Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀 Udane IVF - ciążowe rozważania - edycja III 🍀
Odpowiedz

🍀 Udane IVF - ciążowe rozważania - edycja III 🍀

Oceń ten wątek:
  • Dzoana88 Autorytet
    Postów: 1018 950

    Wysłany: 5 listopada 2024, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewlona wrote:
    Heja, mam pytanie odnośnie sesji. Marzył mi się plener 😆 ale jak patrzyłam kiedy będzie czas, gdzie polecają robić sesje to jakoś w połowie stycznia do lutego mi wypada. Wiec moze być ciężko ugryźć ten temat. Jak robiliście sesje to w studiu czy w plenerze ? Nie miałam do czynienia ze studiem przy ślubie bo wszystkie od narzeczeńskiej, ślub i poślubną mieliśmy w plenerku. I nie powiem że jak przypomnę sobie zdjęcia ludzi ślubne ze studia to koszmar w biały dzień 😆
    Ja miałam 23.09 w studio ☺️ dostałam już próbki, są cudowne 😁 w pakiecie mieliśmy wybrać 25 zdjęć z 80. Wybraliśmy 44😂 fotografka świetnie zagrała światłem i na pewno będzie świetna pamiątka 😁 no i sesja studyjna jest niezależna od pogody - co nam bardzo odpowiadało, bo jechaliśmy ok 200km 😃

    Ewlona, aga12345 lubią tę wiadomość

    ANA+⛔️
    ASA 82 ⛔️
    NK 26%
    Cross match 9,7
    AMH 2021 5,47
    Transfer 1 2021 : 12dpt 4,8❌️
    Transfer 2 2021 beta 0,2 ❌️
    Histeroskopia - antybiotyk
    Transfer 3 2022 beta ❌️
    Doc P Equoral+acard+metypred
    Transfer 4 12.01 2023 beta ❌️
    Długi protokół 0❄️
    08.2023 usunięcie miesniaka
    AMH 2,35
    Punkcja 12.2023❄️❄️

    Transfer5: 02.04 + atosiban
    beta 13dpt 1308, 16 dpt 4390, 22dpt 20099, 26dpt 48 631, prog 35,4
    Wizyta 30.04 mamy ❤️ CRL 6mm
    14.05. 8tc+5 CRL 2,33cm
    20w+6 414g II prenatalne ok
    37+5 3075g

    Nifty, PAPP-A ryzyka niskie💖
    38+3 CC 3250g 10/10

    age.png
  • Ewlona Autorytet
    Postów: 549 577

    Wysłany: 5 listopada 2024, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff 😆 choć faktycznie oni potem to elegancko obrabiają bo np na poślubnej mieliśmy brzydka pogodę, totalna załamka. Cały miesiąc był słoneczny i piękny, dzień sesji mgła, chłodno, okropnie. A zdjęcia tak wyszły świetnie. Dobra to w takim razie poszukam kogoś na taką sesje. Chyba że macie jakieś polecenie z Krakowa lub okolic 😀

    age.png
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 5 listopada 2024, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewlona wrote:
    Uff 😆 choć faktycznie oni potem to elegancko obrabiają bo np na poślubnej mieliśmy brzydka pogodę, totalna załamka. Cały miesiąc był słoneczny i piękny, dzień sesji mgła, chłodno, okropnie. A zdjęcia tak wyszły świetnie. Dobra to w takim razie poszukam kogoś na taką sesje. Chyba że macie jakieś polecenie z Krakowa lub okolic 😀

    my robilismy w Wieliczce 😁:

    https://www.facebook.com/CuteStoryPhoto

    Ewlona lubi tę wiadomość

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 5 listopada 2024, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewlona wrote:
    Uff 😆 choć faktycznie oni potem to elegancko obrabiają bo np na poślubnej mieliśmy brzydka pogodę, totalna załamka. Cały miesiąc był słoneczny i piękny, dzień sesji mgła, chłodno, okropnie. A zdjęcia tak wyszły świetnie. Dobra to w takim razie poszukam kogoś na taką sesje. Chyba że macie jakieś polecenie z Krakowa lub okolic 😀
    Ja w Krakowie co roku robię sesje świąteczną w Kocie Kadry. Robią też sesje rodzinne i ciążowe. Mają bardzo przystępne ceny.

    https://www.kociekadry.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2024, 11:00

    Ewlona lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka jak siw czujesz dzisiaj? Jak ciśnienie? ❤️

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🥹 może to dość wcześnie ale zaryzykuje dołączyć i zacząć Was podczytywać 🥹 beta początkowa pozytywna, mamy nadzieje spodziewać się pierwszego dziecka po kilku latach starań (2 z pomocą medyczną) 🤞🏻 mam nadzieje, że mnie przyjmiecie 💕
    Nie wiem dlaczego ale zastanawia mnie jak teraz zarządzić lekarzem, bo są badania na NFZ które można robić ale jak znaleźć lekarza na NFZ który mnie tak od razu przyjmie? Z kolei przywatnie tez zamierzam chodzić ale wtedy nie będę mogła korzystać z badań w ramach funduszu.. podpowiecie jak to rozwiazalyscie? 🥹

    Midi, Sarenka, Nadzieja25, HolyFantasia, nick nieaktualny, Calineczka90, Jeżóweczka, nick nieaktualny, aga12345, Musk, Dzoana88, EmKaa, najra88 lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Cześć 🥹 może to dość wcześnie ale zaryzykuje dołączyć i zacząć Was podczytywać 🥹 beta początkowa pozytywna, mamy nadzieje spodziewać się pierwszego dziecka po kilku latach starań (2 z pomocą medyczną) 🤞🏻 mam nadzieje, że mnie przyjmiecie 💕
    Nie wiem dlaczego ale zastanawia mnie jak teraz zarządzić lekarzem, bo są badania na NFZ które można robić ale jak znaleźć lekarza na NFZ który mnie tak od razu przyjmie? Z kolei przywatnie tez zamierzam chodzić ale wtedy nie będę mogła korzystać z badań w ramach funduszu.. podpowiecie jak to rozwiazalyscie? 🥹

    a masz np pakiet w LX? ja chodze do LX + prowadze prywatnie ciaze u lekarza z kliniki.
    z pakietu robie sobie wszystkie badania. 😄

    ezra lubi tę wiadomość

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    a masz np pakiet w LX? ja chodze do LX + prowadze prywatnie ciaze u lekarza z kliniki.
    z pakietu robie sobie wszystkie badania. 😄

    Mam Medicover - ale to ten test Pappa tez zrobie w pakiecie? Bo on teraz jest na NFZ chyba tylko 🤭

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Meggy88 Ekspertka
    Postów: 201 457

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj miałam prenatalne + pappa.
    Wczoraj byłam na badaniach krwi, więc wyniki od razu już dziś u pani doktor były.
    Wszystkie ryzyka niskie oprócz ryzyka stanu przedrzucawkowego u mnie, wyszło ryzyko wysokie. Zwiększyła mi pani dr acard na 150.
    A tak to wszystko super, najprawdopodobniej dziewczynka.
    Mały gremlin ma 5,2 cm ❤️

    Przyjaciółka123, ezra, Sarenka, Nadzieja25, Alex_92, Midi, nick nieaktualny, Calineczka90, Kate@@, aganieszkam, aga12345, Dzoana88, EmKaa, najra88 lubią tę wiadomość

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Mam Medicover - ale to ten test Pappa tez zrobie w pakiecie? Bo on teraz jest na NFZ chyba tylko 🤭

    to mi lekarz z LX wystawil skierowanie. 😁 powiedzial, ze tez moga wystawic na NFZ na prenatalne. 😁
    wydaje mi sie, ze skoro LX moze to Medicover tez powinien. 🤔

    ezra, Nadzieja25 lubią tę wiadomość

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Tak, odpukać, wymioty przeszły. Ostatnio w piątek zwymiotowałam, oprócz tego już 2 tygodnie spokój. Mdłości dalej są, ale do wytrzymania ☺️ także wracam do żywych, czekają mnie porządki w domu.
    Super, trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej 😊

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    Hej, dzisiaj miałam prenatalne + pappa.
    Wczoraj byłam na badaniach krwi, więc wyniki od razu już dziś u pani doktor były.
    Wszystkie ryzyka niskie oprócz ryzyka stanu przedrzucawkowego u mnie, wyszło ryzyko wysokie. Zwiększyła mi pani dr acard na 150.
    A tak to wszystko super, najprawdopodobniej dziewczynka.
    Mały gremlin ma 5,2 cm ❤️

    Cudownie 🥹

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    to mi lekarz z LX wystawil skierowanie. 😁 powiedzial, ze tez moga wystawic na NFZ na prenatalne. 😁
    wydaje mi sie, ze skoro LX moze to Medicover tez powinien. 🤔

    O to umowie się do lekarza w takim razie na Medi i zobaczę 🤞🏻 dziękuje 💕

    Przyjaciółka123 lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam detektor tętna i udało mi się szybciutko znaleźć serduszko mojego prosiaczka 🥰 od razu jestem spokojniejsza i humor się poprawił 😁

    Przyjaciółka123, Nadzieja25, Midi, nick nieaktualny, Calineczka90, Kate@@, aganieszkam, EmKaa, najra88 lubią tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Cześć 🥹 może to dość wcześnie ale zaryzykuje dołączyć i zacząć Was podczytywać 🥹 beta początkowa pozytywna, mamy nadzieje spodziewać się pierwszego dziecka po kilku latach starań (2 z pomocą medyczną) 🤞🏻 mam nadzieje, że mnie przyjmiecie 💕
    Nie wiem dlaczego ale zastanawia mnie jak teraz zarządzić lekarzem, bo są badania na NFZ które można robić ale jak znaleźć lekarza na NFZ który mnie tak od razu przyjmie? Z kolei przywatnie tez zamierzam chodzić ale wtedy nie będę mogła korzystać z badań w ramach funduszu.. podpowiecie jak to rozwiazalyscie? 🥹
    Witaj i rozgość się😊 na pewno lekarz prywatnie może wystawić Ci skierowanie na badania I trymestru w ramach NFZ, a badania, które przynosi się co wizytę będą płatne.

    ezra lubi tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Mam Medicover - ale to ten test Pappa tez zrobie w pakiecie? Bo on teraz jest na NFZ chyba tylko 🤭
    Na skierowanie w mwdicover też jest bezpłatny.
    Ja mam umówioną wizytę 14.11

    ezra lubi tę wiadomość

  • HolyFantasia Autorytet
    Postów: 772 1218

    Wysłany: 5 listopada 2024, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Cześć 🥹 może to dość wcześnie ale zaryzykuje dołączyć i zacząć Was podczytywać 🥹 beta początkowa pozytywna, mamy nadzieje spodziewać się pierwszego dziecka po kilku latach starań (2 z pomocą medyczną) 🤞🏻 mam nadzieje, że mnie przyjmiecie 💕
    Nie wiem dlaczego ale zastanawia mnie jak teraz zarządzić lekarzem, bo są badania na NFZ które można robić ale jak znaleźć lekarza na NFZ który mnie tak od razu przyjmie? Z kolei przywatnie tez zamierzam chodzić ale wtedy nie będę mogła korzystać z badań w ramach funduszu.. podpowiecie jak to rozwiazalyscie? 🥹

    Ja mam pakiet z prowadzeniem ciąży w luxmed, ale zaczęłam prowadzić na NFZ w szpitalu, w którym będę rodzić i już tam zostałam. 😜
    Nie chce mi się latać po kilku lekarzach, a w luxmedzie to też jest zawsze problem że ci fajni lekarze to są tak rozchwytywani, że praktycznie nie mają terminów i zostają same jakieś wschodnio brzmiące nazwiska.
    Ja jestem zadowolona z prowadzenia ciąży na NFZ, ale to nowoczesny szpital, dopiero co wybudowany, więc mają nowoczesny sprzęt, zaangażowanych lekarzy i ogólnie jest tak ładnie i pachnąco, zupełnie nie jak w typowej przygodni publicznej służby zdrowa 😆.
    Mam normalnie USG i zwykle i 3D na każdej wizycie, badania krwi, itd. I wizyty co 3-4 tygodnie, zależnie jak się umówię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2024, 12:18

    ezra lubi tę wiadomość

    ♀️ '93
    AMH 2.61
    wyniki w normie
    ♂️ '89
    b. niska liczebność plemników

    24.07.24 - start stymulacji (z torbielą czynnościową 18 mm)
    02.08 - punkcja 💉 pobrano 13 🥚, dojrzałych 12 🥚
    - wszystkie poszły do zapłodnienia 🤞
    zarodki 5 doba: ❄❄❄
    07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
    7 dpt - beta 3,4 mlU
    9 dpt - beta 13,6 mlU
    12 dpt - beta 54,4 mlU
    14 dpt - beta 161,7 mlU
    20 dpt - beta 1490 mlU
    26 dpt - beta 6631 mlU CRL 3.3 mm, jest ❤
    13+3 I USG prenatalne: CRL 6.3 cm ❤ ryzyka b. niskie, chłopiec 😊💙
    21+3 II USG prenatalne: 380 g, wszystko w normie 🤗
    31+4 III USG prenatalne: 1625 g
    40+3 poród 🥳 3200 g, 54 cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2024, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też się pochwalę, bo dziś byłam na USG. Mamy już 303 gramy dziewczynki ❤️ Z dzidzi wszystko w porządku, a za tydzień mam USG połówkowe, jestem trochę spokojniejsza 😊 Szyjka 4,5 cm 🥰

    Calineczka90, Midi, Nadzieja25, Nefertiti89, Jeżóweczka, Sarenka, HolyFantasia, nick nieaktualny, thestorm, Kate@@, aganieszkam, aga12345, Alex_92, Musk, EmKaa, Panna_Melodia, ezra, Anoli88, najra88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2024, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggy88 wrote:
    Hej, dzisiaj miałam prenatalne + pappa.
    Wczoraj byłam na badaniach krwi, więc wyniki od razu już dziś u pani doktor były.
    Wszystkie ryzyka niskie oprócz ryzyka stanu przedrzucawkowego u mnie, wyszło ryzyko wysokie. Zwiększyła mi pani dr acard na 150.
    A tak to wszystko super, najprawdopodobniej dziewczynka.
    Mały gremlin ma 5,2 cm ❤️

    To teraz kontroluj sobie ciśnienie codziennie, jak wyszło ci wysokie ryzyko preeklamsji 😉
    Jeżóweczka wrote:
    Lunka jak siw czujesz dzisiaj? Jak ciśnienie? ❤️

    Coś mi się wydaje, że Luna pojechała jednak do szpitala i być może już bobo jest na świecie 😊

  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6984

    Wysłany: 5 listopada 2024, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was jest w stanie polecić jakiegoś lekarza? Dzwoniłam do swojego - nie ma czasu do stycznia na prowadzenie ciąży, na Medicover sami obcokrajowcy mi się wyświetlają.. Warszawa i okolice 😓

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ