Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Urodził się w 85 centylu, spadł w siatce i do 2 miesiąca szedł 60 centylem a na 6-8 miesięcy wszedł w centyl urodzeniowy, na 9 miesięcy pomiar wagi taki sam jak miesiąc wcześniej i już spadek w siatce.
    Aktualizacja, dziś z ciekawości posadziłam na wadze po całym dniu jedzenia i picia 10,4 , czyli jak miał zastoj tak od początków czerwca 700gram doszło i znów mamy centyl urodzeniowy 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2025, 20:21

    WiosnyFanka, Monita lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Aktualizacja, dziś z ciekawości posadziłam na wadze po całym dniu jedzenia i picia 10,4 , czyli jak miał zastoj tak od początków czerwca 700gram doszło i znów mamy centyl urodzeniowy 😁
    Ło pani ale przypakował. Ale no czyli w jednym miesiącu idzie na wzrost w innym na masę.

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Aktualizacja, dziś z ciekawości posadziłam na wadze po całym dniu jedzenia i picia 10,4 , czyli jak miał zastoj tak od początków czerwca 700gram doszło i znów mamy centyl urodzeniowy 😁

    Moja tez ma już dychę na liczniku 😅.
    Wzrostem prawie równa ze swoją kuzynką 10 msc. Starsza 🤭. Wygladaja jak ja ze swoją siostrą - starsza ode mnie o 14 msc. Rodziców to rozczula, mają małą powtórkę sprzed ponad 30 lat 🥹

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 15 lipca 2025, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miewacie bunty na mycie zębów ?
    Nie wiem nie chce przemocą ale od 2 dni jakiś problem jest że po kilku sekundach buzie zamyka i koniec mycia. Nie chcę go zniechęcić bo do tej pory to lubił. Może kolejn zęby w drodze po prostu i to to boli ?

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 15 lipca 2025, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Miewacie bunty na mycie zębów ?
    Nie wiem nie chce przemocą ale od 2 dni jakiś problem jest że po kilku sekundach buzie zamyka i koniec mycia. Nie chcę go zniechęcić bo do tej pory to lubił. Może kolejn zęby w drodze po prostu i to to boli ?

    U nas jak matka myje zęby to jest bunt, a jak ojciec to idzie jak z reklamy. Ale u nas tak jest od baaardzo dawna.

    age.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 15 lipca 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Miewacie bunty na mycie zębów ?
    Nie wiem nie chce przemocą ale od 2 dni jakiś problem jest że po kilku sekundach buzie zamyka i koniec mycia. Nie chcę go zniechęcić bo do tej pory to lubił. Może kolejn zęby w drodze po prostu i to to boli ?
    Tak, za każdym razem gdy idzie ząb to mamy bunt i mycie jest raczej ekspresowe wtedy, bo właśnie na sile nie chce aby nie zniechęcić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2025, 21:26

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Monita Autorytet
    Postów: 475 1212

    Wysłany: 15 lipca 2025, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Miewacie bunty na mycie zębów ?
    Nie wiem nie chce przemocą ale od 2 dni jakiś problem jest że po kilku sekundach buzie zamyka i koniec mycia. Nie chcę go zniechęcić bo do tej pory to lubił. Może kolejn zęby w drodze po prostu i to to boli ?
    U nas bunt na nasze mycia, sama chętnie, ale głównie dziąsła 🙈

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 15 lipca 2025, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita wrote:
    U nas bunt na nasze mycia, sama chętnie, ale głównie dziąsła 🙈
    Ostatnio widziałam rolke że myć zęby dzieciom się powinno przez kilka pierwszych lat, że nawet przedszkolaki nie umieją takich precyzyjnych ruchów wykonać. Ale szczerze to ja też nie umiem w te małe ząbki dobrze trafić jak pacjent nie współpracuje. Dlatego zastanawiałam się nad soniczna ale nie wiem czy to pomoże ?

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 15 lipca 2025, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nawet do 10/13 roku życia powinno się pomagać i poprawiać po myciu.
    Młody najchętniej myłby sam i są czasem afery
    Od wczoraj myjemy na 2 szczoteczki - on ma swoją a ja myję drugą i idzie nam to całkiem nieźle

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 15 lipca 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Miewacie bunty na mycie zębów ?
    Nie wiem nie chce przemocą ale od 2 dni jakiś problem jest że po kilku sekundach buzie zamyka i koniec mycia. Nie chcę go zniechęcić bo do tej pory to lubił. Może kolejn zęby w drodze po prostu i to to boli ?

    U nas różnie, raz lepiej raz gorzej. Teraz jak wychodzi 4 to widzę że ją boli. Myje tyle ile się da, jak zaczyna płakać przestaję i próbuje zabawić.

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 16 lipca 2025, 03:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Miewacie bunty na mycie zębów ?
    Nie wiem nie chce przemocą ale od 2 dni jakiś problem jest że po kilku sekundach buzie zamyka i koniec mycia. Nie chcę go zniechęcić bo do tej pory to lubił. Może kolejn zęby w drodze po prostu i to to boli ?
    Właśnie to mamy, i zdecydowanie idzie ząb, bo i marudność wzrosła i nocki znów gorsze. Od dwóch dni zaciska zęby i prawie nie myję, sam coś pogmera szczoteczką i nią rzuca.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Miewacie bunty na mycie zębów ?
    Nie wiem nie chce przemocą ale od 2 dni jakiś problem jest że po kilku sekundach buzie zamyka i koniec mycia. Nie chcę go zniechęcić bo do tej pory to lubił. Może kolejn zęby w drodze po prostu i to to boli ?
    U nas jak idą zęby to jest bardziej gryzienie szczoteczki niż mycie, no ale próbujemy ile się da.

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 534 381

    Wysłany: 16 lipca 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie może do polecenia fajne namioty tipi dla dzieciaków?

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    05.2025 🩷
    preg.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1331 966

    Wysłany: 16 lipca 2025, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Macie może do polecenia fajne namioty tipi dla dzieciaków?
    Ja kupiłam polecany przez Rosa chyba z allegro z poduszkami i jest ok
    https://allegro.pl/oferta/namiot-tipi-dla-dzieci-z-mata-i-poduszkami-teepee-wigwam-prezent-ce-13245364279?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=14efbbd8-dc05-48ae-8d86-3ef357ff05d2&utm_content=f74e9935f5c3#

    Mi_Lusia lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 16 lipca 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Ja kupiłam polecany przez Rosa chyba z allegro z poduszkami i jest ok
    https://allegro.pl/oferta/namiot-tipi-dla-dzieci-z-mata-i-poduszkami-teepee-wigwam-prezent-ce-13245364279?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=14efbbd8-dc05-48ae-8d86-3ef357ff05d2&utm_content=f74e9935f5c3#

    Właśnie miałam pisać i wysyłać linka. Nadal polecam ☺️

    Mi_Lusia, Hope_89 lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 16 lipca 2025, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy namiot cyrkowy z Ikea- całkiem nieźle nam się w atmosferę domu wpisuje ostatnio 🫣🤣

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 16 lipca 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie głównie do mam +- roczniaków- ile drzemek w ciągu dnia robią wasze dzieci?
    Od kilku dni Młody pogubił swój rytm i właśnie potwornie śpiący padł na drugą drzemkę🙀
    Śpi rano dłużej, więc drzemki wypadają później, a ta druga to jakiś horror z zasypianiem

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 16 lipca 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaSłomianka wrote:
    Pytanie głównie do mam +- roczniaków- ile drzemek w ciągu dnia robią wasze dzieci?
    Od kilku dni Młody pogubił swój rytm i właśnie potwornie śpiący padł na drugą drzemkę🙀
    Śpi rano dłużej, więc drzemki wypadają później, a ta druga to jakiś horror z zasypianiem
    Chwilowe. Mój już się przestawił na jedną drzemkę , ale właśnie w okresie przejściowym wydłużyl pobudki z 6 rano drzemkę robił stosunkowo wcześnie i zasypiał koło 18

    AnkaSłomianka lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 16 lipca 2025, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra a powiedzcie mi czy wasze dzieci piją dużo więcej wody ? I więcej sikają ? Bo mój mleka dużo pije ale poza tym duuzo wody i już mam schizy że może cukier za wysoki 🤷

  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 16 lipca 2025, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Chwilowe. Mój już się przestawił na jedną drzemkę , ale właśnie w okresie przejściowym wydłużyl pobudki z 6 rano drzemkę robił stosunkowo wcześnie i zasypiał koło 18

    Myślałam że jeszcze trochę pociągniemy z dwoma drzemkami ;) ja już nawet nie sprawdzam czy mogę się oddalić tylko leżymy sobie razem ;)
    Przejście z 3 na 2 zajęło nam jakieś 2 tygodnie, zobaczymy jak tu się poukłada.

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
‹‹ 1578 1579 1580 1581 1582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ