Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀 Udane IVF - ciążowe rozważania - edycja III 🍀
Odpowiedz

🍀 Udane IVF - ciążowe rozważania - edycja III 🍀

Oceń ten wątek:
  • pinkola Autorytet
    Postów: 658 708

    Wysłany: 6 września 2024, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefertiti89 wrote:
    Noo mamy taką samą ❤️ U mnie z usg jest 4 dni do przodu, ale wiadomo, że to może się jeszcze wiele razy zmienić 🙂
    U mnie na prenatalnych był tydzień do przodu 😊 ale tak jak piszesz, może się zmienić. Może więc się urodzić wcześniej, mam nadzieję że jednak nie przed 34 tygodniem 😅

    👩‍🦰 '86 endometrioza IV st.❌, AMH: 6,34 ng/ml (15.09.22) -> 4,84 (14.04.24)✔️, pai 4g/4g ❌
    👨‍🦰: '85 ✔️
    Starania od 2022 r.

    12.2023: Medart ICSI 16🥚> 5 zapł. > ❄️ po PGT-A, bez transferu
    04.2024: Invimed Poznań ICSI 9🥚> 7 MII > ❄️❄️❄️❄️ > 2 po PGT-A
    26.06.2024 FET cykl naturalny (encorton, estrofem, clexane) 5dpt ⏸️; 6dpt 51,27; 8dpt 151,15; 10dpt 429,60; 13dpt 1512; 19dpt 11617; 22dpt CRL 1,7 mm i 💓
    6+5 CRL 0,89 cm
    7+5 1,47 cm 💓165 bpm
    8+5 2,2 cm
    11+4 5,7 cm 💓 166 bpm będzie 💙
    13+4 8,7 cm
    15+3 10,4 cm
    17+5 234
    18+4 pierwsze ruchy
    19+2 320
    20+2 390 połówk
    20+5 424 szpital
    21+5 538 ES
    23+2 708
    27+2 1311
    31+2 2095
    32+3 2433
    38+1 3164
    40+2 18.03 o 12:50 urodził się synek, 3640 g, 54 cm <3
    Na zimowisku: ❄️❄️ PGT-A
  • pinkola Autorytet
    Postów: 658 708

    Wysłany: 6 września 2024, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delulu wrote:
    pinkola, właśnie zetknęłam na wyniki i u mnie też samoistny poród przed 34 tc: ryzyko 1:70. Ale lekarz za bardzo o tym nie mówił, więc i mi jakoś umknęło. Dodam, że mój lekarz prowadzący robi prenatalne, więc widocznie uznał, że nie ma powodu do paniki. Brałam progesteron do 16 tc, ale wizyty co miesiąc i w zasadzie grubo po połówkowych zaczął badać szyjkę palpitacyjnie. Z dzieckiem na ten moment ok i to jest głównym wyznacznikiem oceny sytuacji. 😉
    Super cieszę się, że mimo istnienia takiego ryzyka nie ma powodów do obaw. Oraz że z Twoim maluszkiem wszystko ok 😊

    Delulu lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 '86 endometrioza IV st.❌, AMH: 6,34 ng/ml (15.09.22) -> 4,84 (14.04.24)✔️, pai 4g/4g ❌
    👨‍🦰: '85 ✔️
    Starania od 2022 r.

    12.2023: Medart ICSI 16🥚> 5 zapł. > ❄️ po PGT-A, bez transferu
    04.2024: Invimed Poznań ICSI 9🥚> 7 MII > ❄️❄️❄️❄️ > 2 po PGT-A
    26.06.2024 FET cykl naturalny (encorton, estrofem, clexane) 5dpt ⏸️; 6dpt 51,27; 8dpt 151,15; 10dpt 429,60; 13dpt 1512; 19dpt 11617; 22dpt CRL 1,7 mm i 💓
    6+5 CRL 0,89 cm
    7+5 1,47 cm 💓165 bpm
    8+5 2,2 cm
    11+4 5,7 cm 💓 166 bpm będzie 💙
    13+4 8,7 cm
    15+3 10,4 cm
    17+5 234
    18+4 pierwsze ruchy
    19+2 320
    20+2 390 połówk
    20+5 424 szpital
    21+5 538 ES
    23+2 708
    27+2 1311
    31+2 2095
    32+3 2433
    38+1 3164
    40+2 18.03 o 12:50 urodził się synek, 3640 g, 54 cm <3
    Na zimowisku: ❄️❄️ PGT-A
  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 6 września 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinkola wrote:
    U mnie na prenatalnych był tydzień do przodu 😊 ale tak jak piszesz, może się zmienić. Może więc się urodzić wcześniej, mam nadzieję że jednak nie przed 34 tygodniem 😅

    Oby nie 😅 Niech nasze maluchy urodzą się o czasie ☺️

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • najra88 Autorytet
    Postów: 1353 2298

    Wysłany: 6 września 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecicie coś na bolące sutki. Nie jestem w stanie ubrać żadnego stanika nawet sportowego mimo że kupiłam większe. Sutki bardzo bolą i są gorące w dotyku.

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm🔸16+5 173g🔸18+5 283g🔸20+4 375g🔸22+3 połówkowe ok 516g🔸25+5 913g 🔸28+5 1426g🔸31+2 2009g🔸33+5 2402g🔸35+5 2883g🔸36+5 3170g🔸37+5 3510g🔸
    🍀💙CC 38+3, 3410g, 50cm💙🍀

    age.png
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 6 września 2024, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Dziewczyny polecicie coś na bolące sutki. Nie jestem w stanie ubrać żadnego stanika nawet sportowego mimo że kupiłam większe. Sutki bardzo bolą i są gorące w dotyku.

    Ponoć te nakładki pomagają
    01e1b8bed830b.jpg

    najra88 lubi tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 6 września 2024, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delulu wrote:
    pinkola, właśnie zetknęłam na wyniki i u mnie też samoistny poród przed 34 tc: ryzyko 1:70. Ale lekarz za bardzo o tym nie mówił, więc i mi jakoś umknęło. Dodam, że mój lekarz prowadzący robi prenatalne, więc widocznie uznał, że nie ma powodu do paniki. Brałam progesteron do 16 tc, ale wizyty co miesiąc i w zasadzie grubo po połówkowych zaczął badać szyjkę palpitacyjnie. Z dzieckiem na ten moment ok i to jest głównym wyznacznikiem oceny sytuacji. 😉

    ja z synkiem mialam ryzyko samoistnego porodu przed 34 tc 1:11, wiec spore. 🙈 pytalam lekarza czy mam sie martwic, powiedzial, ze nie, ze jest wszystko pod kontrola.
    zaden porod przedwczesny u mnie sie nie wydarzyl. 😜

    Delulu, pinkola lubią tę wiadomość

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 6 września 2024, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Dziewczyny polecicie coś na bolące sutki. Nie jestem w stanie ubrać żadnego stanika nawet sportowego mimo że kupiłam większe. Sutki bardzo bolą i są gorące w dotyku.
    Mam dokładnie ten sam problem 🤣 zamówiłam sobie wkładki laktacyjne i smaruje sutki albo lanolina albo maścią z lanolina. Gruba warstwę. Jest lepiej chociaż nadal je czuje

    najra88 lubi tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • najra88 Autorytet
    Postów: 1353 2298

    Wysłany: 6 września 2024, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Mam dokładnie ten sam problem 🤣 zamówiłam sobie wkładki laktacyjne i smaruje sutki albo lanolina albo maścią z lanolina. Gruba warstwę. Jest lepiej chociaż nadal je czuje
    Lecę jutro kupić lanoline w takim razie 😊

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm🔸16+5 173g🔸18+5 283g🔸20+4 375g🔸22+3 połówkowe ok 516g🔸25+5 913g 🔸28+5 1426g🔸31+2 2009g🔸33+5 2402g🔸35+5 2883g🔸36+5 3170g🔸37+5 3510g🔸
    🍀💙CC 38+3, 3410g, 50cm💙🍀

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 6 września 2024, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra może muszlę laktacyjna sobie kup,jak ją włożysz w stanik to brodawki nic nie będzie uwierać.

  • Natalka31 Przyjaciółka
    Postów: 79 314

    Wysłany: 6 września 2024, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Piszę, a może da Nasza historia komuś nadzieję .
    Ciąża bliźniacza, zagrożona od samego początku. Krwiaki, krwotoki, leżenie w łóżku przez ponad 3 miesiące.. Później chwila odpoczynku i znów szpital.. Lekarz prowadzący podał Nam sterydy dwa razy, co podobno nie jest praktykowane przez każdego (jesteśmy mu ogromnie wdzięczni)
    Trafiliśmy znów do szpitala z zapaleniem układu moczowego, a dwa dni później zostaliśmy przewiezieni do innego szpitala i szybkie CC. Tak pojawili się na świecie w 33 tc Alicja i Filip ❤️🥰 Oczywiście kobieta jako pierwsza ☺️ Spędziliśmy w szpitalu ponad 3 tygodnie, ale już jesteśmy w domu zdrowi i silni. Straciłam wiele łez i nerw przez te miesiące, ale jestem najszczęśliwsza na świecie i życzę Wam wszystkim tutaj tego, aby były tu same historię z Happy Endem!

    Jenny93, Przyjaciółka123, Milka33, aganieszkam, PatrycjaBbbbb, pinkola, Różyczka91, kotciołek, Luna_94🌛, Maszonek, Tigra, izabelka90, HolyFantasia, Silenka, Musk, spineczka, nick nieaktualny, Groszek90, Kulka413, thestorm, Jagna34, Calineczka90, Limonka26, Dziuba1339 lubią tę wiadomość

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 6 września 2024, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka31 wrote:
    Dziewczyny! Piszę, a może da Nasza historia komuś nadzieję .
    Ciąża bliźniacza, zagrożona od samego początku. Krwiaki, krwotoki, leżenie w łóżku przez ponad 3 miesiące.. Później chwila odpoczynku i znów szpital.. Lekarz prowadzący podał Nam sterydy dwa razy, co podobno nie jest praktykowane przez każdego (jesteśmy mu ogromnie wdzięczni)
    Trafiliśmy znów do szpitala z zapaleniem układu moczowego, a dwa dni później zostaliśmy przewiezieni do innego szpitala i szybkie CC. Tak pojawili się na świecie w 33 tc Alicja i Filip ❤️🥰 Oczywiście kobieta jako pierwsza ☺️ Spędziliśmy w szpitalu ponad 3 tygodnie, ale już jesteśmy w domu zdrowi i silni. Straciłam wiele łez i nerw przez te miesiące, ale jestem najszczęśliwsza na świecie i życzę Wam wszystkim tutaj tego, aby były tu same historię z Happy Endem!


    Cudowna historia, dająca nadzieję ❤️ Zdrówka dla małej Alicji, Filipa i dzielnej mamusi. Przed Wami wszystko to co najlepsze 🥰

    Natalka31 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 6 września 2024, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka31 wrote:
    Dziewczyny! Piszę, a może da Nasza historia komuś nadzieję .
    Ciąża bliźniacza, zagrożona od samego początku. Krwiaki, krwotoki, leżenie w łóżku przez ponad 3 miesiące.. Później chwila odpoczynku i znów szpital.. Lekarz prowadzący podał Nam sterydy dwa razy, co podobno nie jest praktykowane przez każdego (jesteśmy mu ogromnie wdzięczni)
    Trafiliśmy znów do szpitala z zapaleniem układu moczowego, a dwa dni później zostaliśmy przewiezieni do innego szpitala i szybkie CC. Tak pojawili się na świecie w 33 tc Alicja i Filip ❤️🥰 Oczywiście kobieta jako pierwsza ☺️ Spędziliśmy w szpitalu ponad 3 tygodnie, ale już jesteśmy w domu zdrowi i silni. Straciłam wiele łez i nerw przez te miesiące, ale jestem najszczęśliwsza na świecie i życzę Wam wszystkim tutaj tego, aby były tu same historię z Happy Endem!
    Natalka gratulacje 🩵🩷 a myślałam jakiś czas temu co u maluszków 🥹

    Natalka31 lubi tę wiadomość

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9592

    Wysłany: 6 września 2024, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne, że już się nie mieszczę w spodnie 🤣? Wiem, że trzecią ciąże wcześniej widać, ale bez przesady... Może od progesteronu? Muszę ubierac luze ciuchy, bo nie chce na razie domysłów w pracy 🙈

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9592

    Wysłany: 6 września 2024, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka gratulacje 🥰 ale ten czas leci..

    Natalka31 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Tigra Autorytet
    Postów: 721 861

    Wysłany: 7 września 2024, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,jak ma się wasza data porodu z usg do daty transferu?Różni się?Co na to wasi prowadzący?

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Silenka Autorytet
    Postów: 881 1134

    Wysłany: 7 września 2024, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka31 wrote:
    Dziewczyny! Piszę, a może da Nasza historia komuś nadzieję .
    Ciąża bliźniacza, zagrożona od samego początku. Krwiaki, krwotoki, leżenie w łóżku przez ponad 3 miesiące.. Później chwila odpoczynku i znów szpital.. Lekarz prowadzący podał Nam sterydy dwa razy, co podobno nie jest praktykowane przez każdego (jesteśmy mu ogromnie wdzięczni)
    Trafiliśmy znów do szpitala z zapaleniem układu moczowego, a dwa dni później zostaliśmy przewiezieni do innego szpitala i szybkie CC. Tak pojawili się na świecie w 33 tc Alicja i Filip ❤️🥰 Oczywiście kobieta jako pierwsza ☺️ Spędziliśmy w szpitalu ponad 3 tygodnie, ale już jesteśmy w domu zdrowi i silni. Straciłam wiele łez i nerw przez te miesiące, ale jestem najszczęśliwsza na świecie i życzę Wam wszystkim tutaj tego, aby były tu same historię z Happy Endem!
    Gratulacje 🥰🥰
    Pozdrawiamy jeszcze z brzucha i oby tak do 37 tc 🩷💙

    Natalka31 lubi tę wiadomość

    age.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 7 września 2024, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Cześć dziewczyny,jak ma się wasza data porodu z usg do daty transferu?Różni się?Co na to wasi prowadzący?

    Umowną datą porodu jest data z transferu lub korygowana data porodu wyliczona na I prenatalnych, ale przy IVF raczej liczy się data z transferu, bo tutaj nie ma możliwości ze owulacja się przesunęła czy cokolwiek takiego

    Wszystkie inne wyliczenia wskazują tylko na to ze dzidziuś rośnie w swoim tempie i może być na przykład większy lub mniejszy niż wzrost przewidywany na konkretny dzień ciąży

    W pierwszej ciąży te wyliczenia zawsze miałam do przodu, ostatecznie synek nie urodził się duży, bo 3340 - ale z ponad przeciętnie dużym obwodem głowy, który pewnie zaburzał pomiar wagi

    Teraz przez to ze cykle miałam po ok 45 dni i nie wiadomo kiedy dokładnie była owulacja (ciąża naturalna), mam termin pomiędzy 30.12 a 7.01 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2024, 06:41

    Milvaaa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Milka33 Autorytet
    Postów: 1411 2394

    Wysłany: 7 września 2024, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Cześć dziewczyny,jak ma się wasza data porodu z usg do daty transferu?Różni się?Co na to wasi prowadzący?
    Mój trzyma się daty transferu, mimo, że na USG wychodzi do przodu 🙂

    1. ET 4.1.2 ❌😞

    - 5 dpt beta 1.5
    -10 dpt beta <0.1 🙁

    2. FET 12.2023
    poronienie zatrzymane 💔 8 tc.

    3. FET 05.2024 💗

    Maluszek z nami 🩵🩵🩵
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1515 2455

    Wysłany: 7 września 2024, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Cześć dziewczyny,jak ma się wasza data porodu z usg do daty transferu?Różni się?Co na to wasi prowadzący?
    Mój wziął pod uwagę termin z pierwszego USG prenatalnego i tam mam 1 dzień później. To co wychodzi z pomiarów teraz to w ogóle nie bierze pod uwagę, bo to tylko przypuszczalna waga

    Delulu lubi tę wiadomość

    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42% 🔴 KIR AA 🔴 Morfologia plemników 0-1% 🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    💔 10.05.2023 transfer I 💔 Puste jajo płodowe

    🍀 24.04.2024 transfer II 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, estrofem, cyclogest, agolutin)
    4dpt6dpt beta 44,5; 12 dpt beta 425; 14 dpt beta 813; 20dpt beta 6556, CRL 0,17cm 🥰 23 dpt migające ❤️
    12+0 I prenatalne ok 🍀 5,3cm dziewczynki 🎀 14+4 8,5 cm i 98g malutkiej, zero krwiaków 🥳
    22+0 USG połówkowe 🍀 440g ❤️ 28+6 III USG prenatalne 🎀 1320g

    Córeczka ur. 31.12.2024r., 2980g, 53 cm 🥰
    age.png
  • Delulu Autorytet
    Postów: 300 262

    Wysłany: 7 września 2024, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka: przyjdzie taki moment, że nie będziemy wiedzieć czy zaczniemy rodzić za 2 tygodnie, 2 dni czy za 2 godziny. 🤣 No chyba, że będzie planowa cesarka to można się nastroić. 😁

    Luna_94🌛, Milka33, Limonka26 lubią tę wiadomość

    Baby girl! 💕
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ