Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer bez objawów
Odpowiedz

udany transfer bez objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sara2024 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 12 października 2024, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ! Obecnie 15 tc zego mdłości zero objawów, na początku bylam przekonana że nic z tego 10 dni po transferze mocno się zdziwiłam gdy ujrzałam 2 kreski zaraz szybką beta i się potwierdziło. Transfer miałam 6 dniowej blastocysty na cyklu sztucznym

    jaśmine777 lubi tę wiadomość

  • esiaa Ekspertka
    Postów: 188 123

    Wysłany: 12 października 2024, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam mało objawów na początku . Po 6 dniach od transferu pojawiły się pierwsze mdłości które trwały dwa dni i cisza żadnych objawów do 9 dnia po potem znowu jeden dzień mdłości i cisza . 14 dpt kłucie w jajniku i mdłości . Na ogół czuje się dobrze .

    W klinice od września 2022.

    Pcos, niedoczynność tarczycy, zespół antyfosfolipidowy, trombofilia.

    Słabe nasienie . 11 lat starań .


    Invimed
    Pierwsza procedura 06.2023
    11dpt beta 367 🎉
    13 dpt beta 695, prog 13,90 🎉
    21 dpt beta 19 167 🤗
    25 dpt beta 47 tys
    26dpt jest ❤️
    8tc serduszko przestało bić . Poronienie.

    12.2023
    Pierwsza wizyta w Poznaniu w Pastelovej.
    14.08.2024 punkcja . 32 komórki, 11 zapłodnionych .
    ❄️❄️ Zarodki słabej jakości
    27.09 transfer blastki 3bc
    6 i 7 dpt mamy dwie kreski
    8dpt beta 120 🥰
    10dpt beta 239 😍
    12dpt beta 702 🥰
    24.10 wizyta jest ❤️
    2.12 pierwsze prenatalne , wszystko okej ❤️
    13 TC czuje pierwsze ruchy
    14 tc w brzuszku mieszka Wiktoria 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ