Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Izunia, czy Ty będziesz miała spokój w tej ciąży ...
    ❤️❤️❤️

    Dzięki, że pytasz. Właśnie miałam pisać 🙂. Jesteśmy na patologii indukować poród. Dziś rano się tu pojawiłam. Miałam już ktg, USG i grzebanie, gdzie trzeba. Szyjka krótka i miękka, ale rozwarcie tylko na 1,5 cm, więc pewno dostanę balonik. Poza tym, lekarka mówi, że jest malutko wód i trzeba się zabierać za rodzenie. Ponoć dużo ze mną robić nie będzie trzeba 🙏
    Od rana mam sporo takich nie bolesnych albo minimalnie bolesnych skurczy. A teraz mi doszło kłucie w pochwie. Lekarka się nie opier..z badaniem,cro może coś tam poruszyla. Może coś samo ruszy.
    Mały ma już 3760 😉
    Jakoś tak po wejściu na izbę stres że mnie zszedł. A przy wyjściu z domu jeszcze się poryczałam...Głupia baba 😉


    Kochana to są emocje ❤️
    Ja czytając Twój wpis mam szklane oczy ze wzruszenia ,że za chwilkę będziemy witać kolejnego maluszka ❤️❤️❤️
    Cioteczki trzymają kciuki ogromne za was .
    3760 ? Nooo kawal chłopca 🩵💪

    Dużo siły i pamiętaj jesteśmy wszystkie myślami przy was 💪😘❤️

    Mas lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Wyglądają smacznie 🥰
    Wiadomo to nie to co w domku ,ale patrząc na to jakie jedzonko można dostać w Polskich szpitalach to tutaj moja droga jesz jak Królowa 🥰🤣
    No pewnie nie ma co narzekać, zawsze może być gorzej 😉

    Obiadek dziś 😉
    https://zapodaj.net/plik-e0snP2j8as

    Gonia.., monester, Mati W. lubią tę wiadomość

  • IssGreen Autorytet
    Postów: 884 654

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Izunia, czy Ty będziesz miała spokój w tej ciąży ...
    ❤️❤️❤️

    Dzięki, że pytasz. Właśnie miałam pisać 🙂. Jesteśmy na patologii indukować poród. Dziś rano się tu pojawiłam. Miałam już ktg, USG i grzebanie, gdzie trzeba. Szyjka krótka i miękka, ale rozwarcie tylko na 1,5 cm, więc pewno dostanę balonik. Poza tym, lekarka mówi, że jest malutko wód i trzeba się zabierać za rodzenie. Ponoć dużo ze mną robić nie będzie trzeba 🙏
    Od rana mam sporo takich nie bolesnych albo minimalnie bolesnych skurczy. A teraz mi doszło kłucie w pochwie. Lekarka się nie opier..z badaniem,cro może coś tam poruszyla. Może coś samo ruszy.
    Mały ma już 3760 😉
    Jakoś tak po wejściu na izbę stres że mnie zszedł. A przy wyjściu z domu jeszcze się poryczałam...Głupia baba 😉
    Jakie objawy zaniepokoiły cię, że pojawiłaś się sama w szpitalu? Szczęśliwego rozwiązania.

    age.png


    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.
    2023 - In vitro ❤️
    2024 - Jan 👶 💙

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    👩 40
    🧔 39
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    No pewnie nie ma co narzekać, zawsze może być gorzej 😉

    Obiadek dziś 😉
    https://zapodaj.net/plik-e0snP2j8as

    Ej smaczniutko wygląda 🥰
    Wcinaj żebyś dużo siły z maluszkiem miała 😘
    Ja jak leżałam na poczatku ciazy w łóżku to jakbym chora była dosłownie zero sił.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • balbinka Przyjaciółka
    Postów: 99 324

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko 🙋🏽‍♀️

    Kiedy odstawiałyście Prolutex ?
    Mam zalecenia, że wszystkie leki biorę do 12 tc, a Prolutex do wykrycia serduszka…
    (IVF Eurofertil Ostrawa)

    Trochę mnie to martwi i dziwi tak wcześnie, skoro od 10tc łożysko przejmuje funkcje hormonalną…

    U mnie aktualnie ciąża 6+2, we czwartek (04.04) idę na USG zobaczyć czy widać już ♥️.

    preg.png
    🙋🏻‍♂️’92 azoospermia, nieprawidłowy kariotyp
    🙋🏼‍♀️ ’94 polipy endometrialne, histeroskopia x2, KIR Bx
    💪🏼 starania od 2021 roku
    🏥 Gyncentrum Katowice
    • czerwiec 2022 AID ➡️ ciąża biochemiczna
    • listopad 2022 AID ➡️✖️
    🏥 Eurofertil Ostrawa
    • 01.2024
    - punkcja ➡️ 14 komórek pobranych, 6 dojrzałych, 3 doba 4 zarodki, 5 doba 2 zarodki do mrożenia
    • 06.03.2024 KET ❄️
    - cykl naturalny
    - wlew Intralipidu do transferu
    (Estrofem, Encorton, Acard/Clexane, Utrogestan, Prolutex)
    - ⏸️ 5 dpt
    - 7 dpt : HCG 132; progesteron 17,9
    - 9 dpt : HCG 350; progesteron 20,1
    - 12dpt : HCG 1131
    - 15dpt : pęcherzyk ciążowy + żółtkowy
    - 04.04 - 🤰🏼 CRL 0.85 i ♥️
    - 17.04 - CRL 2.26
    - 10.05 - I prenatalne
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka wrote:
    Pytanko 🙋🏽‍♀️

    Kiedy odstawiałyście Prolutex ?
    Mam zalecenia, że wszystkie leki biorę do 12 tc, a Prolutex do wykrycia serduszka…
    (IVF Eurofertil Ostrawa)

    Trochę mnie to martwi i dziwi tak wcześnie, skoro od 10tc łożysko przejmuje funkcje hormonalną…

    U mnie aktualnie ciąża 6+2, we czwartek (04.04) idę na USG zobaczyć czy widać już ♥️.

    Z tego co lekarz mi tłumaczył to lozysko zaczyna pracować w 100% już w 16 tyg . I tak miałam odstawic duphaston I cyclogest .
    W tych wcześniejszych to chyba dopiero zaczyna swoją pracę.
    Prolutex odstawilam chyba w 12 tyg ,a resztę dopiero na koniec 16 .

    Powod ? Od początku miałam niski progesteron i brałam go w sumie tak na wszelki wypadek .

    Myślę, że Twój doktorek wie co robi i warto słuchać jego zaleceń 🥰

    Każda z nas ma inne historie i przejścia i to też ma wpływ na to jakie dawki i do kiedy lekarze zalecają.

    Trzymam kciuki za Twoja fasolkę 🥰💪🤞🍀

    balbinka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • IssGreen Autorytet
    Postów: 884 654

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka wrote:
    Pytanko 🙋🏽‍♀️

    Kiedy odstawiałyście Prolutex ?
    Mam zalecenia, że wszystkie leki biorę do 12 tc, a Prolutex do wykrycia serduszka…
    (IVF Eurofertil Ostrawa)

    Trochę mnie to martwi i dziwi tak wcześnie, skoro od 10tc łożysko przejmuje funkcje hormonalną…

    U mnie aktualnie ciąża 6+2, we czwartek (04.04) idę na USG zobaczyć czy widać już ♥️.
    Byłam na wizycie w tyg. 8+ i wtedy lekarz zalecił mi odstawić natychmiast większość leków, w tym Prolutex. Zostałam na Progestetone Besins, który odstawiłam zgodnie z sugestią lekarza w 12 tyg.

    balbinka lubi tę wiadomość

    age.png


    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.
    2023 - In vitro ❤️
    2024 - Jan 👶 💙

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    👩 40
    🧔 39
  • Mimi09 Autorytet
    Postów: 1656 2569

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka, oby to już ostatnie takie stresy były 🤞 nie daje Ci ta ciaza odpocząć w spokoju, oj nie daje. Ale najważniejsze że z Gwiazdkiem wszystko w porządku 🍀🍀 no i jedzonko faktycznie nieźle jak na szpitalne 😁

    Mas, przeogromne kciukasy trzymam z całej siły 🤞🤞 oby wszystko poszło sprawnie 🍀 już niedługo bedziesz tulić swojego ukochanego synka 😍😍

    Mas, izabelka90 lubią tę wiadomość

    🔹 Łącznie 4 stymulacje, 15 komórek, 15 zarodków, 0 blastek 💔
    🔹Tylko 1 transfer 2 zarodków 2-dniowych (2x4A❄️)
    7dpt-⏸️; 8dpt-33; 10dpt-114; 13dpt-296; 15dpt-869; 17 dpt-2136; 20dpt-6934; 24 dpt-19951
    6t1d - mamy ❤️🥹
    37t4d - po 5 latach walki zostałam mamą 🥰

    age.png
  • Mokosza Autorytet
    Postów: 684 1135

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka wrote:
    Pytanko 🙋🏽‍♀️

    Kiedy odstawiałyście Prolutex ?
    Mam zalecenia, że wszystkie leki biorę do 12 tc, a Prolutex do wykrycia serduszka…
    (IVF Eurofertil Ostrawa)

    Trochę mnie to martwi i dziwi tak wcześnie, skoro od 10tc łożysko przejmuje funkcje hormonalną…

    U mnie aktualnie ciąża 6+2, we czwartek (04.04) idę na USG zobaczyć czy widać już ♥️.
    Ja mam jutro odstawic prolutex 9+5 i po 3,5 tyg zejsc calkowicie z reszty lekow.
    Zazwyczaj zalecenia sa do 10-12 tc zeby wspomagac lozysko. Powyzej 12 tc to chyba tylko w ciazach z komplikacjami. (Plamienia, krwawienia krwiaki , wczesniejsze niepowodzenia ,poronienia itp itd)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2024, 13:09

    balbinka lubi tę wiadomość

    Starania od 2012
    82' 87'
    Mamy:🥚7 zamrożonych
    Mamy: ❄2BB ❄4BB

    Naturalny cud 🤯🙉💗 tp 22.07.26 r.

    14.02.24💚transfer 3BB💚 AH,embryoglue,atosiban
    21.02.24 7dpt - 20,1
    24.02.24 10dpt - 89,9
    26.02.24 12dpt - 171
    28.02.24 14dpt - 316
    06.03.24 21dpt - 2611
    12.03.24 27dpt - 0,29 cm i ❤ (6w4d)
    17.03.24 7w2d - 0,73 cm krwawienie szpital
    26.03.24 8w4d - 1,61 cm
    11.04.24 10w6d- 3,99 cm
    24.04.24 prenatalne- wysokie ryzyka skier. na amnio
    09.05.24 14w15d- 8cm
    13.05.24 15w2d - amnio 💗 zdrowa dziewczynka 🙏
    31.10.24 39w6d 3186 g
    07.11.24 40+6 3280g
    08.11.24 41+0 3070 g 57 cm 10 pkt🤱🎉🎀🎈

    27.11.21🍀transfer 3AB 🍀embryoglue
    13.08.22 40w 0d- 2770 g 56 cm SN 🤱

    age.png
    age.png
  • balbinka Przyjaciółka
    Postów: 99 324

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, widzę że co dziewczyna to inaczej 🫣
    Zobaczę co gin zdecyduje na wizycie 👌🏻
    Dziękuję Wam ! ♥️

    IssGreen lubi tę wiadomość

    preg.png
    🙋🏻‍♂️’92 azoospermia, nieprawidłowy kariotyp
    🙋🏼‍♀️ ’94 polipy endometrialne, histeroskopia x2, KIR Bx
    💪🏼 starania od 2021 roku
    🏥 Gyncentrum Katowice
    • czerwiec 2022 AID ➡️ ciąża biochemiczna
    • listopad 2022 AID ➡️✖️
    🏥 Eurofertil Ostrawa
    • 01.2024
    - punkcja ➡️ 14 komórek pobranych, 6 dojrzałych, 3 doba 4 zarodki, 5 doba 2 zarodki do mrożenia
    • 06.03.2024 KET ❄️
    - cykl naturalny
    - wlew Intralipidu do transferu
    (Estrofem, Encorton, Acard/Clexane, Utrogestan, Prolutex)
    - ⏸️ 5 dpt
    - 7 dpt : HCG 132; progesteron 17,9
    - 9 dpt : HCG 350; progesteron 20,1
    - 12dpt : HCG 1131
    - 15dpt : pęcherzyk ciążowy + żółtkowy
    - 04.04 - 🤰🏼 CRL 0.85 i ♥️
    - 17.04 - CRL 2.26
    - 10.05 - I prenatalne
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssGreen wrote:
    Jakie objawy zaniepokoiły cię, że pojawiłaś się sama w szpitalu? Szczęśliwego rozwiązania.

    Żadne 😉 Miałam skierowanie od prowadzącej na dziś na indukcję.

    Mokosza, IssGreen, izabelka90 lubią tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na obiad dziś hit, chyba na wywołanie: kluchy szare z jakimś boczkiem i kapusta kiszona 🤣

    Gonia.., izabelka90, monester, Mati W., Bunkierka lubią tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka wrote:
    Kurczę, widzę że co dziewczyna to inaczej 🫣
    Zobaczę co gin zdecyduje na wizycie 👌🏻
    Dziękuję Wam ! ♥️

    To dlatego ,że każdy lekarz pracuje na danym schemacie leków. Do tego dochodzą przejścia pacjentki co powoduje ,że coś dołoży nawet na wszelki wypadek .
    Po wcześniejszych transferach też odstawiałam leki szybko . Dopiero z czasem sugerował dłuższe branie bo nie zaszkodzi ,a jednak może pomóc,ale Twoja obawa jest całkowicie normalna . Sama pamiętam jak pytałam na forum czy to nie za wcześnie jeśli odstawie itd 😉
    Głowa do góry I słuchaj doktorka 💪

    balbinka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • IssGreen Autorytet
    Postów: 884 654

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Żadne 😉 Miałam skierowanie od prowadzącej na dziś na indukcję.
    Rozumiem. A skierowanie na indukcję czymś konkretnym spowodowane? Odejściem "czipa"?
    Dopytuję, dopytuję, bo jeszcze trochę i będę szukać objawów u siebie, a ta droga jest dla mnie nowa i nieznana ;)

    monester lubi tę wiadomość

    age.png


    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.
    2023 - In vitro ❤️
    2024 - Jan 👶 💙

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    👩 40
    🧔 39
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    A na obiad dziś hit, chyba na wywołanie: kluchy szare z jakimś boczkiem i kapusta kiszona 🤣

    Kiszonka to tak chyba ryzykownie 🤣🤣🤣

    Ale zajadaj mamusia ! Musisz mieć mnóstwo siły 🥰
    Jeszcze chwilką i poznasz milosc swojego życia ❤️😘

    Ja to powinnam jako płaczka pracować 🤣
    Wzrusz z każdego powodu w sumie 🤣,ale zaznaczam - zawsze tak miałam 🤣🤣🤣

    izabelka90, Mas lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Mokosza Autorytet
    Postów: 684 1135

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Żadne 😉 Miałam skierowanie od prowadzącej na dziś na indukcję.
    Powodzenia!!
    Tez mialam indukcje przy 1 ciazy 💜 balonik, a nastepnego dnia oxy. Trzymam kciuki za sprawny porod.
    U mnie rabneli sie z waga o 400 g bo mlody byl dlugi ale szczuply😂

    Mas lubi tę wiadomość

    Starania od 2012
    82' 87'
    Mamy:🥚7 zamrożonych
    Mamy: ❄2BB ❄4BB

    Naturalny cud 🤯🙉💗 tp 22.07.26 r.

    14.02.24💚transfer 3BB💚 AH,embryoglue,atosiban
    21.02.24 7dpt - 20,1
    24.02.24 10dpt - 89,9
    26.02.24 12dpt - 171
    28.02.24 14dpt - 316
    06.03.24 21dpt - 2611
    12.03.24 27dpt - 0,29 cm i ❤ (6w4d)
    17.03.24 7w2d - 0,73 cm krwawienie szpital
    26.03.24 8w4d - 1,61 cm
    11.04.24 10w6d- 3,99 cm
    24.04.24 prenatalne- wysokie ryzyka skier. na amnio
    09.05.24 14w15d- 8cm
    13.05.24 15w2d - amnio 💗 zdrowa dziewczynka 🙏
    31.10.24 39w6d 3186 g
    07.11.24 40+6 3280g
    08.11.24 41+0 3070 g 57 cm 10 pkt🤱🎉🎀🎈

    27.11.21🍀transfer 3AB 🍀embryoglue
    13.08.22 40w 0d- 2770 g 56 cm SN 🤱

    age.png
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    A na obiad dziś hit, chyba na wywołanie: kluchy szare z jakimś boczkiem i kapusta kiszona 🤣
    Ej ale nie pogardziłabym takim żarciem, tylko mój cukier by mi tego nie wybaczył 🤭 ziemniaki jakoś znosi 😉

    Wywołanie czego 😂😂

    Gonia.., Mas lubią tę wiadomość

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssGreen wrote:
    Rozumiem. A skierowanie na indukcję czymś konkretnym spowodowane? Odejściem "czipa"?
    Dopytuję, dopytuję, bo jeszcze trochę i będę szukać objawów u siebie, a ta droga jest dla mnie nowa i nieznana ;)

    Nie, "czip" mógł sobie odejść 🤪
    Wiek 40+ i w zasadzie w 40 tc ciąża musi być rozwiązana a nic nie wskazywało tydzień temu, żeby miała być. Wczoraj też jeszcze nie, ale dziś mam sporo nie bolesnych skurczy.

    IssGreen lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Dzięki Bogu ,że z maluszkiem jest wszystko dobrze 🩵
    Być może krwiaczek się oczyszcza . Jak się czujesz? Lekarze mówili skąd krew się pojawiła?
    Biedna pewnie strachu najadlas się okropnie dużo:(

    Kolejny raz synuś pokazał jaki jest silny i mocno trzyma się mamusi 🩵🩵🩵


    Koleżanka kiedyś jak krwawiła to lekarz mówił, że ma się nie martwić bo jak krwiak jest w dobrym miejscu to maluszkowi nic nie zagraża.
    Wierzę, że wszystko będzie dobrze . Następne święta spędzicie już razem w domku 🩵😘
    Najpewniej to ten krwiak, a dajcie spokój na oddział przyjmował mnie ten który akurat w poniedziałek był na ip jak bylam i tego nie widział, teraz jak mu powiedziałam gdzie dokładnie on jest to, że faktycznie coś tam widać 😅 na szczęście on jest po drugiej stronie ujścia szyjki niż łożysko 🙏

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokosza wrote:
    Powodzenia!!
    Tez mialam indukcje przy 1 ciazy 💜 balonik, a nastepnego dnia oxy. Trzymam kciuki za sprawny porod.
    U mnie rabneli sie z waga o 400 g bo mlody byl dlugi ale szczuply😂

    Ja liczę, że coś się rozkręci. Po tej kapuście 🤪
    Tak naprawdę to jej nie jadłam. Jeszcze mi życie mile 🤪
    Mój też chyba taki jest. Bo brzucho zawsze do tyłu miał.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ