka jest 🫤
    Dlatego ja wybierałam najlżejszy fotelik który pasował do samochodu 😅 i tak z perspektywy to bardzo szafki korzystałabym z tego rozkładania a waga jednak robi swoje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2023, 16:38

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Susannah Autorytet
    Postów: 2441 3911

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy moim dziecku 10 kg to nawet Avionaut nie pomaga - i tak jest mi ciężko 🤣

    Przy okazji daje znać, że u nas parasolka do wózka nie zdała egzaminu. Mały nic nie widzi zza tej parasolki i się drze.

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦
    III transfer 4aa: 7dpt: 101, 9dpt: 282

    Czeka na nas ❄
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem mega zadowolona, że nam avionaut pasował! A i tak swoje waży. Współczuję dziewczyny tego dźwigania.

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny da się złożyć ten wniosek o podniesienie macierzyńskiego na 81.5% na platformie pue zus ?

    MajówkaS. lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 1248 1249 1250 1251 1252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ