X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Mojra Autorytet
    Postów: 527 1078

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w kwestii krwi pępowinowej na początek byliśmy bardzo na tak, ale właściwie każdy artykuł jest jak akcja marketingowa, zero konkretów sama reklama, potem znalazłam ten blog i i kilka innych w tym samym tonie obcojęzycznych i jesteśmy już na NIE,
    https://noemipawlak.pl/2023/10/czego-polski-bank-krwi-pepowinowej-ci-nie-powie-czyli-jak-handluje-sie-nadzieja.html
    Konsultowała to jeszcze ze swoim prowadzącym, i on mówił, że często ma ścięcia z ich przedstawicielami, zwłaszcza w tematach merytorycznych i prowadzonych przez nich badań, więc ogólnie decyzja oczywiście należy do nas, ale on osobiście brałby tą opcję pod uwagę tylko w przypadku obciążeń nowotworowych w rodzinie...
    Podsumowując, my osobiście, krwi pępowinowej pobierać nie będziemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 22:40

    👩37 lat -PCOS, IO, Hashimoto, Kir bx - brak kilku DS
    👨39 lat-Tertoazoospermia, Morfologia 0%, Hlc-a - c2c2

    W Invimed od 01.2022
    ❄❄❄❄ blastocysty po PGT-A

    ▪️12.04.2023 - ☃️1. FET- nieudany
    ▪️05-09.2023 - diagnostyka immunologiczna- szczepienia limfocytami partnera
    ▪️30.10.2023- ☃️2. FET- 5dpt ⏸ beta 7dpt-38, 9dpt-123, 11dpt-300, 15dpt-1828, 21dpt-14800, 28dpt-48656, 30dpt-💓
    CRL 7t-0.99 cm, 8t2d-1,82cm, 10t-3,2cm, 12t1d-5,96cm, 14tc-8,34cm, 16t1d-160g, 19t2d-290g, 22t5d-560g,
    26t-909g, 28t1d-1,2kg
    Nifty- ryzyka niskie, it's a girl 🌸🩰🎀💞
    Cudzie trwaj!!!

    preg.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 728 1103

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mój chłop wpadł na pomysł monitora oddechu Babysense ( płytki sensoryczne pod materac) bo jego kumple z pracy coś takiego używali przy dzieciach…Przy piąteczku chłopy omawiali wyprawkę 🙃
    Powiem szczerze że oczywiście monitor oddechu przemknął mi przez myśl i coś tam poczytałam, ale też nie chcę popadac w paranoję…nawet właśnie nie podejmowałam tego tematu z moim lubym bo spodziewałam się reakcji, że już jestem przewrażliwiona na punkcie młodej, a tu takie zaskoczenie, sam zaczął temat. Mam jednak mieszane uczucia co do tego monitora… Wy się zaopatrujecie w taki monitor?

    preg.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 728 1103

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanie… czy któraś z Was kupiła może materac dla dziecka Hilding Kołysanka lub Hilding Dobranocka lub Babysense Air?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 22:50

    preg.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 1643 1969

    Wysłany: 19 kwietnia, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie jak u Was dziewczyny. Śpiąca jestem przez ostatnie dwa dni niemiłosiernie. W nocy zaczęłam wstawać przynajmniej 3-4 razy na siku. W domu rozpierducha, bo zakupy w kartonach tarasują cały przedpokój, że przejść nie można. Dodatkowo dwa razy w tygodniu biegam na spotkania z położną i wciąż pracuję. No i zaczął mnie ogarniać stres, bo uświadomiłam sobie, że czas dziwnie przyspieszył.

    Ale żeby nie było, że jestem tylko malkontentem, są też plusy: dostaliśmy telefon, że zamówiony wózek i fotelik są gotowe do odbioru, Stary dziś skręcił komodę dla Młodego, a ja większość zakupów mam ogarniętych. Pozostały: monitor oddechu, laktator, aspirator do nosa i kilka drobiazgów.

    Sernik, Kasiek789, KateM, Jenny93, monester, Mati W. lubią tę wiadomość

    Starania od 2019.
    ET zarodek 3-dniowy: beta 0;
    FET 5AA KD (Encorton): beta 0;
    FET 4AA KD (Encorton, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 3AA KD (Accofil, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 4AB KD (Immunoglobuliny, Neoparin, Embryoglue): przy beta 2500 ciąża pozamaciczna;
    FET HB/2 po PGT-A KD (Immunoglobuliny, Neoparin): 8dpt - beta 110; 10dpt - beta 254; 12dpt - beta 468; 14dpt - beta 1024; 17dpt - beta 3987 (pęcherzyk w macicy);
    31dpt (7+2): CRL - 10,5mm i mamy serduszko;
    8+1: CRL - 1,73cm;
    11+5: CRL - 5,00cm (Nifty ok, Pappa ok. Będzie chłopak);
    13+6: CRL - 7,97cm
    21+4: połowkowe (475g Człowieka)


    preg.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 802 996

    Wysłany: 19 kwietnia, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Dzisiaj mój chłop wpadł na pomysł monitora oddechu Babysense ( płytki sensoryczne pod materac) bo jego kumple z pracy coś takiego używali przy dzieciach…Przy piąteczku chłopy omawiali wyprawkę 🙃
    Powiem szczerze że oczywiście monitor oddechu przemknął mi przez myśl i coś tam poczytałam, ale też nie chcę popadac w paranoję…nawet właśnie nie podejmowałam tego tematu z moim lubym bo spodziewałam się reakcji, że już jestem przewrażliwiona na punkcie młodej, a tu takie zaskoczenie, sam zaczął temat. Mam jednak mieszane uczucia co do tego monitora… Wy się zaopatrujecie w taki monitor?
    Ja cały czas się zastanawiam nad monitorem oddechu bo mam łóżeczko drewniane z opuszczanym bokiem i mogłabym je mieć przy samym łóżku by młodego wyciągać z niego bez problemu ale wtedy monitor jest nieprzydatny bo bym nie miała zachowanej odpowiedniej odległości. A jak znowu go zamontuje i łóżeczko będzie dalej to czeka mnie ciągle wstawanie bo nie dopuszczam myśli spania z nami.
    Zastanawiałam się nad SNUZĄ HERO ale czy maluszkowi będzie wygodnie mieć to zapięte na pampersie by dotykało jego brzuszka?
    Tyle pytań 😅

    Starania naturalne od 06.2019.
    💁‍♀️29
    Endometrioza I-II stopień
    Jajowody drożne
    💁‍♂️
    Badanie nasienia prawidłowe 😊
    4% -> 6%
    12.22r start w klinice niepłodności.
    Lametta przez 6 cykli, ciąży brak.Nie można wykluczyć podłoża owulacyjnego - LUF.
    Podjęliśmy decyzję o in vitro 😊
    22.09.23 Start Stymulacji
    27.09 Mamy 11 pęcherzyków
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt ❤️, 26dpt ❤️ i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙
    Mamy ❄️❄️
    preg.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 728 1103

    Wysłany: 19 kwietnia, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ja cały czas się zastanawiam nad monitorem oddechu bo mam łóżeczko drewniane z opuszczanym bokiem i mogłabym je mieć przy samym łóżku by młodego wyciągać z niego bez problemu ale wtedy monitor jest nieprzydatny bo bym nie miała zachowanej odpowiedniej odległości. A jak znowu go zamontuje i łóżeczko będzie dalej to czeka mnie ciągle wstawanie bo nie dopuszczam myśli spania z nami.
    Zastanawiałam się nad SNUZĄ HERO ale czy maluszkowi będzie wygodnie mieć to zapięte na pampersie by dotykało jego brzuszka?
    Tyle pytań 😅
    Nie no ta snuza to kompletnie odpada. Nie wyobrażam sobie z czymś takim spać 🤣 chyba że to jest malutkie i lekkie ale z tego co widziałam to raczej małe nie jest. A jak to przypiąć jak dziecko śpi w pajacyku, pod pajacyk? … nie nie


    O ile dobrze pamiętam, to któraś z Was tu pisała że kupiła materac rucken aero lub rucken aseptic. Proszę przyznajcie się która 🙃 mam pytanko

    preg.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 1643 1969

    Wysłany: 19 kwietnia, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Nie no ta snuza to kompletnie odpada. Nie wyobrażam sobie z czymś takim spać 🤣 chyba że to jest malutkie i lekkie ale z tego co widziałam to raczej małe nie jest. A jak to przypiąć jak dziecko śpi w pajacyku, pod pajacyk? … nie nie


    O ile dobrze pamiętam, to któraś z Was tu pisała że kupiła materac rucken aero lub rucken aseptic. Proszę przyznajcie się która 🙃 mam pytanko

    My kupiliśmy Rucken Aseptic.

    Starania od 2019.
    ET zarodek 3-dniowy: beta 0;
    FET 5AA KD (Encorton): beta 0;
    FET 4AA KD (Encorton, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 3AA KD (Accofil, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 4AB KD (Immunoglobuliny, Neoparin, Embryoglue): przy beta 2500 ciąża pozamaciczna;
    FET HB/2 po PGT-A KD (Immunoglobuliny, Neoparin): 8dpt - beta 110; 10dpt - beta 254; 12dpt - beta 468; 14dpt - beta 1024; 17dpt - beta 3987 (pęcherzyk w macicy);
    31dpt (7+2): CRL - 10,5mm i mamy serduszko;
    8+1: CRL - 1,73cm;
    11+5: CRL - 5,00cm (Nifty ok, Pappa ok. Będzie chłopak);
    13+6: CRL - 7,97cm
    21+4: połowkowe (475g Człowieka)


    preg.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 728 1103

    Wysłany: 20 kwietnia, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    My kupiliśmy Rucken Aseptic.
    Czy Jest wg Was wystarczająco średnio-twardy /twardy? Ta pianka raczej nie powinna się odkształcać. Czy on jest dwustronny, w tym sensie że jedna strona jest do 12 miesiąca a druga na później? Bo znajduję sprzeczne info na necie…
    Jak pierwsze wrażenie? Wiadomo ma odpowiadać lokatorowi więc na ostateczną opinię przyjdzie jeszcze czas 😅

    preg.png
  • Rosa_13 Ekspertka
    Postów: 210 637

    Wysłany: 20 kwietnia, 03:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Jeszcze jedno pytanie… czy któraś z Was kupiła może materac dla dziecka Hilding Kołysanka lub Hilding Dobranocka lub Babysense Air?

    My mamy monitor oddechu babysense. Uzywamy codziennie, ja dzięki niemu śpię spokojnie. Gdzieś tam z tyłu głowy mamy że jak mruga na zielono mała oddycha 😉 najgorsze tylko jak w nocy wyciągam ja z łóżeczko żeby przewinąć i nakarmić a nie wyłączę monitora, wtedy wyje alarm tam że zmarłego by obudził 😜

    Mam też materac Hilding dobranocka, kupiłam ze względu na opinie fizjoterapeutów. Jest naprawdę fajny, średnio twardy, mała póki co nie narzeka 😏🌷🌷

    Sernik lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • IssGreen Autorytet
    Postów: 685 412

    Wysłany: 20 kwietnia, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Dzisiaj mój chłop wpadł na pomysł monitora oddechu Babysense ( płytki sensoryczne pod materac) bo jego kumple z pracy coś takiego używali przy dzieciach…Przy piąteczku chłopy omawiali wyprawkę 🙃
    Powiem szczerze że oczywiście monitor oddechu przemknął mi przez myśl i coś tam poczytałam, ale też nie chcę popadac w paranoję…nawet właśnie nie podejmowałam tego tematu z moim lubym bo spodziewałam się reakcji, że już jestem przewrażliwiona na punkcie młodej, a tu takie zaskoczenie, sam zaczął temat. Mam jednak mieszane uczucia co do tego monitora… Wy się zaopatrujecie w taki monitor?
    Ja nie kupuję.

    preg.png

    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    2023 - In vitro ❤️
    28 oocytów
    1 zdrowy zarodek🤰
    Czekamy na Ciebie J. 👶 💙

    👩 40
    🧔 39
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 20 kwietnia, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    My mamy monitor oddechu babysense. Uzywamy codziennie, ja dzięki niemu śpię spokojnie. Gdzieś tam z tyłu głowy mamy że jak mruga na zielono mała oddycha 😉 najgorsze tylko jak w nocy wyciągam ja z łóżeczko żeby przewinąć i nakarmić a nie wyłączę monitora, wtedy wyje alarm tam że zmarłego by obudził 😜

    Mam też materac Hilding dobranocka, kupiłam ze względu na opinie fizjoterapeutów. Jest naprawdę fajny, średnio twardy, mała póki co nie narzeka 😏🌷🌷
    Też kupiłam przy pierwszym dziecku babysense, i kilka razy zdarzyło mi się zapomnieć wyłączyć w nocy to sąsiad się pytał co to za alarm u nas w nocy był😂 pierwsza noc po powrocie do domu ze szpitala spala u mnie mama bo meza nie było w domu to też się alarm włączył to tak się zerwała i biegła do łóżeczka że mało nogi nie zlamala

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 728 1103

    Wysłany: 20 kwietnia, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Też kupiłam przy pierwszym dziecku babysense, i kilka razy zdarzyło mi się zapomnieć wyłączyć w nocy to sąsiad się pytał co to za alarm u nas w nocy był😂 pierwsza noc po powrocie do domu ze szpitala spala u mnie mama bo meza nie było w domu to też się alarm włączył to tak się zerwała i biegła do łóżeczka że mało nogi nie zlamala
    To faktycznie trzeba zachować przytomność w nocy co by nie dostać zawału 😅 widzę że firma Babysense ma też opcję wypożyczenia na 6 miesięcy, więc może pójdziemy w tę stronę 🤷‍♀️

    preg.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 1643 1969

    Wysłany: 20 kwietnia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Czy Jest wg Was wystarczająco średnio-twardy /twardy? Ta pianka raczej nie powinna się odkształcać. Czy on jest dwustronny, w tym sensie że jedna strona jest do 12 miesiąca a druga na później? Bo znajduję sprzeczne info na necie…
    Jak pierwsze wrażenie? Wiadomo ma odpowiadać lokatorowi więc na ostateczną opinię przyjdzie jeszcze czas 😅

    Z tego co "macaliśmy" w sklepie to powiedziałabym, że jest faktycznie średnio twardy. Jest dwustronny, ale z tego co się orientuję to każda ze stron ma taką samą twardość. Nas przekonała "gęstość" pianki, dobra wentylacja i to, że można zdjąć tylko połowę pokrowca, wrzucić go po pralki, a sam materac przerzucić na druga stronę i dalej użytkować. No i ma ten certyfikat OKO-Tex. Więcej wrażeń pewnie dopiero będą w stanie opisać jak go rozpakujemy z folii.

    Starania od 2019.
    ET zarodek 3-dniowy: beta 0;
    FET 5AA KD (Encorton): beta 0;
    FET 4AA KD (Encorton, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 3AA KD (Accofil, Atosiban, Neoparin, Embryoglue): beta 0;
    FET 4AB KD (Immunoglobuliny, Neoparin, Embryoglue): przy beta 2500 ciąża pozamaciczna;
    FET HB/2 po PGT-A KD (Immunoglobuliny, Neoparin): 8dpt - beta 110; 10dpt - beta 254; 12dpt - beta 468; 14dpt - beta 1024; 17dpt - beta 3987 (pęcherzyk w macicy);
    31dpt (7+2): CRL - 10,5mm i mamy serduszko;
    8+1: CRL - 1,73cm;
    11+5: CRL - 5,00cm (Nifty ok, Pappa ok. Będzie chłopak);
    13+6: CRL - 7,97cm
    21+4: połowkowe (475g Człowieka)


    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 6035 4964

    Wysłany: 20 kwietnia, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Dzisiaj mój chłop wpadł na pomysł monitora oddechu Babysense ( płytki sensoryczne pod materac) bo jego kumple z pracy coś takiego używali przy dzieciach…Przy piąteczku chłopy omawiali wyprawkę 🙃
    Powiem szczerze że oczywiście monitor oddechu przemknął mi przez myśl i coś tam poczytałam, ale też nie chcę popadac w paranoję…nawet właśnie nie podejmowałam tego tematu z moim lubym bo spodziewałam się reakcji, że już jestem przewrażliwiona na punkcie młodej, a tu takie zaskoczenie, sam zaczął temat. Mam jednak mieszane uczucia co do tego monitora… Wy się zaopatrujecie w taki monitor?
    Mam Baby sense 7 i polecam.
    Ogólnie nie jestem panikarą, ale te maluszki jak śpią to tak płytko oddychają, że można się w nocy przestraszyć. Jak miga dioda od monitora to człowiek spokojny. Jeszcze są monitory zaczepianie na pieluszkę i one są podobno lepsze jeśli chodzi o współspanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 09:13

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    06.2024- wracamy po ostatnią ❄️🍀

    Krzyś 26.07.2021 (36+4tc) 💙
    age.png

    Madzia 13.12.2019 (40+1tc) 💓
    age.png

    21dpt USG- 2,5mm szczęścia, mamy ♥️😍
    6dpt pozytywny test, beta-46,8; 8dpt beta-132,3; 10dpt beta-393,7 🍀
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA (została 1❄️)
    11.2020 - wracamy po ❄️

    23dpt jest ♥️
    Beta: 6dpt- 47,16, 8dpt-140,50, 10dpt-361,70, 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    01.2019r. Laparoskopia - niedrożne jajowody
    Starania od 10.2016r.
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 7422 11848

    Wysłany: 20 kwietnia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Tatuś ma na oku monitor Baby sense 7 lub ten snuza hero, a czy kupimy czy nie jeszcze się okaże.
    Mąż się śmiał, że to ja będę działać jak monitor oddechu i dziecka na krok nie odstąpię, no ale bez przesady ja też spać muszę 🤭

    Kessa, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    preg.png
    👧👦90/88 prawidłowe kariotypy
    👼👼👼💔 08/21 29+1 HRHS 🎀, 01/22 6+1❔,
    05/22 8+3 🎀
    2022 elektrokonizacja szyjki macicy
    2023 dwie histeroskopie, 3 transfery ❄po pgta 💔
    dwie procedury ivf/imsi
    4ty transfer po leczeniu: Tarivid, Metronidazol, Nystatyna vp
    (neoparin, acard, prograf, bryophyllum, accofil)
    16.12.23 FET 4AA ⭐ 5dpt 5,06 6dpt 9,62 11dpt 87,9 13dpt 339🤩 17dpt 2061🚀18dpt 2605 19dpt 2870 GS 8,7mm YS 3,3mm 23dpt 7834 🤩 CRL 0,29 cm + 💓
    27dpt CRL 0,57cm YS 0,4cm
    31dpt CRL 1,07cm
    9+1 CRL 2,52cm YS 0,4 cm
    10+4 4,16 cm
    11+1 4,56 cm
    12+2 I prenatalne 5,59 cm, obraz USG prawidłowy ❤
    13+3 6,7 cm 💙
    14+4 119g
    17+3 209g
    21+2 II prenatalne 486g bejbika + echo serduszka prawidłowe ❤
    Czekamy na Ciebie 💙🌈
    4❄ pgta 😊+🤰
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1946 2333

    Wysłany: 20 kwietnia, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U stwierdziliśmy, że postanowimy po porodzie już, czy aby będzie potrzebny 🤔 łóżeczko mam na krok od łóżka, także nie wiem w sumie...

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 728 1103

    Wysłany: 20 kwietnia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Z tego co "macaliśmy" w sklepie to powiedziałabym, że jest faktycznie średnio twardy. Jest dwustronny, ale z tego co się orientuję to każda ze stron ma taką samą twardość. Nas przekonała "gęstość" pianki, dobra wentylacja i to, że można zdjąć tylko połowę pokrowca, wrzucić go po pralki, a sam materac przerzucić na druga stronę i dalej użytkować. No i ma ten certyfikat OKO-Tex. Więcej wrażeń pewnie dopiero będą w stanie opisać jak go rozpakujemy z folii.
    Dziękuję za odpowiedź. Chyba go też zamówimy. Nie bardzo mamy gdzie go „pomacać”, bardzo mi zależy żeby pianka była gęsta a piszą że tak jest 😉

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam po porodzie, bo mój mały w szpitalu nie chciał nic jeść i leżał 4 dni na neonatologii ogrzewany pod lampami i tam miał 3 razy bezdech dlatego na szybko wysłałam męża żeby kupił zanim wyszliśmy ze szpitala

    preg.png
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3088 6163

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pochwalę że wczoraj kupiliśmy wózek i fotelik. Przychodzą w środę. Łóżeczko i materac przychodzą dzisiaj. Poprałam, poprasowalam pierwsza większą partię ubranek, popakowałam w torebki strunowe, opisałam. Apteczka skompletowana. Zostają mi w zasadzie pierdoły - pieluchy (w tym tetra i muślin bo chce pomacac), skarpetki, prześcieradła do gondoli i łóżeczka, pampersy, druga część prania, zawiesić półeczki i zamówić lampkę z imieniem małej nad łóżeczko, zamówić laktator. Spakować nas i z końcem kwietnia zamykam temat wyprawki.

    Na maj zaplanowałam czas dla siebie - pójść do teatru, przeczytać dwie książki, postarać się zrelaksować 🧘🏻‍♀️ A no i Baby Shower robię w maju to jeszcze to będzie z tematów ciążowych - ale koncepcję całą już mam, termin mam, koleżanki zaproszone, więc góra 3 dni mi zajmie ogarnięcie dekoracji i jedzenia.

    izabelka90, monester, IssGreen, WiosnyFanka, Bunkierka, Jenny93, Nowa na forum, _Pina, pineapple89, Mimi09, Aguśka lubią tę wiadomość

    🔹Ja 38 l.:
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 39 l.: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼
    2021: polip endometrialny (histero), podejrzenie wodniaka
    2022: laparo - diagnoza endometriozy

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2., 03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2.
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 🐻 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie, Dziewczynka 🎀
    12+4 I Prenatalne - wszystko ok
    20+4 II Prenatalne - 444 gr
    30+5 III Prenatalne - 1755 gr i wszystko ok ☺️

    preg.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Mysza95 Autorytet
    Postów: 488 821

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do dziewczyn, które są w ciązy juz trochę 'dalej' niż ja - Myślicie , że wyjazd na wakacje w 25tyg do temperatury ok 26st będzie ok? Jak się czujecie w tyg +-25?

    Ogólnie jestem typem kobiety, dla której lato z 24st jest zimne i zawsze preferowałam ok 28-30st żeby móc się rozebrać, poopalać, wejśc do basenu. Wiem, że w ciązy się zmienia ale mam do wyboru albo temp 22-3 albo miesiąc później gdzie bedzie ok 26-7 i boję się wydac pieniądze i narzekac ze mi 'za zimno, nie wejde do wody', a kocham ciepło..

    26.08. 💉 pobranie - 🥚17 -> 14 dojrzałych -> zapłodniono 8 zarodków -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️
    PGTa - zostały tylko ❄️❄️ 5.1.1., 5.2.3.

    ❄️ I Transfer 30.10., cykl naturalny
    ciąża biochemiczna 💔💔💔

    ❄️ II Transfer 24.01. cykl naturalny z ovitrelle; accofil, clexane
    5dpt 16,7 🍀 7dpt 76,4 🤞 9dpt 265❤️ 12dpt 873 😍 15dpt 2372🚀
    19dpt 8938🐭 GS 1,2cm YS 0,31cm
    28dpt 55634 CRL 8,5mm FHR 145 💓
    8w0 CRL 1,65cm FHR 160
    8w5 CRL 2,2cm FHR 180
    12w0 CRL 6cm, prenatalne niskie ryzyko💙
    14w5 CRL 8,8cm

    preg.png
‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ