Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jeszcze takie wyprawkowe pytanko: kupujecie ciuszki na zaś tzn większe niż klasyczne 56/62?

  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Przejadę dziś do apteki zapytam, właśnie boje się tego cukru jak diabeł święconej wody. I nie mam syropu z cebuli 🤷
    Kurna przekazałam w deszczu w samej bluzie i jest efekt 😔

    No musimy bardzo uważać, szczególnie teraz. W necie piszą, żeby płukać gardo ziołami, roztworami z wody z solą albo wodą utlenioną. „Pomocne będę też takie naturalne „leki” jak miód, czosnek, cytryna, imbir, sok z malin i sok z czarnego bzu”.
    A syrop z cebuli robisz sama, po prostu zasypujesz pokrojoną do słoika cebule kilkoma łyżkami cukru i po kilku h syrop jest gotowy do picia.
    Ze specyfików aptecznych znalazłam coś takiego: https://allegro.pl/oferta/prenalen-gardlo-16-pastylek-do-ssania-13317434813
    https://allegro.pl/oferta/prenalen-saszetki-przeziebienie-kobiety-w-ciazy-11564726665
    https://allegro.pl/oferta/zestaw-2x-prenalen-syrop-kobieta-ciaza-115-ml-12889140811
    Może któraś z Dziewczyn stosowała i się wypowie..

    Edit: o widzisz jaka szybka reakcja. Dziewczyny są nieocenione ❤️
    Jeśli chodzisz do apteki DOZowskiej to polecam zamawiać leki na aplikacji do odbioru w aptece, cent potrafią być mega korzystne..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 08:02

    Bazylia lubi tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Przejadę dziś do apteki zapytam, właśnie boje się tego cukru jak diabeł święconej wody. I nie mam syropu z cebuli 🤷
    Kurna przekazałam w deszczu w samej bluzie i jest efekt 😔
    Prenalen gardło spoko. Mnie ostatnio pobolewalo, ale po kuracji mlekiem z masłem i miodem i kilku tabletkach przeszło i nie rozwinęło się w nic gorszego :)

    ABK lubi tę wiadomość

    age.png
    event.png
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dziewczyny co na bolące gardło, wczoraj wypiłam wodę z miodem i na noc mleko z czosnkiem, miodem i masłem. Jeszcze zaczyna mnie głowa pobolewac 😔
    Ciepły prysznic też był. Mogę coś do ssania i ewentualnie inhalację chociaż kataru brak
    Spróbuj tabletki do ssania prenalen. Ja na początku ciazy byłam ciągle chora i jedynie one mnie ratowaly.

    ABK lubi tę wiadomość

  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1109 wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze takie wyprawkowe pytanko: kupujecie ciuszki na zaś tzn większe niż klasyczne 56/62?

    Nie kupowałam ale dostałam. Pochowałam opisane rozmiarami do worków próżnowych 🙂

    Natka1109 lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    No musimy bardzo uważać, szczególnie teraz. W necie piszą, żeby płukać gardo ziołami, roztworami z wody z solą albo wodą utlenioną. „Pomocne będę też takie naturalne „leki” jak miód, czosnek, cytryna, imbir, sok z malin i sok z czarnego bzu”.
    A syrop z cebuli robisz sama, po prostu zasypujesz pokrojoną do słoika cebule kilkoma łyżkami cukru i po kilku h syrop jest gotowy do picia.
    Ze specyfików aptecznych znalazłam coś takiego: https://allegro.pl/oferta/prenalen-gardlo-16-pastylek-do-ssania-13317434813
    https://allegro.pl/oferta/prenalen-saszetki-przeziebienie-kobiety-w-ciazy-11564726665
    https://allegro.pl/oferta/zestaw-2x-prenalen-syrop-kobieta-ciaza-115-ml-12889140811
    Może któraś z Dziewczyn stosowała i się wypowie..

    Edit: o widzisz jaka szybka reakcja. Dziewczyny są nieocenione ❤️
    Jeśli chodzisz do apteki DOZowskiej to polecam zamawiać leki na aplikacji do odbioru w aptece, cent potrafią być mega korzystne..

    Potwierdzam. Nawet często stacjonarnie nie ma dużo leków/ produktów (bo mają dużo swoich DOZowskich i je chcą upychać) a w aplikacji normalnie dostępne 🙂

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1109 wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze takie wyprawkowe pytanko: kupujecie ciuszki na zaś tzn większe niż klasyczne 56/62?
    Ja jak narazie mam 56 i 62 . Nic większego nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 08:11

  • The_sleeping_beauty Autorytet
    Postów: 808 1360

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dziewczyny co na bolące gardło, wczoraj wypiłam wodę z miodem i na noc mleko z czosnkiem, miodem i masłem. Jeszcze zaczyna mnie głowa pobolewac 😔
    Ciepły prysznic też był. Mogę coś do ssania i ewentualnie inhalację chociaż kataru brak

    Przy tej zimnej wiośnie ja wciąż chodzę podziebiona.
    Z leków polecili mi lactoferynę, zinkas forte i dawkę uderzeniowa wit d3 - 8-10 tys. Jednostek w czasie przeziębienia oraz 100 mg wit c

    Prenalen łagodzi gardło, ale cudów u mnie nie robi.
    Podobnie saszetki z prenalen do picia

    Dobrze robi napar z imbiru - 3-5 cm świeżego imbiru trzesz i zaparzasz. Napar przecedzasz i rozcieńczasz ciepła woda. Dodaje do tego sok z wyciśniętej pomarańczy i troche miodu

    Kaśka Furiatka, Kluska lubią tę wiadomość

    age.png
  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dziewczyny co na bolące gardło, wczoraj wypiłam wodę z miodem i na noc mleko z czosnkiem, miodem i masłem. Jeszcze zaczyna mnie głowa pobolewac 😔
    Ciepły prysznic też był. Mogę coś do ssania i ewentualnie inhalację chociaż kataru brak
    Tylko Prenalen

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1109 wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze takie wyprawkowe pytanko: kupujecie ciuszki na zaś tzn większe niż klasyczne 56/62?
    Ja kupowałam )a teraz jeszcze podonosili mi w prezentach 🙈

    ABK lubi tę wiadomość

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018_1 wrote:
    Ja kupowałam )a teraz jeszcze podonosili mi w prezentach 🙈
    Juka jak się czujesz jak twoje maleństwa?

    Juka2018_1, Kaśka Furiatka lubią tę wiadomość

  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    To ja też się pochwalę 😁😂 zmieściłam dzisiaj moją dupę w przedciążowe jeansy 😂
    Ja jeszcze się nie mieszczę 😢musiałam pojechać dresy kupić, bo na legginsy ciążowe już nie moge patrzeć 🤪🫣 a dżinsy wszystkie obcisłe mam 💁🏼‍♀️muszę do lumpa iść 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 08:34

    Bazylia lubi tę wiadomość

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3120 5626

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1109 wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze takie wyprawkowe pytanko: kupujecie ciuszki na zaś tzn większe niż klasyczne 56/62?
    Ja póki co nie kupuje. Kupię jak już młody się urodzi 😊
    ABK wyciąg z korzenia prawoślazu pomaga, sama testowałam.

    Córka z zespołem wad genetycznych , 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Juka jak się czujesz jak twoje maleństwa?
    Ja dobrze, tylko jak dłużej pochodzę lub posprzątam więcej to trochę blizna ciągnie 🤗
    Chłopaki codziennie się wymieniają , który ma dzień marudy , ale ogólnie jest Ok❣️
    Czkawkę jak mieli w brzuchu , tak teraz też maja po jedzeniu 🫣🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 08:35

    MYSZA, Bazylia, Natka1109, ........, Klaudiaaaa lubią tę wiadomość

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny 😘, zaraz się zbiore przejechać do apteki, myślałam że wiosną obdaruje mnie tylko alergia a tu jeszcze to 😔
    Zaraz zamówię i od razu dziś odbiorę

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka1109 wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze takie wyprawkowe pytanko: kupujecie ciuszki na zaś tzn większe niż klasyczne 56/62?

    Ja dostałam do rozmiaru 92, w workach próżniowych (na razie jest 4 worki, więcej ma dojechać) muszę przebrać i zobaczyć czy czegoś nie trzeba przebrać albo odplamic, prac i prasować będę później

    Bazylia lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem szumisiq, czy komuś ktoś chce kupić na prezent bierzcie 🤪 chyba że będziecie włączać na tel biały szum do spania 🤣

    Polecam biały szum😉 dziś muszę jechać kupić szumisia, bo nie mamy dodatkowego tel żeby im włączać 🤗

    MYSZA, ........, Monika29 lubią tę wiadomość

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018_1 wrote:
    Ja dobrze, tylko jak dłużej pochodzę lub posprzątam więcej to trochę blizna ciągnie 🤗
    Chłopaki codziennie się wymieniają , który ma dzień marudy , ale ogólnie jest Ok❣️
    Czkawkę jak mieli w brzuchu , tak teraz też maja po jedzeniu 🫣🤪
    To masz wesoło 😁 nie pozwalają się mamusi nudzic 💗 super że dobrze się czujesz . A na spodnie przedciazowe przyjdzie czas. Ja mam wszystkie ubrania przed ciąży 34 ciekawe jak długo mi zejdzie zanim je założę po porodzie 😁

    ........ lubi tę wiadomość

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 8 maja 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce zakupić szumisia zastanawiam się nad tym z wishbear. Chrzesniakowi kupiłam klasycznego ale nawet ani razu nie został użyty 😔

    Juka2018_1 lubi tę wiadomość

  • Juka2018_1 Autorytet
    Postów: 2035 3332

    Wysłany: 8 maja 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Ja chce zakupić szumisia zastanawiam się nad tym z wishbear. Chrzesniakowi kupiłam klasycznego ale nawet ani razu nie został użyty 😔
    Ja chciałam wydrę, ale teraz jak zobaczyliśmy że śpią pod szum , to trzeba szumisia kupować , bo kołysanki nie wchodzą w grę

    ........, MYSZA lubią tę wiadomość

    age.png
    Starania od 2016
    1996+1989👩‍❤️‍💋‍👨
    4 IUI nieudane
    Histeroskopia 04.2021
    I - III FET 14.05. 2021 - 25.01.2022- 😔
    23.02.2022 - scratching endometrium
    Ruszamy po zamrożone komórki 🤞☘️, Mamy ❄️❄️❄️
    IV FET 31.03.2022 +Emryoglue - CB😢
    Wizyta dr Paśnik
    Leczenie immunologiczne
    Torbiel
    V FET 30.08.2022 - zabieramy ost. 2 ❄️❄️
    8 dpt beta - 144 ;10 dpt beta - 334;20 dpt beta - 13 741🥰
    21 dpt - mamy 2 ❤️❤️
    9 tc - 2,47 i 2,58 cm😍 po 186 bmp❤️❤️
    11+4 tc - prenatalne +pappa -OK
    17 tc - Chłopaki💙💙
    21 tc - połówkowe : 380 i 355 gr😍
    26 tc - 856 i 866 gr😍
    30+5 tc - III prenatalne - 1652g i 1614g🥰
    34+4 tc - 2400 i 2390gr
    37+1 🎂 2720, 54 cm i 2840, 53cm🎂
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ