Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 13 lipca 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    U nas też już po roczku, a ja za 3 tygodnie wracam do pracy 😳 jestem mega zestresowana, bo Mała nadal KP, staram się ograniczać, ale nadal 5-6 razy w ciągu dnia je, a za chwilę nie będzie mnie w domu prawie 9h. Chciałabym już odstawić, ale nie umiem tego zrobić 😔 zwłaszcza, że sen u nas bardzo ciężki, dużo pobudek w nocy, a pobudka poranna ok 5-5:30. Czasami niestety nawet wcześniej, np. 4:30. Jak nie dam w nocy cycka to jest wielka awantura, a mam już naprawdę dość KP 😔 ostatnio pojawiły się też u mnie pewne zawirowania zdrowotne i lekarz również sugeruje odstawić, żeby mogła brać odpowiednie leki.
    Czy ktoś odstawił w okolicy roczku KP, nie podając w zamian MM?

    Od września Mała idzie do żłobka, ja już jakoś to sobie poukładałam i nawet się cieszę, że będzie miała kontakt z dziećmi innymi, mam wrażenie że tego potrzebuje, fajnie reaguje na dzieci a bardzo rzadko ma okazję. Mam tylko nadzieję, że adaptacja nie będzie dla niej i dla mnie traumatyczna.

    Mała śmiga po pokoju trzymając się jedna rączka mebli, a ostatnio postawiła dwa pierwsze nieśmiałe samodzielne kroczki 🥰

    My już po szczepieniu MMR, miała tydzień temu, razem z prevenarem. Przed zlobkiem na pewno chcemy też jedna dawkę ospy przyjąć.

    Jak tylko się da to do jedzenia podaje to samo co my jemy, ale ograniczam sól w gotowaniu. Cukru dodanego nie podaje. Chociaż na imprezie roczkowej wciągnęła kawałek prawdziwego tortu, uszy aż się trzęsły 😁

    Dziewczyny transferujace, trzymam za Was mocno kciuki!!! ✊️ ✊️

    Mia, cudownie że będziesz miała córeczkę 🥰 gratulacje!

    Gosinka, widziałam, że podjęłaś odważna decyzję. Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Miałam w swoim życiu niestety styczność z podobna osoba i taki toksyk koniec końców ściągnie Cie na dno zabierajac energię i chęci do życia. Dobrze, że udało Ci się z tego wyrwać! Oby formalności poszły teraz sprawnie. Przesyłam dużo siły i ciepła ❤️
    Ja bym rocznemu dziecku nie wprowadzała już butelki. Jeżeli nie toleruje mm to może w bidonie mieszaj jej mleko krowie z wodą i tak oszukuj?
    Moja siostra odstawiła swojego młodszego w sposób „radykalny” od piersi, to znaczy pewnego dnia przestała mu dawać i koniec. Butelki nie znał i oczywiście nie zaakceptował, przez jakiś miesiąc budził się często w nocy, musieli mu dawać nawet coś do jedzenia, bo samo picie wody nie dawało rady, ale z czasem załapał, że w nocy się nie je i po jakiś 2 miesiącach od odstawienia ładnie się wyregulował i przesypia całe noce. Oczywiście zdarzają mu się pobudki, płacz ale to wynika już z wydarzeń w ciągu dnia.
    A co się sprawdzi u was? Powiesz nam jak już to przejdziecie 😉 trzymam kciuki za łagodny przebieg. Mnie wizja odstawienia piersi zwyczajnie przeraża i mam nadzieję, że jak po wakacjach pójdę do pracy i wypadnie nam jedno-dwa karmienia w ciągu dnia, to mała z czasem sama zdecyduje o rezygnacji z piersi 🤪

    05.2025 🩷
    preg.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 13 lipca 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    A tak do mam około roczniaków, karmiących MM - ile tego mleka jeszcze teraz na ten moment Wasze dzieci zjadają?

    Na opakowaniu 3 jest, że zalecana dzienna dawka to dwie porcje po 180wody+6miarek mleka, co daje 200ml mieszanki. Miska mleko je dwa razy na dobę, ale jest to 120-150ml. Kaszek już nie je wcale, ale inne posiłki raczej wchodzą dobrze, więc jakoś się nie martwię, ale tak z ciekawości pytam...

    No i może ktoś mądrzejszy ode mnie mi powie - moje dziecię nie je ryb. Wcale. W żadnej postaci. Gardzi nimi i chyba jedyna rzecz która naprawdę ja aż denerwuje jak tylko posmakuje 🙈 powinnam coś w takim razie skomentować albo nadrabiać czymś innym?

    U nas jedna porcja mm - na noc.
    My nie przechodziliśmy na kolejne mleka, wciąż jesteśmy na 1. Porcja to 180ml wody + 6 miarek mieszanki.

    Jeśli chodzi o ryby to ja bym się zupełnie tym nie przejmowała. Mój Młody przez kilka miesięcy jadł wszystko, teraz nie przełknie pomidora, ogórka i fasolki szparagowej. Natomiast jak koniecznie chcesz przemycić rybę to spróbowałabym w paście jajecznej, albo w kotlecikach.

    Kessa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 13 lipca 2025, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    U nas jedna porcja mm - na noc.
    My nie przechodziliśmy na kolejne mleka, wciąż jesteśmy na 1. Porcja to 180ml wody + 6 miarek mieszanki.

    Jeśli chodzi o ryby to ja bym się zupełnie tym nie przejmowała. Mój Młody przez kilka miesięcy jadł wszystko, teraz nie przełknie pomidora, ogórka i fasolki szparagowej. Natomiast jak koniecznie chcesz przemycić rybę to spróbowałabym w paście jajecznej, albo w kotlecikach.
    A, to czyli z tym mlekiem to już tak w miarę normalnie taka ilość na ten czas🤔

    Próbowałam przemycić I tak jak piszesz, ale nie ma szans..wyczuwa od razu i nie ma jedzenia. Od samego początku RD te ryby jako jedyne szły słabo, a już od dłuższego czasu nie ma mowy aby zjadła.
    No nic,trudno.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 13 lipca 2025, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa, może spróbuj przemycić jakąś mniej aromatyczną rybę? Bez ryb w diecie można żyć, ja bym się nie przejmowała. U nas jajko jest jadalne tylko w placuszkach i gofrach
    Młody mięsa samego też nie chce jeść ale w sosie warzywnym już bardzo chętnie

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 13 lipca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    A, to czyli z tym mlekiem to już tak w miarę normalnie taka ilość na ten czas🤔

    Próbowałam przemycić I tak jak piszesz, ale nie ma szans..wyczuwa od razu i nie ma jedzenia. Od samego początku RD te ryby jako jedyne szły słabo, a już od dłuższego czasu nie ma mowy aby zjadła.
    No nic,trudno.
    Tak jak dziewczyny piszą, podawaj jej jakieś DHA i po prostu co pewien czas spróbuj zaproponować jakąś rybkę. A nóż, kiedyś zmienią jej się smaki i podejdzie 😉

    Kessa, izabelka90 lubią tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 13 lipca 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Hej dziewczyny, jejku jak ten czas leci niedawno byłyśmy w ciąży a tu już widzę tyle powrotów po rodzeństwo 😍
    U nas już skończony roczek, imprezka zaliczona razem z chrzcinami. Moje dziecko w kościele było bardzo zainteresowane wodą święconą, zamoczył rączki I miał chęć włożyć tam głowę 🙈
    Widziałam że ktoś pytał o szczepienie mmr, u nas bezproblemowo, żadnych skutków ubocznych nie było. Mój młody miał tylko gorączkę przy drugim szczepieniu na meningokoki tylko wieczorem rano już wszystko było ok. U nas szczepienia przeszły gładko i bezproblemowo.
    Moj wczesniak staje juz przy meblach i powoli próbuje sue przemieszczać. W czworaki wchodzi ale zrobi kilka " kroczków " i zasuwa na brzuchu bo tak szybciej 🙈 Nie wiem czy nie będzie prędzej chodzil niz czworakował. Do fizjo jyz nie chodzimy bo nas " pogonili", lekarz mówi że mam zdrowego silnego synka i ćwiczenia są już zbędne bo sobie poradzi.
    Co do spania to nie mogę narzekać bo mały chodzi spać miedzy 19-20 i śpi zazwyczaj do 7. Czasami zdarzy mu się wstać o 6, a dziś spał nawet do 8:30😃 W dzień śpi mamy 3 drzemki. Dwie 30minutowe i jedną dłuższą tak do godziny. Niestety w dzień dłużej nie pośpi ale coś za coś. Za to w nocy ładnie śpi.
    Moj kilogramowy wcześniak aktualnie waży 12 kg 🙈😃 apetyt mu dopisuje 😃
    Pozdrowionka dla wszystkich 😘
    Myślałam o Was ostatnio! Ten kilogram szczęścia 🥰

    Mati W. lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 13 lipca 2025, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    A tak do mam około roczniaków, karmiących MM - ile tego mleka jeszcze teraz na ten moment Wasze dzieci zjadają?

    Na opakowaniu 3 jest, że zalecana dzienna dawka to dwie porcje po 180wody+6miarek mleka, co daje 200ml mieszanki. Miska mleko je dwa razy na dobę, ale jest to 120-150ml. Kaszek już nie je wcale, ale inne posiłki raczej wchodzą dobrze, więc jakoś się nie martwię, ale tak z ciekawości pytam...

    No i może ktoś mądrzejszy ode mnie mi powie - moje dziecię nie je ryb. Wcale. W żadnej postaci. Gardzi nimi i chyba jedyna rzecz która naprawdę ja aż denerwuje jak tylko posmakuje 🙈 powinnam coś w takim razie skomentować albo nadrabiać czymś innym?
    Mój wypija porcję mleka (nie zawsze całą) około 5-6 rano i jeszcze zasypia. Potem dodaję do kaszy z owocami, którą je na śniadanie. Czasami na kolację też ma kaszkę, gotowiec bezmleczny, wtedy również dodam.
    Ryba najlepiej w formie pulpetów, polecam doprawić czosnkiem, trochę szczypiorkiem, ziola prowansalskie lub majeranek i ugotować z dużą ilością warzyw (marchewki, seler, pietruszka). Ewentualnie na parze, przyprawy hak wyżej, na końcu posmarować masłem, ostatnio podawałam z brokułami i odrobiną płatków orkiszowych.

    Kessa lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1435 1453

    Wysłany: 13 lipca 2025, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    A tak do mam około roczniaków, karmiących MM - ile tego mleka jeszcze teraz na ten moment Wasze dzieci zjadają?

    Na opakowaniu 3 jest, że zalecana dzienna dawka to dwie porcje po 180wody+6miarek mleka, co daje 200ml mieszanki. Miska mleko je dwa razy na dobę, ale jest to 120-150ml. Kaszek już nie je wcale, ale inne posiłki raczej wchodzą dobrze, więc jakoś się nie martwię, ale tak z ciekawości pytam...

    No i może ktoś mądrzejszy ode mnie mi powie - moje dziecię nie je ryb. Wcale. W żadnej postaci. Gardzi nimi i chyba jedyna rzecz która naprawdę ja aż denerwuje jak tylko posmakuje 🙈 powinnam coś w takim razie skomentować albo nadrabiać czymś innym?

    My nadal na mleku 2. Młoda je tak 3 razy po 180 ml. Raz w nocy, raz około 11-12 i raz przed snem. Czasem zdarzy się jeszcze raz ok 18 ale to rzadkość. Ale moje dziecię nadal dużo potrzebuje mleka. Niestety kaszki od początku to największe zło i nie je wcale.

    Mati W. super, że się odezwałaś :) przesyłam uściski dla Was ❤️

    Kessa lubi tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 14 lipca 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    My nadal na mleku 2. Młoda je tak 3 razy po 180 ml. Raz w nocy, raz około 11-12 i raz przed snem. Czasem zdarzy się jeszcze raz ok 18 ale to rzadkość. Ale moje dziecię nadal dużo potrzebuje mleka. Niestety kaszki od początku to największe zło i nie je wcale.

    Mati W. super, że się odezwałaś :) przesyłam uściski dla Was ❤️
    Ja też mam mlekojada ;)
    Pytanie mam do Was wszystkich - o siatkę centylowa - czy Wasze dzieci idą równo swoim kanałem od początku Jeśli chodzi o wagę ?

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 14 lipca 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja też mam mlekojada ;)
    Pytanie mam do Was wszystkich - o siatkę centylowa - czy Wasze dzieci idą równo swoim kanałem od początku Jeśli chodzi o wagę ?

    U nas młody idzie równo w okolicy 75 centyla. Tzn do 9 mż tak było a teraz nie wiem. Na bilansie rocznym się dowiemy

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 14 lipca 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja też mam mlekojada ;)
    Pytanie mam do Was wszystkich - o siatkę centylowa - czy Wasze dzieci idą równo swoim kanałem od początku Jeśli chodzi o wagę ?

    U nas po 8 miesiącu się rozjechało 😜

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lipca 2025, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja też mam mlekojada ;)
    Pytanie mam do Was wszystkich - o siatkę centylowa - czy Wasze dzieci idą równo swoim kanałem od początku Jeśli chodzi o wagę ?
    Urodził się w 85 centylu, spadł w siatce i do 2 miesiąca szedł 60 centylem a na 6-8 miesięcy wszedł w centyl urodzeniowy, na 9 miesięcy pomiar wagi taki sam jak miesiąc wcześniej i już spadek w siatce.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lipca 2025, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Hej dziewczyny, jejku jak ten czas leci niedawno byłyśmy w ciąży a tu już widzę tyle powrotów po rodzeństwo 😍
    U nas już skończony roczek, imprezka zaliczona razem z chrzcinami. Moje dziecko w kościele było bardzo zainteresowane wodą święconą, zamoczył rączki I miał chęć włożyć tam głowę 🙈
    Widziałam że ktoś pytał o szczepienie mmr, u nas bezproblemowo, żadnych skutków ubocznych nie było. Mój młody miał tylko gorączkę przy drugim szczepieniu na meningokoki tylko wieczorem rano już wszystko było ok. U nas szczepienia przeszły gładko i bezproblemowo.
    Moj wczesniak staje juz przy meblach i powoli próbuje sue przemieszczać. W czworaki wchodzi ale zrobi kilka " kroczków " i zasuwa na brzuchu bo tak szybciej 🙈 Nie wiem czy nie będzie prędzej chodzil niz czworakował. Do fizjo jyz nie chodzimy bo nas " pogonili", lekarz mówi że mam zdrowego silnego synka i ćwiczenia są już zbędne bo sobie poradzi.
    Co do spania to nie mogę narzekać bo mały chodzi spać miedzy 19-20 i śpi zazwyczaj do 7. Czasami zdarzy mu się wstać o 6, a dziś spał nawet do 8:30😃 W dzień śpi mamy 3 drzemki. Dwie 30minutowe i jedną dłuższą tak do godziny. Niestety w dzień dłużej nie pośpi ale coś za coś. Za to w nocy ładnie śpi.
    Moj kilogramowy wcześniak aktualnie waży 12 kg 🙈😃 apetyt mu dopisuje 😃
    Pozdrowionka dla wszystkich 😘
    Mati super wieści,fajnie że się odzywasz ❤️😘
    Pozdrawiamy 😘😘

    Mati W. lubi tę wiadomość

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 14 lipca 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja też mam mlekojada ;)
    Pytanie mam do Was wszystkich - o siatkę centylowa - czy Wasze dzieci idą równo swoim kanałem od początku Jeśli chodzi o wagę ?

    U nas do 7 miesiąca szedł równiutko 75 centylem. Jak zaczął jeść jak odkurzacz to dobił do 90 centyla. Teraz porusza się w okolicach 80-85.

    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 14 lipca 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja też mam mlekojada ;)
    Pytanie mam do Was wszystkich - o siatkę centylowa - czy Wasze dzieci idą równo swoim kanałem od początku Jeśli chodzi o wagę ?
    My też dalej mleko, ale jest jakiś progres w śniadaniach, przekąskach w postaci owoców. Buła chętnie wchodzi sama. Nawet jakiś tam obiadek np wczoraj ładnie zjedzony.

    event.png[/url]
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1435 1453

    Wysłany: 14 lipca 2025, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas idzie równo w siatce centylowej. Tzn do 12 miesiąca. A teraz nie wiem w sumie. A czy sprawdzacie w jakiejś aplikacji te siatki?

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 15 lipca 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Krakus jak tam u Ciebie? 🤞
    Izabelka, dziękuję , że pytasz. U mnie bida z nędzą :( Dwa transfery na cyklach sztucznych nieudane za mną, teraz jestem na cyklu naturalnym, z którym nie wiążę wielkich nadziei - mamy ostatnią blastkę ocenioną na 2 i lekarka uprzedziła, że może nawet nie przetrwać rozmrażania. Na sierpień zaplanowana histeroskopia i zapładnianie moich komórek, tym razem też chcemy wysłać do badań. Nie wiem ile się czeka na wyniki, ale spodziewam się kolejnego transferu na jesień dopiero 🙁
    Myślałam, że to kolejne podejście do dziecka będzie łatwiejsze, a znowu jest złość na swoje ciało, że nie mogłam zajść naturalnie, a nawet z ivf nie idzie 🙁

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 15 lipca 2025, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    U nas idzie równo w siatce centylowej. Tzn do 12 miesiąca. A teraz nie wiem w sumie. A czy sprawdzacie w jakiejś aplikacji te siatki?

    Tak, ja od urodzenia Młodego prowadzę Child Growth Tracker.

    izabelka90, Saimi, Krakus lubią tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Izabelka, dziękuję , że pytasz. U mnie bida z nędzą :( Dwa transfery na cyklach sztucznych nieudane za mną, teraz jestem na cyklu naturalnym, z którym nie wiążę wielkich nadziei - mamy ostatnią blastkę ocenioną na 2 i lekarka uprzedziła, że może nawet nie przetrwać rozmrażania. Na sierpień zaplanowana histeroskopia i zapładnianie moich komórek, tym razem też chcemy wysłać do badań. Nie wiem ile się czeka na wyniki, ale spodziewam się kolejnego transferu na jesień dopiero 🙁
    Myślałam, że to kolejne podejście do dziecka będzie łatwiejsze, a znowu jest złość na swoje ciało, że nie mogłam zajść naturalnie, a nawet z ivf nie idzie 🙁
    Przytulam 🫂🫂,ale proszę nie myśl tak o sobie,Twoje ciało niczemu nie jest winne,na nic nie mamy wpływu 🙏🙏 obyś nie musiała podchodzic do tej histero i teraz był szczęśliwy cykl.🍀💚 Jeśli nie to dobry trop ,bo może coś tam się zadziało w macicy po porodzie i warto sprawdzić,koniecznie z cd138 żeby wiedzieć czy nie ma stanu zapalnego 🙏

    Jeśli o pgta chodzi my czekaliśmy dwa razy około miesiąca, podchodziliśmy w gamecie i tam wysyłali biopsję do Hiszpanii.

    WiosnyFanka, Krakus lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    U nas idzie równo w siatce centylowej. Tzn do 12 miesiąca. A teraz nie wiem w sumie. A czy sprawdzacie w jakiejś aplikacji te siatki?
    Używamy tej samej apki co Wiosny Fanka.

    WiosnyFanka, Saimi lubią tę wiadomość

‹‹ 1577 1578 1579 1580 1581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ