Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Hope_86 Autorytet
    Postów: 696 1581

    Wysłany: 14 lutego 2024, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Znaczy się w DE jest w pracy, także no .


    Ouuu 😔 no to lipa 🙈 nadrobicie jak znów będzie w domu 😅

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    Starania 6 lat
    👱‍♀️Ona 86' MTHFR hetero,Pai1 4G homo
    👨‍🦱 on 89' niska koncentracja plemników 2mln/ml,morfologia 5%, CFTR ✅️ AZF ✅️

    II ICSI -> 03.23 krótki protokół, pobrano 13🥚11 dojrzałych i zapłodnionych,7 zarodków 🥰 ->2 podane w 2 dobie, zostalo 5 ❄️❄️❄️❄️❄️,
    beta 13dpt 0 😭
    Crio 2 dwudniowców ->27.09.23, w poczekalni jeszcze 3 ❄️❄️❄️
    9dpt ⏸️
    13dpt beta 76,6 ❤️
    22dpt pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🥰
    30dpt crl-6,4mm i bijące ❤️
    7w+3d crl 1,21cm i ❤️
    12w+4d prenatalne ok 🍀 crl 7,4cm będzie chłopiec 💙
    Nifty ryzyka niskie 🥳
    20w+2d połówkowe ok, 379g zdrowego chłopca 🥰
    29w+1d 1232g 🐻
    33+0-1923g❤️
    36+3-2442g🥰
    39+1 Oliwier 3190g i 49cm 🩵

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 14 lutego 2024, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy zdrową dziewczynkę 🩷🩷🩷🩷
    Najpiękniejszy dzień w moim życiu 🩷
    Więcej napisze jak wrócę do domku 🩷

    Kessa, WiosnyFanka, monester, Mas, Hope_86, izabelka90, Vespa7, xxMiaxx, Verna, Sernik, Królowa_Śniegu, Rosa_13, invincible👊🏻, Bolilol, Krakus, Saimi, Bunkierka, Nowa na forum, Annn90, Kasiek789, IssGreen, Monita, Mati W., Yuki, _Pina, nick nieaktualny, Oleander92, Aguśka, Mimi09, PawieOczko lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Mamy zdrową dziewczynkę 🩷🩷🩷🩷
    Najpiękniejszy dzień w moim życiu 🩷
    Więcej napisze jak wrócę do domku 🩷
    Cudownie, cieszę się razem z Tobą 💓💖💖 rośnij Maleńka Księżniczko 🥰
    Powiedz, jest chociaż troszkę lżej jak się jest po tych badaniach? 🙏

    Gonia.. lubi tę wiadomość

  • Vespa7 Autorytet
    Postów: 450 713

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Mamy zdrową dziewczynkę 🩷🩷🩷🩷
    Najpiękniejszy dzień w moim życiu 🩷
    Więcej napisze jak wrócę do domku 🩷

    Goniu cudowne wieści 🥰 czekamy na księżniczkę 🥹🩷🩷🩷

    Tak bym chciała już też być po 😬

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2019
    👩🏻34
    Hormony ✔️ amh 3,47 ✔️ drożność ✔️ tarczyca ✔️ kariotypy ✔️ trombofilia(pai-1 hetero) pcos ➕/➖ (w obrazie USG ❌) Immunologia:❓
    🧔🏻37
    Morfologia z 2% na 7 % ✔️ ruch postępowy ✔️ IO ❌

    10.2023 - start IVF/ICSI
    Protokół długi
    Mamy ❄️❄️

    27.12.2023: FET 4.1.1 ❤️
    9+6 poronienie chybione 💔🩷

    15.05.2024: FET 3.1.1
    Beta 6dpt <2,3 🍷
    14.06.2024: FET
    Beta 6dpt <2,3 🍷
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Mamy zdrową dziewczynkę 🩷🩷🩷🩷
    Najpiękniejszy dzień w moim życiu 🩷
    Więcej napisze jak wrócę do domku 🩷

    Cudownie! 🥳🥳🥳
    Czekamy na dalsze info!

    izabelka90, Gonia.. lubią tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Goniu cudowne wieści 🥰 czekamy na księżniczkę 🥹🩷🩷🩷

    Tak bym chciała już też być po 😬
    Powiem Ci zleci to, dla mnie termin prenatalnych był taki odległy,zapisana byłam jakoś w 7+2, a na chwilkę obecną został mi tydzień do badań 🤯

    Jeszcze trochę i będziemy pisać rodzę za dwa miesiące 🙏🥺🥺

    Hope_86, Królowa_Śniegu, Nowa na forum, Kasiek789, Gonia.. lubią tę wiadomość

  • Mysza95 Autorytet
    Postów: 536 920

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim <3 Wg mnie trochę za wcześnie dla mnie na to forum - wolę dmuchać na zimno 🙈i chociaż ujrzeć to pikające serduszko <3
    Ale nurtuje mnie jedno pytanie - od kiedy NAJWCZEŚNIEJ miałyście mdłości? Jestem dopiero 5+5 i wg mnie to za wcześnie.
    Rozumiem, że jestem szybciej śpiąca i że trochę przez to boli mnie głowa.. ale widzę ze 2 dzien z rzędu po jedzeniu jest mi niedobrze (nie mam wymiotów jeszcze na szczęście )

    izabelka90, Mas lubią tę wiadomość

    26.08. 💉 pobranie - 🥚17 -> 14 dojrzałych -> zapłodniono 8 zarodków -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️
    PGTa - zostały tylko ❄️❄️ 5.1.1., 5.2.3.

    ❄️ I Transfer 30.10., cykl naturalny
    ciąża biochemiczna 💔💔💔

    ❄️ II Transfer 24.01. cykl naturalny z ovitrelle; accofil, clexane
    5dpt 16,7 🍀 7dpt 76,4 🤞 9dpt 265❤️ 12dpt 873 😍 15dpt 2372🚀
    19dpt 8938🐭 GS 1,2cm YS 0,31cm
    28dpt 55634 CRL 8,5mm FHR 145 💓
    8w5 CRL 2,2cm FHR 180
    12w0 CRL 6cm, I prenatalne, niskie ryzyko
    20w4 426g, II prenatalne
    29w4 1428g III prenatalne

    39w1 M. jest z nami 💙 05.10.2024 l 3580g l 56cm l

    Aktualnie - wpadkowa ciąża naturalna 🥹😍

    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Mamy zdrową dziewczynkę 🩷🩷🩷🩷
    Najpiękniejszy dzień w moim życiu 🩷
    Więcej napisze jak wrócę do domku 🩷
    Piękna wiadomość 😊😊❤️

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza95 wrote:
    Cześć wszystkim <3 Wg mnie trochę za wcześnie dla mnie na to forum - wolę dmuchać na zimno 🙈i chociaż ujrzeć to pikające serduszko <3
    Ale nurtuje mnie jedno pytanie - od kiedy NAJWCZEŚNIEJ miałyście mdłości? Jestem dopiero 5+5 i wg mnie to za wcześnie.
    Rozumiem, że jestem szybciej śpiąca i że trochę przez to boli mnie głowa.. ale widzę ze 2 dzien z rzędu po jedzeniu jest mi niedobrze (nie mam wymiotów jeszcze na szczęście )
    Ja miałam chwilę przed 8 tygodniem pierwsze mdłości :)

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza95 wrote:
    Cześć wszystkim <3 Wg mnie trochę za wcześnie dla mnie na to forum - wolę dmuchać na zimno 🙈i chociaż ujrzeć to pikające serduszko <3
    Ale nurtuje mnie jedno pytanie - od kiedy NAJWCZEŚNIEJ miałyście mdłości? Jestem dopiero 5+5 i wg mnie to za wcześnie.
    Rozumiem, że jestem szybciej śpiąca i że trochę przez to boli mnie głowa.. ale widzę ze 2 dzien z rzędu po jedzeniu jest mi niedobrze (nie mam wymiotów jeszcze na szczęście )
    Zostaw ślad,za chwilę wrócisz na stałe Myszko 🥰😘 🍀Ja nie miałam wcale, ale już można mieć te objawy jak najbardziej 😉 no może jeden dzień taki miałam, że skończyło się pawiami ale wtedy też byłam przeziębiona więc może bardziej od tego. 🤭
    Co do senności to mnie męczy, wstaje rano i marzę kiedy znów będę mogła iść spać i wydaje mi się, że mam coraz gorzej pod tym względem😅

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam dziewczyny że dzisiaj pierwszy raz się naszukałam serca maluszka, wydaje mi się że więcej się rusza pomimo, że jeszcze tak nie czuje ale przyznam też że już mi się gorąco zrobiło 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2024, 11:13

    Rudzia29, Mas lubią tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Cudownie, cieszę się razem z Tobą 💓💖💖 rośnij Maleńka Księżniczko 🥰
    Powiedz, jest chociaż troszkę lżej jak się jest po tych badaniach? 🙏
    Oczywiście, że jest lżej ❤️
    Jezu jak pięknie sie ruszała. Bardzo lekarz uspokoił tym ,że wszystko jest idealnie wyliczone ryzyka bardzo niskie 🙏
    Czekamy jeszcze na Nipty. Oby było tak dobrze jak na usg 🙏

    izabelka90, Nowa na forum, Kasiek789, Monita, Mas lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Goniu cudowne wieści 🥰 czekamy na księżniczkę 🥹🩷🩷🩷

    Tak bym chciała już też być po 😬
    Zleci 😘
    Ja nie dawno miałam transfer a już prenatalne 🩷

    izabelka90, Vespa7 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ❤️
    Na usg wszystko super. Serduszko i kazda inna czesc pięknie wygląda. Wyliczył niskie ryzyka,ale wiadomo czekamy jeszcze na wynik z krwi 🙏

    Na 80% powiedział, że widzi na rozowo 🩷

    Krew da nam 100% pewności.

    Ah z racji takiej ,że straciliśmy blizniaka w 6 tyg to obliczał czy przypadkiem nie wyjdą źle badania bo w krwi może być DNA jeszcze tamtej kruszki . Powiedział ,że 6 tyg minęło, więc nie powinno być problemu .

    Jak coś wyjdzie nie tak to najpierw powtórzymy badania ,a dopiero zobaczymy co dalej.

    Wstępnie zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    Edit : doktorek mówi, że ma 6,4cm ,a z nóżkami 11 cm 🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2024, 11:34

    Hope_86, izabelka90, WiosnyFanka, Krakus, Vespa7, Saimi, Mas, Rosa_13, Annn90, Kasiek789, Monita, Bolilol, Mati W., Królowa_Śniegu, Nowa na forum, Verna, Aguśka, Mimi09 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne wieści Gonia 💕

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • Vespa7 Autorytet
    Postów: 450 713

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Zleci 😘
    Ja nie dawno miałam transfer a już prenatalne 🩷
    Wiem właśnie !!! Jak ten czas leci 😱 ja nawet się nie oswoiłam jeszcze z myślą o ciąży, a tu już 3 miesiąc 🙈
    Myślę sobie, że mam na wszystko dużo czasu a zanim się obejrzę to będę w czarnej d😅

    Gonia.., izabelka90 lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2019
    👩🏻34
    Hormony ✔️ amh 3,47 ✔️ drożność ✔️ tarczyca ✔️ kariotypy ✔️ trombofilia(pai-1 hetero) pcos ➕/➖ (w obrazie USG ❌) Immunologia:❓
    🧔🏻37
    Morfologia z 2% na 7 % ✔️ ruch postępowy ✔️ IO ❌

    10.2023 - start IVF/ICSI
    Protokół długi
    Mamy ❄️❄️

    27.12.2023: FET 4.1.1 ❤️
    9+6 poronienie chybione 💔🩷

    15.05.2024: FET 3.1.1
    Beta 6dpt <2,3 🍷
    14.06.2024: FET
    Beta 6dpt <2,3 🍷
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 14 lutego 2024, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Gonia że tak pięknie na usg 😊 Niech rośnie pannica 😊

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 14 lutego 2024, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    Jak sprawdzam papierem to są niewielkie plamki brązowo różowe. Pierwsza wizytę mam dopiero w następny poniedziałek.
    Moja dr uspokajała, że te kolory i niewielka ilość to nic złego. Postaraj się nie przeciążać, raczej poleż dzisiaj i powinno być wszystko dobrze. Jeśli nie minie i będzie się nasilać to skonsultuj się z lekarzem.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 14 lutego 2024, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza95 wrote:
    Cześć wszystkim <3 Wg mnie trochę za wcześnie dla mnie na to forum - wolę dmuchać na zimno 🙈i chociaż ujrzeć to pikające serduszko <3
    Ale nurtuje mnie jedno pytanie - od kiedy NAJWCZEŚNIEJ miałyście mdłości? Jestem dopiero 5+5 i wg mnie to za wcześnie.
    Rozumiem, że jestem szybciej śpiąca i że trochę przez to boli mnie głowa.. ale widzę ze 2 dzien z rzędu po jedzeniu jest mi niedobrze (nie mam wymiotów jeszcze na szczęście )

    Witaj 🙂
    Wiesz, to bardzo indywidualne. U mnie zaczęły się chyba jakoś koło 8 tc i w ogóle nie były jakieś mega. Bez wymiotów. Jedynie niechęć do jedzenia, brak apetytu.
    Oby serduszko się szybciutko pojawiło ❤️

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 14 lutego 2024, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah I lozysko jest z tyłu 😊
    Nie za bardzo jeszcze wiem co oznacza z przodu a co z tyłu, ale doktorek mówi, że jest tam gdzie powinno 😊

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ