Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    W przyszłym tygodniu planujemy.
    A Wy ?

    Właśnie jeszcze nie zapisałam Młodego.
    Po ostatniej przygodzie z drugą dawką meningokoków jakoś nie mogę się zebrać by zadzwonić do przychodni i się umówić.

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Taaak, spokojnie się mieści. Trochę go wciąż nie lubię, a trochę się do niego przekonałam ;-)
    Ideały nie istnieją niestety🤷

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Właśnie jeszcze nie zapisałam Młodego.
    Po ostatniej przygodzie z drugą dawką meningokoków jakoś nie mogę się zebrać by zadzwonić do przychodni i się umówić.
    Wierzę ! Ja rozmyślam czy zrobić ospę od razu.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, szczepiłyście już, albo kiedy planujecie szczepić mmr?
    My tydzień temu. Obyło się bez przykrych dolegliwości.

    monester, Jenny93, Monita, izabelka90, Mi_Lusia, WiosnyFanka, Krakus lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1435 1453

    Wysłany: 11 lipca 2025, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, szczepiłyście już, albo kiedy planujecie szczepić mmr?

    My druga połowa września. Tak doradziła pediatra. My wszystkie szczepienia mieliśmy w najpóźniejszym możliwie terminie.

    WiosnyFanka, Krakus lubią tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 lipca 2025, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Izabelka, jak się czujesz? Jak nastrój na tych Twoich tabletkach?
    Dziękuję, dobrze 🙏 na początku to chyba po prostu był zjazd związany z odstawieniem. Miałam dwie tabletki ale jednak nie wystarczyły i musiałam prosić o kolejne.

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 12 lipca 2025, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    My tydzień temu. Obyło się bez przykrych dolegliwości.
    Po mmr dolegliwości mogą pojawić się dopiero po 7-14 dniach. Oczywiście oby jej nic dalej nie było, ale warto wiedzieć ☺️

    Moja mała też jeszcze przed szczepieniem, planujemy to zrobić w niedługim czasie, bo na jesień będzie powtórka 6w1 i znowu wyjdzie wszystko na raz. Na ospę też ją zaszczepię, ale wszystko jak zwykle rozkładam osobno

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Wierzę ! Ja rozmyślam czy zrobić ospę od razu.

    Też się zastanawiam nad ospą, fakt nie wybieramy się do żłobka, ale starszy brat zawsze coś przyniesie ze szkoły.
    Moja Mała od wtorku na antybiotyku, zapalenie oskrzeli 🙈 ale u nas wszyscy dookoła chorzy 🤦🏼‍♀️
    Muszę zmienić lekarza bo nasza pediatra mam wrażenie aktybiotyk daje na wszystko, ale tym razem chyba słusznie.

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziękuję, dobrze 🙏 na początku to chyba po prostu był zjazd związany z odstawieniem. Miałam dwie tabletki ale jednak nie wystarczyły i musiałam prosić o kolejne.

    Ciszę się że u Ciebie dobrze po odstawieniu ☺️❤️ u nas też jakoś poszło, mam jeszcze dwie tabletki dostinex, jedna dziś, druga za tydzień. Co parę dni musiałam jednak coś odciągnąć bo cycek bolał ale odpukać od tygodnia już cycki miękkie i jakieś takie zwisająco puste 🤣🤣🤣

    Przygotowania do roczku już rozpoczęte?

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 12 lipca 2025, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jakoś na początku sierpnia mamy kolejne szczepienia- meningokoki, mmr, 6w1, prevenar i druga dawkę ospy
    Oczywiście wszystko w interwałach a nie na raz ;) Ale nie pamiętam od czego zaczynamy 🫣
    Młody pierwszą dawkę ospy dostał z tej felernej wstrzymanej partii i mimo że wiemy dlaczego wstrzymana itd to zaczęłam czuć jakoś dziwny niepokój.

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 12 lipca 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    My jakoś na początku sierpnia mamy kolejne szczepienia- meningokoki, mmr, 6w1, prevenar i druga dawkę ospy
    Oczywiście wszystko w interwałach a nie na raz ;) Ale nie pamiętam od czego zaczynamy 🫣
    Młody pierwszą dawkę ospy dostał z tej felernej wstrzymanej partii i mimo że wiemy dlaczego wstrzymana itd to zaczęłam czuć jakoś dziwny niepokój.
    A mogę zapytać dlaczego tak wcześnie synka szczepiłaś na ospę? Mieliście jakieś wskazania czy po prostu wykorzystałaś pierwszy możliwy moment?

    05.2025 🩷
    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Ciszę się że u Ciebie dobrze po odstawieniu ☺️❤️ u nas też jakoś poszło, mam jeszcze dwie tabletki dostinex, jedna dziś, druga za tydzień. Co parę dni musiałam jednak coś odciągnąć bo cycek bolał ale odpukać od tygodnia już cycki miękkie i jakieś takie zwisająco puste 🤣🤣🤣

    Przygotowania do roczku już rozpoczęte?
    A to ja też musiałam wypuszczać jeszcze mleczko bo jednak twardniały 🫣

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie wam poszło odstawienie dziewczyny!
    A będziecie szczepić na odkleszczowe zapalenie mózgu ?

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pięknie wam poszło odstawienie dziewczyny!
    A będziecie szczepić na odkleszczowe zapalenie mózgu ?

    My na razie nie.

    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, szczepiłyście już, albo kiedy planujecie szczepić mmr?

    Szczepilismy jakiś miesiąc temu. Bezpośrednio po kompletnie nic się nie działo. W 8.dobie przez półtora dnia 39 stopni i wysypka na tułowiu tak 3 dni. Ponoć rzadkie ale na nas padło

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pięknie wam poszło odstawienie dziewczyny!
    A będziecie szczepić na odkleszczowe zapalenie mózgu ?

    Może w przyszłym roku. Teraz i tak nie jedziemy na wakacje, mieszkamy w bloku. A jescze ospa wpadła, 6w1.
    Czy na grypę można szczepić dopiero np we wrześniu?

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas my we wrześniu robimy przeciwko grypie, po roczku obowiązkowe z kalendarza, jeszcze gdzieś meningokoki trzeba wcisnąć.

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłyśmy z naszej wyprawy 🧜🏻‍♀️⛱️🏖️
    Sama jazda nocna pociągiem super , mała do 2 szalała, później padła 🫢 rośnie powsinoga po matce 😅
    Od 7 rano na plaży, szaleństwo, pogoda idealna zero wiatru, słoneczko. Ta radość z fal i piasku nie do opisania, aż łzy w oczach miałam 🥹
    Zaklimatyzowala się w moment, kuzynki były główną atrakcją, spanie super, drzemki w wózku na wojażach 🙂
    Pogoda dopisała, matka się spaliła wiatrem 😅
    Podróż powrotna samochodem gorzej 😂 matka myślała, że jak noc to dziecko będzie spało, a tu jednak zdziwienie. Odkleiło jej się coś, bo nagle znienawidziła fotelik 😂 ale daliśmy radę, z małymi postojami.

    Wysypka na plecach zniknęła, mokry kaszel również, jednak nadmorskie powietrze i klimat robią robotę 😁

    monester, Jenny93, Mimi09, Monita, Krakus lubią tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4302

    Wysłany: 12 lipca 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka, Rosa super, że tak szybko Wam poszło z odstawieniem ❤️ Macie już terminy w klinice?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 lipca 2025, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Izabelka, Rosa super, że tak szybko Wam poszło z odstawieniem ❤️ Macie już terminy w klinice?
    Ja mam dziś 25 DC (cykle 28-29dni) kolejny cykl badania i następny ❄️

    Jenny93, Osa 🐝, Mas, WiosnyFanka, Monita, Saimi, Nowa na forum, Krakus lubią tę wiadomość

‹‹ 1575 1576 1577 1578 1579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ