Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1698 1255

    Wysłany: 14 lutego 2024, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolilol wrote:
    Tak, na ich stronie internetowej. Bardzo często mają promocje w dodatku :) mierzę się i zamawiam według tabeli wskazanej przy danym modelu stanika i do tej pory wszystkie są dobre, a przed ciążą zamówiłam 2, a już w ciąży jeszcze kolejne dwa z wiekszą miseczką 😅 bo się te 2 pierwsze jakoś zrobiły za małe 😅

    No to jak tak zachwalasz, to sobie zamówię 😁

    Bolilol lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗

    age.png

    preg.png
  • Verna Autorytet
    Postów: 261 276

    Wysłany: 14 lutego 2024, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rano podczas wizyty w toalecie na papierze zauważyłam krew. Różowa. Czy to możliwe że pojawiła się przez parcie podczas robienia 2? Przepraszam za szczegóły. Nie to nie hemoroid, sprawdziłam z której dziury.
    Nie wiem co mam robić, do lekarza prowadzącego mogę zadzwonić dopiero przed 14. 😓

    08.2019 - początek starań
    05.2023 punkcja do IVF, 2 zarodki
    05.2023 I transfer, Bhcg 0 😢
    09.2023 II transfer, Bhcg 0 😢
    01.2024 przygotowania do IVF - estrofem, zaplanowana punkcja 02.2024
    01.02.2024 ⏸️
    6w1d- 2,9 mm ❤️
    13.03 - widzimy się 👀
    29.03 - prenatalne I trymestru
    Czekamy na córeczkę
    15.05 - widzimy się 👀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Jescze jest Luca też piekny, one chyba podobne do siebie 🤭 ja jeszcze o awaryjności to nie czytałam 🤭 ale pamiętam, że Ddaszka właśnie pisała o Flavio

    Tak pisałam. Mój był już dwa razy na gwarancji 😑 mam nadzieje, ze przetrwa jeszcze jedno bobo.

  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 14 lutego 2024, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Trafiłam na te stronę i jest tam zrobiona fajna lista wyprawkowa 🙂 Pobrałam sobie pdf i na stronie też można przeczytać 🙂
    https://amko.com.pl/Wyprawka-dla-noworodka-i-mamy-Lista-wyprawkowa-online-i-pdf-ccms-pol-35.html


    Ło matko ile tego jest 😱 kosz Mojżesza zamówiłam wczoraj ale taki bez stelaża 🤭 będę sobie nosić małego po mieszkaniu jak coś 🤣 a potem będzie jako kosz na zabawki 🤪 i do tego chce włożyć taka poduszkę ortopedyczną przeciw płaskiej głowie, w innym kolorze 😉

    https://zapodaj.net/plik-mJXKlMSZdf

    izabelka90, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 14 lutego 2024, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Dzisiaj rano podczas wizyty w toalecie na papierze zauważyłam krew. Różowa. Czy to możliwe że pojawiła się przez parcie podczas robienia 2? Przepraszam za szczegóły. Nie to nie hemoroid, sprawdziłam z której dziury.
    Nie wiem co mam robić, do lekarza prowadzącego mogę zadzwonić dopiero przed 14. 😓

    Mogło pójść jakieś naczynko. Coś dalej się dzieje?

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 14 lutego 2024, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dużo, dużo miłości 😍🥰😘

    Mój ukochany kwiaty zostawił, ino muszę sobie je złożyć😅 ale wiedział, że potrzebuje zajęcia
    https://zapodaj.net/plik-Rs6QH95FFG
    Dziś nie zacznę raczej bo cioci mała walentynka dziś przyjeżdża na obiad 💓 💖


    Ale super pomysł 😍 i kwiaty na lata ❤️ muszę naprowadzić na ten pomysł mojego męża 😈 i może za rok dostanę od któregoś z moich mężczyzn 🤭❤️

    Gonia.., izabelka90 lubią tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • Verna Autorytet
    Postów: 261 276

    Wysłany: 14 lutego 2024, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Mogło pójść jakieś naczynko. Coś dalej się dzieje?

    Jak sprawdzam papierem to są niewielkie plamki brązowo różowe. Pierwsza wizytę mam dopiero w następny poniedziałek.

    08.2019 - początek starań
    05.2023 punkcja do IVF, 2 zarodki
    05.2023 I transfer, Bhcg 0 😢
    09.2023 II transfer, Bhcg 0 😢
    01.2024 przygotowania do IVF - estrofem, zaplanowana punkcja 02.2024
    01.02.2024 ⏸️
    6w1d- 2,9 mm ❤️
    13.03 - widzimy się 👀
    29.03 - prenatalne I trymestru
    Czekamy na córeczkę
    15.05 - widzimy się 👀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Dzisiaj rano podczas wizyty w toalecie na papierze zauważyłam krew. Różowa. Czy to możliwe że pojawiła się przez parcie podczas robienia 2? Przepraszam za szczegóły. Nie to nie hemoroid, sprawdziłam z której dziury.
    Nie wiem co mam robić, do lekarza prowadzącego mogę zadzwonić dopiero przed 14. 😓

    Jezeli nie jest to krwawienie i nie nasila się to serio może być naczynko, wszystko wewnątrz jest teraz bardzo ukrwione. Jak masz panikować to może jedz na IP niech Cie zbadają?

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Jak sprawdzam papierem to są niewielkie plamki brązowo różowe. Pierwsza wizytę mam dopiero w następny poniedziałek.

    Wiesz,wydaje mi się, że to nic groźnego. Zwłaszcza, jeśli się pojawiło nie bez powodu, bo był jakiś wysiłek.
    Wiadomo, gwarancja nie masz bez zbadania.
    Jednak chyba bym narazie się spokojnie poobserwowała. Odpoczywaj i sprawdzaj sytuację.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Jak sprawdzam papierem to są niewielkie plamki brązowo różowe. Pierwsza wizytę mam dopiero w następny poniedziałek.

    Chciałabym chociaż troszkę Cie uspokoić, abyś nie miała za dużo stresu chociaż każdy przypadek jest inny .
    Ja miałam od około 7 tyg do 11 tyg kazdego dnia ,albo odrobinę krwi ,albo właśnie różowego. Na rozowe nie zwracałam uwagi . Jak krew była większej ilości to wtedy był szpital I za każdym razem wszystko było dobrze .

    Trzymam kciuki ,aby plamienie szybko minęło 🍀🙂🤞

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Jak sprawdzam papierem to są niewielkie plamki brązowo różowe. Pierwsza wizytę mam dopiero w następny poniedziałek.
    Ja miałam taki jednorazowy wylot krwi 22dpt, pojechałam sprawdzić na ip aby spać spokojnie. Jak masz się niepokoić to nawet na ip możesz jechać i zbadają. 🙏
    Teraz kilka dni temu też miałam i pojechałam równiez sprawdzić.

    Hope_86 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    Ale super pomysł 😍 i kwiaty na lata ❤️ muszę naprowadzić na ten pomysł mojego męża 😈 i może za rok dostanę od któregoś z moich mężczyzn 🤭❤️
    Pokaz mu zdjecie i powiedz ale fajne kwiaty koleżanka z forum dostała 🤭😅 może zatrybi. 😅

    Hope_86, Nowa na forum lubią tę wiadomość

  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Jak sprawdzam papierem to są niewielkie plamki brązowo różowe. Pierwsza wizytę mam dopiero w następny poniedziałek.


    A na jakim etapie jesteś? Wybacz pytanie ale nie masz stopki, a ciężko jest wszystkich zapamiętać 🙈

    Jeżeli niedawno miałaś transfer, to już nie raz na forum czytałam, że lekarz mówił dziewczynom że najprawdopodobniej jest to albo pozostalosc po implantacji albo maluszek jeszcze się wgryza w mamusie i może to powodować plamienie. Możliwe też, że się podrażniłaś przy wkładaniu proga 🙏 ale jeśli plamienie się nie nasila i nie masz bóli, to się połóż odpoczywaj i czekaj na możliwość kontaktu z lekarzem 😘 trzymam kciuki żeby na strachu się skończyło 🍀🙏✊️✊️✊️

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Chciałabym chociaż troszkę Cie uspokoić, abyś nie miała za dużo stresu chociaż każdy przypadek jest inny .
    Ja miałam od około 7 tyg do 11 tyg kazdego dnia ,albo odrobinę krwi ,albo właśnie różowego. Na rozowe nie zwracałam uwagi . Jak krew była większej ilości to wtedy był szpital I za każdym razem wszystko było dobrze .

    Trzymam kciuki ,aby plamienie szybko minęło 🍀🙂🤞
    To u mnie własnie zaczął się czas tych plamień... Wczoraj znów było po USG, w sobotę po probiotyku, w piątek po USG....ehhh, muszę uważać co tam pcham w ta szanowną...

  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Pokaz mu zdjecie i powiedz ale fajne kwiaty koleżanka z forum dostała 🤭😅 może zatrybi. 😅


    Haha spróbuję 😅 ale w sumie ja nic dla niego nie mam 🙈 teraz jak buszuje w internetach to za czymś dla małego i sama nie wpadłam na pomysł żeby temu dużemu coś kupić 🤭 No ale dzisiaj jest środa, dzień....😈😈😈 może wystarczy 🤣🤣🤣🤣

    izabelka90, Verna, Annn90, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    Haha spróbuję 😅 ale w sumie ja nic dla niego nie mam 🙈 teraz jak buszuje w internetach to za czymś dla małego i sama nie wpadłam na pomysł żeby temu dużemu coś kupić 🤭 No ale dzisiaj jest środa, dzień....😈😈😈 może wystarczy 🤣🤣🤣🤣
    Hahaha.... Padłam, myślę, że będzie zadowolony na 100000% 😅🤪
    Ale ja mojemu też nic nie dałam, a teraz już wyjechany to po ptakach 🤭 więc nawet środy nie będziemy świecić 😂

    Hope_86 lubi tę wiadomość

  • Verna Autorytet
    Postów: 261 276

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    A na jakim etapie jesteś? Wybacz pytanie ale nie masz stopki, a ciężko jest wszystkich zapamiętać 🙈

    Jeżeli niedawno miałaś transfer, to już nie raz na forum czytałam, że lekarz mówił dziewczynom że najprawdopodobniej jest to albo pozostalosc po implantacji albo maluszek jeszcze się wgryza w mamusie i może to powodować plamienie. Możliwe też, że się podrażniłaś przy wkładaniu proga 🙏 ale jeśli plamienie się nie nasila i nie masz bóli, to się połóż odpoczywaj i czekaj na możliwość kontaktu z lekarzem 😘 trzymam kciuki żeby na strachu się skończyło 🍀🙏✊️✊️✊️

    Dziękuję dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście. Poczekam do rozmowy tel z lekarzem.
    Nie jestem po in vitro, byłam przed i zaszłam naturalnie, biorę jedynie estrofem, który miałam zapisany przed in vitro, lekarz mówił żeby na razie nie odstawiać.

    Dzisiaj jest 47 dzień od ostatniej miesiączki.
    Będę musiała faktycznie stopkę uzupełnić.

    08.2019 - początek starań
    05.2023 punkcja do IVF, 2 zarodki
    05.2023 I transfer, Bhcg 0 😢
    09.2023 II transfer, Bhcg 0 😢
    01.2024 przygotowania do IVF - estrofem, zaplanowana punkcja 02.2024
    01.02.2024 ⏸️
    6w1d- 2,9 mm ❤️
    13.03 - widzimy się 👀
    29.03 - prenatalne I trymestru
    Czekamy na córeczkę
    15.05 - widzimy się 👀

    preg.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Dziękuję dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście. Poczekam do rozmowy tel z lekarzem.
    Nie jestem po in vitro, byłam przed i zaszłam naturalnie, biorę jedynie estrofem, który miałam zapisany przed in vitro, lekarz mówił żeby na razie nie odstawiać.

    Dzisiaj jest 47 dzień od ostatniej miesiączki.
    Będę musiała faktycznie stopkę uzupełnić.

    Na tym etapie to lekarka kazała się przejmować tylko ilością krwi jak na okres. No ale wiadomo, człowiek się boi każdej kropelki

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Hahaha.... Padłam, myślę, że będzie zadowolony na 100000% 😅🤪
    Ale ja mojemu też nic nie dałam, a teraz już wyjechany to po ptakach 🤭 więc nawet środy nie będziemy świecić 😂


    Hahaha, to jak wypocznie to go zaskoczysz 😂😂😂 dzień dopiero się zaczyna 😁

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_86 wrote:
    Hahaha, to jak wypocznie to go zaskoczysz 😂😂😂 dzień dopiero się zaczyna 😁
    Znaczy się w DE jest w pracy, także no .

‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ