Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 lipca 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonka wrote:
    Zaraz umrę z zazdrości. Powiedz, że chodzi spać o 22 🤣
    Mój wstaje 5:30-6:30 ☠️
    Hahaha 😂 ja też 😜
    Ale ostatnio trochę u nas poprawa i od tej 5 udaję się dospać do 6 chociaż, a w poniedziałek to przygnilismy do 6:58 🫣 ale pobudki to niekończąca się opowieść...

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 11 lipca 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Jak śpi do minimum 7.- to robi jedna drzemkę około 11-13. Wtedy pada że zmęczenia o 20 i kolejnego dnia wstaje o 6. Wtedy ma dwie drzemki i znów nie można go uśpić do po 21

    U nas był podobny schemat z drzemkami i snem nocnym jak przechodziliśmy na jedną drzemkę. Dni się przeplatały, jednego dnia była jedną drzemka , drugiego dwie. Ale po ok 3 tygodniach się ustabilizowało i jesteśmy na jednej drzemce.

    monester lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 lipca 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Tak, tak właśnie chodzi spać 😛 wczoraj zaszalał i poszedł o 23 😬
    Jak zaśnie 21.30, to z mężem czujemy się, jakbyśmy wygrali w totka
    A to śpią tyle samo, tylko my mamy chwilę dla siebie wieczorem a raczej dla garów, podłóg 😂😂 na koniec kanapy 😅

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Miałam pisać już kilka razy ale ciągle czasu brak. Byliśmy na wizycie w klinice. Od 2 dnia następnego cyklu zaczynam brać leki, później wizyta w 14-16 dniu cyklu i ustalamy termin transferu. Idziemy cyklem sztucznym. Trochę się boję, bo ja zawsze uprawiam czarnowidztwo 🤡😝 ale trzymajcie kciuki 🍀🍀❤️

    Kciuki!!! ❤️❤️❤️🤞🤞🤞

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    A to śpią tyle samo, tylko my mamy chwilę dla siebie wieczorem a raczej dla garów, podłóg 😂😂 na koniec kanapy 😅

    My nie mamy. A rano to leże z nim, bo śpi wtedy i nas na łóżku i się boje, że zleci

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Gratuluję ! Kiedyś Cię wolałam, ale rozumiem, że nie masz czasu. Przed chwilą pisałaś o naturalsie, a to już połowa !🥹🫶🏻
    Pisalas nam kogo nosisz pod serduchem? 🤔😍
    Oj nie pisałam 🙈 teraz zostaniemy rodzicami córeczki 😍

    Rosa_13, izabelka90, Mas, Monita, Saimi, Szarlotka90, WiosnyFanka, Nowa na forum, Mimi09, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus jak tam u Ciebie? 🤞

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 lipca 2025, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Oj nie pisałam 🙈 teraz zostaniemy rodzicami córeczki 😍
    Ale zleciało szok,roczniak i ponad połowa ciąży za Tobą ❤️🥹😍

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 11 lipca 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Miałam pisać już kilka razy ale ciągle czasu brak. Byliśmy na wizycie w klinice. Od 2 dnia następnego cyklu zaczynam brać leki, później wizyta w 14-16 dniu cyklu i ustalamy termin transferu. Idziemy cyklem sztucznym. Trochę się boję, bo ja zawsze uprawiam czarnowidztwo 🤡😝 ale trzymajcie kciuki 🍀🍀❤️


    Trzymam mocno ♥️

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 11 lipca 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Tak, tak właśnie chodzi spać 😛 wczoraj zaszalał i poszedł o 23 😬
    Jak zaśnie 21.30, to z mężem czujemy się, jakbyśmy wygrali w totka
    Mój zasypia po 21, często właśnie 22, około 5-6 wstaje i wypija butelkę mleka, potem zasypia na około 1-2 godziny, wstaje max 7:30. Jak mamy jedną pobudkę w nocy na przytulenie to jest to udana noc. Teraz chyba kolejne zęby idą, dziś nie dał się odłożyć, więc nie spałam od około 1:30 do 5 rano. Mały spał, ale na mnie. Wstał o 7:30. Drzemka przed południem, najczęściej 2 godziny i jedna krótka po południu. Cieszę się, jak się uda ją zrobić przed 17, niestety dziś padł przed chwilą. Będę musiała go obudzić za pół godziny, bo inaczej przed północą nie zaśnie.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to teraz na drzemkę nie chce zasnąć ale po wielkich trudach zaśnie tak 12-13 i tak 1-2h pospi . Ale na wieczór też masakra żeby zasnęła. Dziś od 19 już tak marudziła nie do wytrzymania ciągle oczy tarła a jak siedziała na łóżku to się aż przewracała a zasnęła dopiero teraz jak ją przejelam od męża i po bujaniu 15min na rękach.

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    U mnie to teraz na drzemkę nie chce zasnąć ale po wielkich trudach zaśnie tak 12-13 i tak 1-2h pospi . Ale na wieczór też masakra żeby zasnęła. Dziś od 19 już tak marudziła nie do wytrzymania ciągle oczy tarła a jak siedziała na łóżku to się aż przewracała a zasnęła dopiero teraz jak ją przejelam od męża i po bujaniu 15min na rękach.
    A przestała wrzeszczeć?

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mój zasypia po 21, często właśnie 22, około 5-6 wstaje i wypija butelkę mleka, potem zasypia na około 1-2 godziny, wstaje max 7:30. Jak mamy jedną pobudkę w nocy na przytulenie to jest to udana noc. Teraz chyba kolejne zęby idą, dziś nie dał się odłożyć, więc nie spałam od około 1:30 do 5 rano. Mały spał, ale na mnie. Wstał o 7:30. Drzemka przed południem, najczęściej 2 godziny i jedna krótka po południu. Cieszę się, jak się uda ją zrobić przed 17, niestety dziś padł przed chwilą. Będę musiała go obudzić za pół godziny, bo inaczej przed północą nie zaśnie.

    A Miłosz nie śpi od 13.40 😬

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Wiosnyfanka jaki w końcu wózek kupiłaś ?

    Nie uwierzysz. Wciąż bujamy się w Roanie.

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka, jak się czujesz? Jak nastrój na tych Twoich tabletkach?

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, szczepiłyście już, albo kiedy planujecie szczepić mmr?

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Nie uwierzysz. Wciąż bujamy się w Roanie.
    Ale mieści się młody? Tam nawet 80 cm nie było dlugosci. Jak masz windy i nie musisz pakować do auta to czemu nie, jeździ się nim dobrze.

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, szczepiłyście już, albo kiedy planujecie szczepić mmr?
    W przyszłym tygodniu planujemy.
    A Wy ?

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ale mieści się młody? Tam nawet 80 cm nie było dlugosci. Jak masz windy i nie musisz pakować do auta to czemu nie, jeździ się nim dobrze.

    Taaak, spokojnie się mieści. Trochę go wciąż nie lubię, a trochę się do niego przekonałam ;-)

    age.png
‹‹ 1574 1575 1576 1577 1578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ