Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Dżizas, nie dołujcie 😬😆 ostatki przeczekam chyba w wannie z zimna woda 😂


    Izabelka, ja i kogo jeszcze czeka rozwiązanie w środku lata?🤪😁

    My również🙈😉😜

    izabelka90, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Tak🥰, odliczam dni 🙏🥺 a potem do 30 🙏
    Później przyspiesza 👍

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Pierwszy raz o tym słyszę 🙈 Ale dziękuję, wczytam się.

    Dzięki dziewczyny właśnie się zastanawiałam czy jest sens robić coś dodatkowo ❤️
    U mnie było w standardzie wykonane. Ale to może ze względu na wiek 🤔

    izabelka90, Jenny93 lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Później przyspiesza 👍
    Niech przyspiesza 🙏 chciałabym z 10 tygodni przeskoczyć i rodzić. Tak liczę, że chociaż te 15 tygodni w dwupaku trzeba pociągnąć.

  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annn90 wrote:
    Hej Dziewczyny!
    U nas po połówkowych wszystko dobrze 🫶🏻
    Chłop ma 369g i jest meeeeega ruchliwy nadal - już teraz to bardzo mocno odczuwam 🫢
    Pozdrawiamy wszystkie Ciocie ♥️
    7591fc15dd357.jpghttps://zapodaj.net/plik-vh44oyAiXD
    25431d14b7ddc.jpghttps://zapodaj.net/plik-c4mMZhqrG2


    O Jezusku jakie cudo maleńkie 🩵🩵🩵
    Boziu jak laleczka 🥰
    Niech rosnie zdrowo 🍀

    Annn90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annn90 wrote:
    Dzisiaj wychodzi 20+4 🥹

    Zazdroszczę my mamy połówkowe dopiero 23+3.

    Cierpliwie musimy czekać, ale w czwartek mamy wizytę u prowadzącego to zobaczymy co u naszej kluseczki 🩷

    Annn90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny - mierzycie sobie tętno?

    U mnie ciśnienie ok, tętno praktycznie od początku ciąży było podwyższone (85-95), a od dwóch dni cały czas przekracza 100 (100-110). Czy to jest jakiś powód do niepokoju?
    Ja od początku tętno około 100, nawet 115. Podobno ok jeśli ciśnienie dobre

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Oddzwonił mój prowadzący, w przyszłym tygodniu (widziałam się z nią w niedzielę) jadę na sprawdzenie przepływu krwi w główce 😞. Boże ale ryczę 😥. Uspokajał mnie, że mam żyć normalnie.. Ale jak? Krwi mam nie robić, bo on tego nie zinterpretuje.. mam nadzieję, że nie złapałam tego gowna 😞. Czytam dużo pocieszających rzeczy, ale jednak w głowie swoje
    Kochana, rozumiem lęk, ale na razie musisz, wiem że trudno ale i tak MUSISZ wyluzować, bo ten stres bardziej zaszkodzi dziecku. Jeszcze się namartwisz, spróbuj przynajmniej nie myśleć, do czasu badań i wyników.

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Mieliśmy dziś połówkowe, wszystko u malucha jest w porządeczku 😍 Maly waży 460g.
    Doktor sprawdzał mi też przepływy i jeden juz jest po acardzie idealny a drugi średnio ale mówi, że jest jeszcze czas żeby acard zadziałał. Generalnie powiedział że wszytko jest w jak najlepszym porządku.
    Super, już prawie pół torebki cukru 🥳

    Mati W. lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Ja jestem 4 dzień na L4 i powiem tak.. dla kogoś przyzwyczajonego do pracy (mówię o sobie) to ciężko „odpocząć”. Ciągle mam jakieś sprawy, listy zadań, napięty grafik. Ciążowe zmęczenie nie pomaga, bo wszystko mi idzie jak krew z nosa.

    Ja od piatku idę na urlop do końca miesiąca, a od maja na L4, też się zastanawiam jak to będzie, ale już mi się nie chce pracować, ciężej ze skupieniem i jak za długo siedzę to mam nogi jak kołki.
    Byłam dzisiaj na USG, Mały jest o tydzień za mały :( tzn brzuszek, reszta ok, przepływu w mózgu ok, pępowina ok, moje tętnic macicy bez zmian, ale nie jest gorzej. Możliwe, że będę brała 2 razy dziennie heparyne, teraz mam dawkę 0,6 idę zbadać xa heparyny w czwartek i będzie decyzja.
    Dodatkowo dieta bogatobiałkowa, mam nadzieję, że nadgonimy z wagą.
    Szyjka 4,7 cm, zamknięta. Nie mam cukrzycy ciążowej, no robiłam krzywa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2024, 19:54

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1992 wrote:
    20240409-121834.jpg

    I pochwalę się moim małym Bobulkiem po dzisiejszej wizycie 🥹❤️ ma 2,31 cm, serduszko FHR 171 🥰

    Jaki śliczny okruszek ❤️

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Kochana, rozumiem lęk, ale na razie musisz, wiem że trudno ale i tak MUSISZ wyluzować, bo ten stres bardziej zaszkodzi dziecku. Jeszcze się namartwisz, spróbuj przynajmniej nie myśleć, do czasu badań i wyników.

    Trochę wyluzowałam, po mężu widzę, że jest spokojny choć zawsze większość przeżywał.
    Na ten moment wiem, że muszę ograniczyć spotkania i wziąć to na poważnie, mam nadzieję, że to tylko ostrzeżenie 🫡🙏
    Dziękuję, biorę się w garść ♥️

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Aguuu. Ekspertka
    Postów: 226 376

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Ja to chyba przegiełam... Na kupowałam tego wszystkiego trochę, potem sporo jeszcze dostaliśmy. I w ten sposób to mam całą, wypchaną szufladę w rozmiarze 56, body,pajace,spodenki wszystko...a z rozmiaru 62 pełniutkie 2 szuflady. Po 5 razy dziennie może jak będę córkę przebierać, to i zdąży zalozyc te wszystkie ubranka 🫣
    Wczoraj dostałam dwie reklamówki znowu bodów i pajaców w 56 i 62 to oddałam, bo już nawet nie wiedziałam gdzie to trzymać bym miała 🤣


    Ostatnio porobiłam zamówienia na aptekę też już dla małej, trochę zamówiłam w Gemini a trochę w aptece melisa i sumie nie wyszło jakoś drogo, także polecam te dwie apteki 👍 i spokojnie można się zaopatrzyć w jednej z na ich ( ja brałam z dwóch że wzgl też na inne rzeczy,nie dla malucha ).
    Ja chyba tez przesadziłam z rozmiarem 56, dopiero dzisiaj zauważyłam ile tego mam🙈 ale dużo mam z H&M a one wypadają, przynajmniej wyglądają na większe względem innych. I dużo bodziaków mam z długim rękawem, po co nie wiem 😁
    W gemini też często robię zakupy a o melisie jeszcze nie słyszałam ale dzięki za polecajke 😁

    Kessa lubi tę wiadomość

    Ona: jajowody drożne, IO, PCOS, MTHFR- układ heterozygotyczny
    ONI: Kariotypy ok
    2022 3xIUI ❌😞
    12.05.2022 IVF pobranych 17🥚, zapładniamy 6 z czego mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    12.03 transfer ❄️❄️7dpt hcg 18.51| 14dpt hcg 2.21😞💔
    27.07 transfer ❄️ cykl sztuczny: 5dpt hcg 19.81| 9dpt hcg 141🍀 | 15dpt hcg 354.8 🍀| 25dpt hcg 8353🍀| 8+4tc słabe serduszko 😞| 10+6 tc poronienie zatrzymane 💔
    07.12 transfer❄️ cykl naturalny: 7dpt hcg 4.03| 9dpt hcg 13.55| 13dpt hcg 41| 16dpt hcg 133.2| 20dpt hcg 708| 23dpt hcg 112.7 😞💔
    20.01.2023 transfer ostatniej ❄️ cykl sztuczny: 7dpt hcg 1.68| 10dpt hcg 2.82 😞
    30.04.2024 39+6 - 11.22 3190g 54cm 💙
    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Mieliśmy dziś połówkowe, wszystko u malucha jest w porządeczku 😍 Maly waży 460g.
    Doktor sprawdzał mi też przepływy i jeden juz jest po acardzie idealny a drugi średnio ale mówi, że jest jeszcze czas żeby acard zadziałał. Generalnie powiedział że wszytko jest w jak najlepszym porządku.

    Ale zazdroszczę Ci tych badań 🩵
    My jeszcze 3 tyg 🙈,ale za dwa dni wizyta u prowadzącego, więc zobaczymy co tam u malucha .

    Cudownie ,że synuś tak pięknie sobie rosnie 🩵🍀

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Ale zazdroszczę Ci tych badań 🩵
    My jeszcze 3 tyg 🙈,ale za dwa dni wizyta u prowadzącego, więc zobaczymy co tam u malucha .

    Cudownie ,że synuś tak pięknie sobie rosnie 🩵🍀

    Zaraz wy też będziecie mieć połówkowe, szybko zleci 💚 Supr, że w międzyczasie wizyta 🍀
    Spał sobie dziś na badaniu malutek i doktor zrobił mu pobudkę🙈

    Osa 🐝, Nowa na forum, izabelka90, Jenny93, Gonia.. lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Zaraz wy też będziecie mieć połówkowe, szybko zleci 💚 Supr, że w międzyczasie wizyta 🍀
    Spał sobie dziś na badaniu malutek i doktor zrobił mu pobudkę🙈

    My tak wczoraj mieliśmy troszkę stresu .
    Z rana parę wizyt u lekarza później do 17 poza domem i wróciłam do domu to pierwsze co detektor włączyłam bo dotykałam brzuch i nic się kluska nie ruszała 🙈
    Jak zobaczyłam, że serduszko pięknie bije to aż szkoda mi się jej zrobiło, że mamuśka obudzila ją bo po schowaniu detektorem było czuc już ruchy ,że wszystko ok 🤗
    No ,ale czekając w aucie 45 min macalam ten brzuszek aż coś poczuje i nic 🙈
    Pierwszy stres odnośnie braku ruchu 🙈🤣

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    My tak wczoraj mieliśmy troszkę stresu .
    Z rana parę wizyt u lekarza później do 17 poza domem i wróciłam do domu to pierwsze co detektor włączyłam bo dotykałam brzuch i nic się kluska nie ruszała 🙈
    Jak zobaczyłam, że serduszko pięknie bije to aż szkoda mi się jej zrobiło, że mamuśka obudzila ją bo po schowaniu detektorem było czuc już ruchy ,że wszystko ok 🤗
    No ,ale czekając w aucie 45 min macalam ten brzuszek aż coś poczuje i nic 🙈
    Pierwszy stres odnośnie braku ruchu 🙈🤣

    Dobrze, że jest detektor normalnie życie nam ratuje 😉
    Jak jestem poza domem to jakiś rzadko kiedy czuje ruchy. Mój się uaktywnia jak się położe i wyluzuje. Rano lubi pokopać właśnie przed chwilą dal o sobie znać 😍 Późnym wieczorem tez się odzywa i po jedzeniu😆

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko też strajkuje, od dwóch dni jakieś nieruchliwe, tak to kopała codziennie, a teraz lewo coś czuć🤦‍♀️Dobrze, że jest detektor...

    Osiwieć można, a tylko detektor przyłożysz, to zaraz mała kopniaka sprzedaje🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2024, 09:05

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu. wrote:
    Ja chyba tez przesadziłam z rozmiarem 56, dopiero dzisiaj zauważyłam ile tego mam🙈 ale dużo mam z H&M a one wypadają, przynajmniej wyglądają na większe względem innych. I dużo bodziaków mam z długim rękawem, po co nie wiem 😁
    W gemini też często robię zakupy a o melisie jeszcze nie słyszałam ale dzięki za polecajke 😁

    Dla pocieszenie, jutro mamy 4 tygodnie i nadal chodzimy w 56, a te z hm są nawet za duże. Moja Dziewczynka urodzona nie jakaś malutka bo 3500g.
    Ja nie żałuje, że tyle tego mam bo czasami przebieramy się kilka razy dziennie 🙈

    izabelka90, Kessa, WiosnyFanka, Mojra, Monita, Mati W., Aguuu. , Jenny93, Sernik lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas Słońce jak się czujesz? 😘Już do domku się zbieracie z Syneczkiem? 💙

‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ