Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Hahah u nas w apogeum połogu i zmęczenia stary zamiast śmieci wyrzucił torbę z zakupami z bazarku. Które JA zrobiłam z dzieckiem w wózku (pierwsza taka wyprawa była po porodzie, jak polowanie normalnie). Nie wiedziałam czy płakać czy się drzeć na niego. Wyszedł mix jednego i drugiego 🙈
    Haha 🙈 rozbeczałabym się 😭

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka90 wrote:
    Dziewczyny z transferu 16.12 wygląda na to że ja ostatnia poznam moją dzidzie ;) Do szpitala mam się zgłosić ostatniego dnia sierpnia o ile nie zacznie się dziać coś wcześniej.
    No mój organizm się pospieszył mocno, miałam kilka dni temu mieć indukcję, a tu Gwiazdek już pół miesiąca ma 🥺

    Niech dzidziutek siedzi sobie w brzuszku grzecznie.

    Szarlotka90 lubi tę wiadomość

  • Szarlotka90 Autorytet
    Postów: 364 201

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    No mój organizm się pospieszył mocno, miałam kilka dni temu mieć indukcję, a tu Gwiazdek już pół miesiąca ma 🥺

    Niech dzidziutek siedzi sobie w brzuszku grzecznie.

    Tak, niech siedzą. Chociaż, pomimo tego samego dnia transfer, to różnica między dzieciaczkami może być nawet miesięczna. Ale najważniejsze żeby wszystkie były zdrowe :)

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Updated chorobowy. Wczoraj cały dzień Mała już bez gorączki 😍 nie wiem czy to pomógł antybiotyk czy to np.wirus już odpuścił. Mam do siebie żal że podaje jej ten antybiotyk a w sumie nie wiem czy jest potrzebny 😔 Ale najważniejsze że już wszystko dobrze ❤️

    Izabelka cudownie że wszystko pięknie u Was 😍 korzystajcie z pogody i dużo spacerujcie, chociaż u nas wracają upały i pewnie znowu nici z długich spacerów 🤦🏼‍♀️

    Gonia a jak u Ciebie? Jak Malutka? Jak ta żółtaczka?
    Hej Słońce 😘
    Właśnie weszłam zajrzeć co u was mamuśki się dzieje 😘
    Wczoraj była polozna i stwierdziła, że żółtaczka pięknie znika 🙏🩷
    Malutka jest grzeczna chyba ,że nie może zrobić kupki tak szybko jakby chciała to się kręci i marudzi troszkę, ale tatuś zaraz na rączki i jest spokojna.
    Czy wasze maluszki też muszę dwa razy odbić po mleczku?
    Wczoraj miałam stracha pierwszy raz . Nakarmilam ją mąż podniósł do góry I pięknie się odbiło. Położył na łóżku po chwili widać, że coś jej nie pasuje podniósł i znów coś tam się obiło. Wróciła na łóżko i dosłownie po paru sekundach ulalo się jej i buzka i noskiem 😞
    To było straszne 😞

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn po CC.
    Czy to normalne ,że rana jest ładna nic się nie dzieje ,ale puchnie tak dość mocno ?ogólnie nie miałam tego ,ale w czwartek wybraliśmy się na spacerek niby nie daleko ,ale jednak coś tam zrobiliśmy no i wyszło:(
    Dwa dni po wyjściu ze szpitala też byliśmy 20 min na spacerku i było ok . Tutaj zeszło nam z zakupami jakoś 2h 🙈
    Gdzieś czytałam ,że to normalne.
    Dodatkowo czuje mocno pecherz przy siusianiu .
    Po wyjęciu cewnika ,a wręcz wyszarpaniu aż miałam łzy w oczach nie mogłam sikac 3 dni . Zanim zaczelam to mnóstwo prob było bo tak bolało. Później jakoś spokój i znów czuje .

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Pytanie do dziewczyn po CC.
    Czy to normalne ,że rana jest ładna nic się nie dzieje ,ale puchnie tak dość mocno ?ogólnie nie miałam tego ,ale w czwartek wybraliśmy się na spacerek niby nie daleko ,ale jednak coś tam zrobiliśmy no i wyszło:(
    Dwa dni po wyjściu ze szpitala też byliśmy 20 min na spacerku i było ok . Tutaj zeszło nam z zakupami jakoś 2h 🙈
    Gdzieś czytałam ,że to normalne.
    Dodatkowo czuje mocno pecherz przy siusianiu .
    Po wyjęciu cewnika ,a wręcz wyszarpaniu aż miałam łzy w oczach nie mogłam sikac 3 dni . Zanim zaczelam to mnóstwo prob było bo tak bolało. Później jakoś spokój i znów czuje .

    U mnie okolice rany nie puchły.
    Kiedy masz wizytę położnej środowiskowej? Najlepiej jak fachowe oko obejrzy i oceni czy wszystko jest okej.

    Gonia.., Mimi09 lubią tę wiadomość

    age.png
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia, też miałam takie podpuchnięte zwłaszcza nad blizną. Podczas ściągania szwów zapytałam i usłyszałam że jets to w granicach normy.
    Po usunięciu cewnika położne mówiły że jeśli w ciągu (chyba). 6 godzin nie zrobię siku to koniecznie mam im zgłosić. Zrobiłam dość szybko bez większych problemów.
    Natomiast po 2 tygodniach zaczęłam czuć dyskomfort, który w ciągu kilku godzin sprawił że ledwo żyłam i skończyło się antybiotykiem 🤯🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Hej Słońce 😘
    Właśnie weszłam zajrzeć co u was mamuśki się dzieje 😘
    Wczoraj była polozna i stwierdziła, że żółtaczka pięknie znika 🙏🩷
    Malutka jest grzeczna chyba ,że nie może zrobić kupki tak szybko jakby chciała to się kręci i marudzi troszkę, ale tatuś zaraz na rączki i jest spokojna.
    Czy wasze maluszki też muszę dwa razy odbić po mleczku?
    Wczoraj miałam stracha pierwszy raz . Nakarmilam ją mąż podniósł do góry I pięknie się odbiło. Położył na łóżku po chwili widać, że coś jej nie pasuje podniósł i znów coś tam się obiło. Wróciła na łóżko i dosłownie po paru sekundach ulalo się jej i buzka i noskiem 😞
    To było straszne 😞

    U nas na początku też dwa razy zdażył się taki rzyg przy odbiciu, że noskiem poszło. Na szczęście mogę pocieszyć że już prawie wcale nie ulewamy 😌

    Dobrze, że żółtaczka schodzi to przynajmniej mniej zmartwień 😘

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia wrote:
    *post sentymentalny*
    Dziewczyny czy wy też macie galerię zdjęć pozytywnych testów z tej udanej ciąży? A może coś innego zachowałyście na pamiątkę po transferze? Ja dzisiaj przeglądałam galerię w telefonie i jak zobaczyłam zdjęcie pierwszego testu to poczułam się jakby to było wczoraj… a tu już minęły 3 miesiące odkąd te dwie blade kreski są z nami na świecie… a tak właściwie to za miesiąc z kawałkiem minie ROK od transferu 🤯 ja już nawet nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać tamtego życia, tego sprzed transferu
    Mam wyniki bety i zdjęcia oraz filmy z usg

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Gonia, też miałam takie podpuchnięte zwłaszcza nad blizną. Podczas ściągania szwów zapytałam i usłyszałam że jets to w granicach normy.
    Po usunięciu cewnika położne mówiły że jeśli w ciągu (chyba). 6 godzin nie zrobię siku to koniecznie mam im zgłosić. Zrobiłam dość szybko bez większych problemów.
    Natomiast po 2 tygodniach zaczęłam czuć dyskomfort, który w ciągu kilku godzin sprawił że ledwo żyłam i skończyło się antybiotykiem 🤯🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    Cholerka boję się, że u mnie też się skończy antybiotkiem . Ja zrobiłam szybko siusiu ,ale zanim zaczelam to prawie płakałam taki bol był.
    Ja mam szwy rozpuszczalne ,więc jedynie ufam położnej która zerka sobie na rankę.

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Hahah u nas w apogeum połogu i zmęczenia stary zamiast śmieci wyrzucił torbę z zakupami z bazarku. Które JA zrobiłam z dzieckiem w wózku (pierwsza taka wyprawa była po porodzie, jak polowanie normalnie). Nie wiedziałam czy płakać czy się drzeć na niego. Wyszedł mix jednego i drugiego 🙈
    😱

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    U nas na początku też dwa razy zdażył się taki rzyg przy odbiciu, że noskiem poszło. Na szczęście mogę pocieszyć że już prawie wcale nie ulewamy 😌

    Dobrze, że żółtaczka schodzi to przynajmniej mniej zmartwień 😘
    Dokładnie 😘
    Bardzo się cieszymy bp już się baliśmy, że skończy się szpitalem 🙈

    Rudzia29 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    U mnie okolice rany nie puchły.
    Kiedy masz wizytę położnej środowiskowej? Najlepiej jak fachowe oko obejrzy i oceni czy wszystko jest okej.
    Polozna mówi, że mam odpoczywać i ,że to jest normalne ( dopuszczalne ) faktycznie po spacerku wyszło.

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Pytanie do dziewczyn po CC.
    Czy to normalne ,że rana jest ładna nic się nie dzieje ,ale puchnie tak dość mocno ?ogólnie nie miałam tego ,ale w czwartek wybraliśmy się na spacerek niby nie daleko ,ale jednak coś tam zrobiliśmy no i wyszło:(
    Dwa dni po wyjściu ze szpitala też byliśmy 20 min na spacerku i było ok . Tutaj zeszło nam z zakupami jakoś 2h 🙈
    Gdzieś czytałam ,że to normalne.
    Dodatkowo czuje mocno pecherz przy siusianiu .
    Po wyjęciu cewnika ,a wręcz wyszarpaniu aż miałam łzy w oczach nie mogłam sikac 3 dni . Zanim zaczelam to mnóstwo prob było bo tak bolało. Później jakoś spokój i znów czuje .
    Mi rana nie puchła, ale z pęcherzem miałam problem, bardzo bolało przy sikaniu. W szpitalu o tym mówiłam, zrobili jeszcze przed wyjściem badania moczu i było ok. Ból mijał stopniowo, ale początek był bardzo nieprzyjemny

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mi rana nie puchła, ale z pęcherzem miałam problem, bardzo bolało przy sikaniu. W szpitalu o tym mówiłam, zrobili jeszcze przed wyjściem badania moczu i było ok. Ból mijał stopniowo, ale początek był bardzo nieprzyjemny
    Mam nadzieje ,ze u mnie też nie ma zapalenia ,a tylko piecze po cewniku.
    Polozna wyjmując mówi nabierz powietrza i wypuść. Nie zdążyłam wypuścić, a ona szarpla . Bol jakby mi skóra w środku pękła 🙈normalnie szklane oczy były

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • EBa Ekspertka
    Postów: 241 557

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, Zakręcona trzymam kciuki aby ten nadchodzący tydzień był dla nas wszystkich ulgą.

    Ja dzisiaj kompletnie się sypię, ale oczywiście nie w kierunku porodu. Mam zawalony nos, oddychać mam problem. Jak to się nie rozejdzie do wtorku to będzie masakra z oddychaniem przy porodzie. Mam taką zniżkę formy, że dochodzę do wniosku, że jednak lepiej byłoby czekać aż się akcja zacznie sama, a nie mieć wyznaczonej daty.
    Dzisiaj jestem cieniem człowieka, oby jutro było lepiej. Hormony szaleją, co chwilę mam mokre oczy. Którejś nocy w ciągu ostatniego miesiąca nagrałam na dyktafonie kołysankę dla starszej córki, aby miała niespodziankę jak będę w szpitalu, teraz na samą myśl o tym płaczę 🙈
    Chcę żeby było już za tydzień 😎

    Szarlotka90, zakręcona93 lubią tę wiadomość

    Córka, ciąża naturalna, 02.2019
    Aniołek, ciąża naturalna, 04.2021 13 tc
    Córka, in-vitro, urodzona 09.2024
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Mam nadzieje ,ze u mnie też nie ma zapalenia ,a tylko piecze po cewniku.
    Polozna wyjmując mówi nabierz powietrza i wypuść. Nie zdążyłam wypuścić, a ona szarpla . Bol jakby mi skóra w środku pękła 🙈normalnie szklane oczy były
    O matko 😱
    Ja nawet nie czułam jak wyjęła mi ten cewnik.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    O matko 😱
    Ja nawet nie czułam jak wyjęła mi ten cewnik.
    Poważnie?
    A ja głupia myślałam, że tak ma być 🙈
    Zawinęła sobie na dwa palce wężyk i szarpla

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Szarlotka90 Autorytet
    Postów: 364 201

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EBa wrote:
    Szarlotka, Zakręcona trzymam kciuki aby ten nadchodzący tydzień był dla nas wszystkich ulgą.

    Ja dzisiaj kompletnie się sypię, ale oczywiście nie w kierunku porodu. Mam zawalony nos, oddychać mam problem. Jak to się nie rozejdzie do wtorku to będzie masakra z oddychaniem przy porodzie. Mam taką zniżkę formy, że dochodzę do wniosku, że jednak lepiej byłoby czekać aż się akcja zacznie sama, a nie mieć wyznaczonej daty.
    Dzisiaj jestem cieniem człowieka, oby jutro było lepiej. Hormony szaleją, co chwilę mam mokre oczy. Którejś nocy w ciągu ostatniego miesiąca nagrałam na dyktafonie kołysankę dla starszej córki, aby miała niespodziankę jak będę w szpitalu, teraz na samą myśl o tym płaczę 🙈
    Chcę żeby było już za tydzień 😎

    U mnie też przeziębienie, ból kręgosłupa i nudnosci plus okropna zgaga. Do tego mam jakieś napady płaczu i ogromny strach czy wszystko z małą dobrze, czy nic nie przegapiłam, nie mogę tego opanować. Także ostatnia prosta dziewczyny i dołączymy do grona szczęśliwych mam! ♥

    monester, EBa, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 24 sierpnia 2024, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jak aktywność na forum zanikła ;) każda zajęta

    To zapytam team wozkowy roan ivi ? Zadowolone jesteście ? Amortyzacja jest super, wentylacja też , ładnie się składa ale nie wiem jak do 6 miesiąca się ma tam dziecko zmieścić w gondoli. No ciasno będzie. Mam nadzieję że spacerówka się rozkłada na płasko.

‹‹ 1065 1066 1067 1068 1069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ