Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 16 lipca 2024, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Właśnie, odnośnie bboxa. Kiedy dzieci tak praktycznie ogarniają jak się z niego pije? Ja małej jeszcze nie dawałam bidonu, bo gdzieś przeczytałam by bidon wprowadzić dopiero jak dziecko ogarnie kubek otwarty. Sama nie wiem jak ugryźć ten temat 🤔


    H może nie z bboxa ale conpol kubek ze słomka to jakoś miał 6-6,5msc i odrazu załapał co byłam zdziwiona ze tak szybko mu to poszło,z kubka sporadycznie pije bo woli się ta woda bawić No i ma też ten kubek 360 to po chwili załapał ale też woli się nim bawić zamiast pić 🙈

    aaaania87 lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy kupujecie dla maluchów stroje uv na wakacje ? Dziecku nie jest w tym gorąco ?

    Zastanawiam się czy to potrzebne ? Mamy namiocik z ochrona uv.

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuszel uczył się 2 tyg picia z bboxa, jakoś po 6 mscu, pije z niego na wyjściach

    W domu największa frajda to picie z kubka 🤣🌊


    Ale jak macie do polecenia jakiś inny bidon, który nie ma skomplikowanego czyszczenia tak jak bbox to czekam na polecajki 🤭

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Dziewczyny czy Wy kupujecie dla maluchów stroje uv na wakacje ? Dziecku nie jest w tym gorąco ?

    Zastanawiam się czy to potrzebne ? Mamy namiocik z ochrona uv.

    My mamy, był testowany i dobrze się sprawdził :) wzięłam taki większy na 86 i nie jest luźny, może do września starczy 🙂

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    My mamy, był testowany i dobrze się sprawdził :) wzięłam taki większy na 86 i nie jest luźny, może do września starczy 🙂

    Patrycja a jaki macie ?

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Patrycja a jaki macie ?

    Mamy z marki playshoes zapinany na plecach, jednoczęściowy, krotki rękaw i nogawki. Kupiłam w tk maxie

    Kolejny kupię osobno bluzka i spodenki, bo tak prościej by było z kontrola pampersa 🤪

    Choć teraz chyba taki jednoczęściowy lepszy, bo on jak pełza to nic mu sie nie podwija i nie obciera brzuchola 🤔

    W wodzie tez się sprawdza super, bo jak była duza dysproporcja temperaturowa pomiędzy powietrzem a woda (choć woda nie była zimna), to bez stroju nie chciał moczyć pupy, a ze strojem bez problemu 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2024, 11:56

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 16 lipca 2024, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Mamy z marki playshoes zapinany na plecach, jednoczęściowy, krotki rękaw i nogawki. Kupiłam w tk maxie

    Kolejny kupię osobno bluzka i spodenki, bo tak prościej by było z kontrola pampersa 🤪

    Choć teraz chyba taki jednoczęściowy lepszy, bo on jak pełza to nic mu sie nie podwija i nie obciera brzuchola 🤔

    W wodzie tez się sprawdza super, bo jak była duza dysproporcja temperaturowa pomiędzy powietrzem a woda (choć woda nie była zimna), to bez stroju nie chciał moczyć pupy, a ze strojem bez problemu 🙂

    No właśnie tez sama nie wiem jaki będzie bardziej praktyczny pod katem tarzania się w piachu :)

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 16 lipca 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy stój kąpielowy 2-czesciowy kupiłam w smyku

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 16 lipca 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    No właśnie tez sama nie wiem jaki będzie bardziej praktyczny pod katem tarzania się w piachu :)

    My się zastanawialiśmy, ale w końcu zrezygnowałam. Ma to głównie znaczenie, gdy maluch pływa w wodzie.
    U nas Bałtyk na ten moment jest mega zimny, ale piasek jest za to nr 1, jemy, dotykamy i krzyczymy na widok 😂
    Staramy się siedzieć w namiociku uv i smarujemy non stop filtrem plus na wyjście nad wodę bierzemy czapeczkę.
    Gustaw nie lubi i tak upalu, strój uv brałabym za granicę, jednak tam słońce jest trochę inne, woda zachęca do kąpieli. Za rok jak już będzie chodził dobrze mieć, właśnie dwuczęściowy.

    U nas stuknęło wczoraj 7 miesięcy 😃 mam wrażenie że ostatni miesiąc, był bardzo rozwojowy, ale i bardzo wymagający, ale staram to zaakceptować.

    Przeraża mnie myśl powrotu do pracy, oddania małego do żłobka. 😱

    fortunate_bunia lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 16 lipca 2024, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    My się zastanawialiśmy, ale w końcu zrezygnowałam. Ma to głównie znaczenie, gdy maluch pływa w wodzie.
    U nas Bałtyk na ten moment jest mega zimny, ale piasek jest za to nr 1, jemy, dotykamy i krzyczymy na widok 😂
    Staramy się siedzieć w namiociku uv i smarujemy non stop filtrem plus na wyjście nad wodę bierzemy czapeczkę.
    Gustaw nie lubi i tak upalu, strój uv brałabym za granicę, jednak tam słońce jest trochę inne, woda zachęca do kąpieli. Za rok jak już będzie chodził dobrze mieć, właśnie dwuczęściowy.

    U nas stuknęło wczoraj 7 miesięcy 😃 mam wrażenie że ostatni miesiąc, był bardzo rozwojowy, ale i bardzo wymagający, ale staram to zaakceptować.

    Przeraża mnie myśl powrotu do pracy, oddania małego do żłobka. 😱

    A kiedy wracasz? Ja teoretycznie pod koniec lutego ... W połowie stycznia chcemy dać małą do żłobka by adaptacja przebiegła w czasie jak jeszcze będę w domu...

    Karenka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6405 4534

    Wysłany: 16 lipca 2024, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    A kiedy wracasz? Ja teoretycznie pod koniec lutego ... W połowie stycznia chcemy dać małą do żłobka by adaptacja przebiegła w czasie jak jeszcze będę w domu...
    To widzę nie tylko mnie ta myśl przeraża 😭

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 16 lipca 2024, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy podpisany zlobek, ale jeszcze nie wiemy co z tym zrobić 🥴

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 16 lipca 2024, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    A kiedy wracasz? Ja teoretycznie pod koniec lutego ... W połowie stycznia chcemy dać małą do żłobka by adaptacja przebiegła w czasie jak jeszcze będę w domu...

    Wracam około 15.01, a mały od początku stycznia idzie.
    Wszyscy wśród znajomych z 10m puszczają, ale ja nie chce. Teraz zwolniło się miejsce od września, ale odmówiliśmy bo mogliśmy dostać dofinansowanie. Jednak dla tych extra 800 zł to wolę z nim siedzieć nim odbierać mu kawał dzieciństwa.

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 16 lipca 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, u nas picie z bidonu jest nie do ogarnięcia 🤦🏽‍♀️ młody tylko gryzie tę słomkę i za nic nie może zaczaić, co zrobić, żeby poleciała woda. Mamy jakiś z canpola, już się nawet zastanawiałam, czy bbox nie będzie lepszy, ale zasada picia chyba ta sama? Za to z kubeczk idzie mu super, tylko na spacerach mnie to męczy 🤦🏽‍♀️
    Macie jakieś tipy, jak mu pomóc? 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2024, 14:18

    age.png
    event.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2478 6224

    Wysłany: 16 lipca 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może taka butla na początek, aż zajarzy, że trzeba pociągnąć 🤔

    https://www.mediaexpert.pl/agd-male/dla-dziecka/butelki-dla-dzieci/butelka-dziecieca-neno-ze-smoczkiem-bottle-300ml?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwtNi0BhA1EiwAWZaANL-oP4Y-Wgqj_qwsiTNoA99AoI9jMEAly_Tnsz86z2cc1LQ3bGEHHBoCOeUQAvD_BwE

    aleo_ lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2478 6224

    Wysłany: 16 lipca 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co chwilę podmieniać na słomkę 😉

    aleo_ lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 16 lipca 2024, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a macie do polecenia jakieś funkcjonalne barierki do łóżka sypialnianego?
    w nocy nie ma problemu, ale w dzień mały zasypia na drzemki u nas w łóżku, obkładam go czym się da po bokach, ale ostatnio co raz szybciej pokonuje przeszkody i nie chce żeby spadł 😖

    W necie są różne, ale może macie coś sprawdzonego?

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 16 lipca 2024, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    Kurcze, u nas picie z bidonu jest nie do ogarnięcia 🤦🏽‍♀️ młody tylko gryzie tę słomkę i za nic nie może zaczaić, co zrobić, żeby poleciała woda. Mamy jakiś z canpola, już się nawet zastanawiałam, czy bbox nie będzie lepszy, ale zasada picia chyba ta sama? Za to z kubeczk idzie mu super, tylko na spacerach mnie to męczy 🤦🏽‍♀️
    Macie jakieś tipy, jak mu pomóc? 🙄


    A kup np Kubusia baby sok tam jest dzióbek niekapek i spróbuj tak czy będzie pił na spacerze

    aleo_ lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 16 lipca 2024, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Dziewczyny a macie do polecenia jakieś funkcjonalne barierki do łóżka sypialnianego?
    w nocy nie ma problemu, ale w dzień mały zasypia na drzemki u nas w łóżku, obkładam go czym się da po bokach, ale ostatnio co raz szybciej pokonuje przeszkody i nie chce żeby spadł 😖

    W necie są różne, ale może macie coś sprawdzonego?

    Ja mam te:
    https://allegro.pl/oferta/barierka-ochronna-blokada-lozka-kieszen-180-cm-mis-12575797614?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=c7775e9a-21d9-4e67-88e1-727703183565&utm_content=406a6c9e1ff9
    Podpatrzyłam u koleżanki, nawet dziarska dwulatka ich nie pokonała (no chyba że wspiełaby się po poduszkach). Łatwy montaż, jak jest więcej niż jedną to bardzo stabilne, pojedynczą się chybocze ale i tak dobre zabezpieczenie.

    dallia, fortunate_bunia, PatrycjaBbbbb lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 16 lipca 2024, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    My tez mamy podpisany zlobek, ale jeszcze nie wiemy co z tym zrobić 🥴

    Mnie zachęca jedynie kontakt z innymi dziećmi, bo wszystkie dookoła są starsze i będą miały go w nosie. A jednak tam będzie społecznie się rozwijał. Z drugiej strony te choroby, które są nieuniknione, sama na l4 nie będę mogła chodzic, więc zostaje mąż.
    Ty niby i tak będziesz w domu, ale przy jednym wymagającym dzieciątku, pewnie trzeba dobrej organizacji, ale wszystko jest do zrobienia.

    W większości znam rodziców dzieci rok po roku, podziwiam, ale tam kobiety się poświęciły* w pełni, zrezygnowały z pracy, ale też mają pomóc dziadków.

    Ostatnio rzuciłam mężowi, że może jednak wracać po zarodek, ale doszliśmy do wniosku, że zapiszemy tą złotą myśl i kiedyś do niej wrócimy 😂

    dallia, aaaania87, fortunate_bunia lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
‹‹ 1071 1072 1073 1074 1075 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ