Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Księżniczka ma tak długie nóżki, że nie zmieściła nam się w pajacyk 56 🙈 dobrze, że miałam komplet na 62.
    Body jeszcze spasowały. Będę w domku przebierać ciuszki 🫣 Długa jest 😍

    Tata kangurowal dopóki mnie nie przywieźli z bloku, potem malutka już była przy cycu. Coś tam wyciągnęła nawet. Poleżakowałyśmy razem. Potem znowu ciumkala i tak nam te godziny minęły. Tata został pogoniony do domu dopiero o 20, także spędziliśmy ten czas we 3 😍
    Cudowna jest.


    No długaśna jest 😍 Moja trochę krótsza się urodziła, ale dziś rozmiar 56 już zapakowałam do torby dla koleżanki. I domówiłam body z krótkim rękawkiem na 62.

    Korzystaj teraz z odpoczynku, bo oni słodko śpią kilkanaście h po narodzinach a potem się aktywują 😀

    Kessa, Gonia.., Nowa na forum lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Księżniczka ma tak długie nóżki, że nie zmieściła nam się w pajacyk 56 🙈 dobrze, że miałam komplet na 62.
    Body jeszcze spasowały. Będę w domku przebierać ciuszki 🫣 Długa jest 😍

    Tata kangurowal dopóki mnie nie przywieźli z bloku, potem malutka już była przy cycu. Coś tam wyciągnęła nawet. Poleżakowałyśmy razem. Potem znowu ciumkala i tak nam te godziny minęły. Tata został pogoniony do domu dopiero o 20, także spędziliśmy ten czas we 3 😍
    Cudowna jest.

    Super że tata kangurowal 😍 pierwszy dzień za Wami ❤️

    Długa Księżniczka 🤩😍 moja na 3 miesiące miała 59 cm🤣 ale u nas i mama i tata niskiego wzrostu.

    Byliśmy dzisiaj w Klinice w Czechach pochwalić się Naszą Dziewczynką i zapłacić przy okazji za bankowanie dwóch bałwanków. Dobrze było wrócić w to miejsce ale i wszystkie wspomnienia wróciły 🙈 u nas za tydzień mija rok od dnia transferu 😌

    Mimi09, Osa 🐝, Kessa, Kasiek789, KateM, izabelka90, Mas, Nowa na forum, Monita, WiosnyFanka, Beth86, monester lubią tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    No długaśna jest 😍 Moja trochę krótsza się urodziła, ale dziś rozmiar 56 już zapakowałam do torby dla koleżanki. I domówiłam body z krótkim rękawkiem na 62.

    Korzystaj teraz z odpoczynku, bo oni słodko śpią kilkanaście h po narodzinach a potem się aktywują 😀
    Ona mi nie spała ten czas prawie... Gapiła się 😂 i jadła.. aż byłam zdziwiona właśnie.... Od około 20 zaczęła właśnie przysypiać, jak stary pojechał 😅
    Jakoś nie umiem odpocząć... Mam wrażenie jakby mi ktoś baterie naładował teraz 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2024, 23:04

    alittle, Nowa na forum, AnkaSłomianka lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1363 1323

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do którego tygodnia ciąży bralyscie kwas foliowy?

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Aguuu. Ekspertka
    Postów: 226 376

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Księżniczka ma tak długie nóżki, że nie zmieściła nam się w pajacyk 56 🙈 dobrze, że miałam komplet na 62.
    Body jeszcze spasowały. Będę w domku przebierać ciuszki 🫣 Długa jest 😍

    Tata kangurowal dopóki mnie nie przywieźli z bloku, potem malutka już była przy cycu. Coś tam wyciągnęła nawet. Poleżakowałyśmy razem. Potem znowu ciumkala i tak nam te godziny minęły. Tata został pogoniony do domu dopiero o 20, także spędziliśmy ten czas we 3 😍
    Cudowna jest.
    Kessa gratulacje! Dużo zdrowia i tulenia dla was dziewczyny 😉odpoczywajcie

    Kessa lubi tę wiadomość

    Ona: jajowody drożne, IO, PCOS, MTHFR- układ heterozygotyczny
    ONI: Kariotypy ok
    2022 3xIUI ❌😞
    12.05.2022 IVF pobranych 17🥚, zapładniamy 6 z czego mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    12.03 transfer ❄️❄️7dpt hcg 18.51| 14dpt hcg 2.21😞💔
    27.07 transfer ❄️ cykl sztuczny: 5dpt hcg 19.81| 9dpt hcg 141🍀 | 15dpt hcg 354.8 🍀| 25dpt hcg 8353🍀| 8+4tc słabe serduszko 😞| 10+6 tc poronienie zatrzymane 💔
    07.12 transfer❄️ cykl naturalny: 7dpt hcg 4.03| 9dpt hcg 13.55| 13dpt hcg 41| 16dpt hcg 133.2| 20dpt hcg 708| 23dpt hcg 112.7 😞💔
    20.01.2023 transfer ostatniej ❄️ cykl sztuczny: 7dpt hcg 1.68| 10dpt hcg 2.82 😞
    30.04.2024 39+6 - 11.22 3190g 54cm 💙
    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Do którego tygodnia ciąży bralyscie kwas foliowy?

    Ja brałam jeszcze przed ciążą :)

    Kessa gratulacje!!!

    Kessa lubi tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Ona mi nie spała ten czas prawie... Gapiła się 😂 i jadła.. aż byłam zdziwiona właśnie.... Od około 20 zaczęła właśnie przysypiać, jak stary pojechał 😅
    Jakoś nie umiem odpocząć... Mam wrażenie jakby mi ktoś baterie naładował teraz 🫣

    Adrenalina 🔥 Mnie zaczęło odcinać dopiero po powrocie do domu. Czyli po tygodniu 😂

    Kessa, Mimi09 lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11376 9616

    Wysłany: 27 czerwca 2024, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Do którego tygodnia ciąży bralyscie kwas foliowy?
    Całą ciąże i do końca karmienia piersią 😊

    Kulka413, Mimi09 lubią tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 03:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Adrenalina 🔥 Mnie zaczęło odcinać dopiero po powrocie do domu. Czyli po tygodniu 😂
    No, przespałam się może że 2 godzinki 🫣
    To musi być tak jak mówisz, adrenalina 😅😅

    xxMiaxx, izabelka90, Osa 🐝, Kasiek789, Beth86 lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    No, przespałam się może że 2 godzinki 🫣
    To musi być tak jak mówisz, adrenalina 😅😅
    A jak z rana się czujecie? Wstawisz jakieś zdjęcie księżniczki? 😊

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    No, przespałam się może że 2 godzinki 🫣
    To musi być tak jak mówisz, adrenalina 😅😅

    Jak mamusia się czuje? Jest w miarę znośnie? 😙

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Do którego tygodnia ciąży bralyscie kwas foliowy?

    Ja nadal biorę w zestawie witamin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2024, 07:21

    Kulka413 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Księżniczka ma tak długie nóżki, że nie zmieściła nam się w pajacyk 56 🙈 dobrze, że miałam komplet na 62.
    Body jeszcze spasowały. Będę w domku przebierać ciuszki 🫣 Długa jest 😍

    Tata kangurowal dopóki mnie nie przywieźli z bloku, potem malutka już była przy cycu. Coś tam wyciągnęła nawet. Poleżakowałyśmy razem. Potem znowu ciumkala i tak nam te godziny minęły. Tata został pogoniony do domu dopiero o 20, także spędziliśmy ten czas we 3 😍
    Cudowna jest.

    Łojej, nogi do samej ziemi, jak to mówią 😃
    Miłosz nos już 68 a pajacyk nawet 74, ale w 56 to mi wchodził spokojnie przez dobre 3 tygodnie.

    A Ty śpij, bo nie znasz dnia ani godziny, przy takim Cudaku małym 😉

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Do którego tygodnia ciąży bralyscie kwas foliowy?
    Cały czas biorę, w zestawie prenatal duo dla ciężarnych i karmiących

    Kulka413 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolilolku Ty masz dziś wizytę, trzymamy kciuki 🍀💚 melduj się Ciotkom co tam u szkraba słychać 💙

    alittle, Bolilol, Mimi09 lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Do którego tygodnia ciąży bralyscie kwas foliowy?
    Biorę cały czas, po porodzie też będę kontynuować. 😊

    Kulka413 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Super że tata kangurowal 😍 pierwszy dzień za Wami ❤️

    Długa Księżniczka 🤩😍 moja na 3 miesiące miała 59 cm🤣 ale u nas i mama i tata niskiego wzrostu.

    Byliśmy dzisiaj w Klinice w Czechach pochwalić się Naszą Dziewczynką i zapłacić przy okazji za bankowanie dwóch bałwanków. Dobrze było wrócić w to miejsce ale i wszystkie wspomnienia wróciły 🙈 u nas za tydzień mija rok od dnia transferu 😌
    My w czwartek jedziemy do kliniki, musimy aneks na mrozaczki podpisać i opłacić mrozenie.
    Jak malutki wyjdzie z brzuszka też pojedziemy z nim, ciocie z rejestracji tam czekają 🥺❤
    U nas będzie rok od punkcji gdzie był poczęty nasz Skarb 💙❤🥺

    Beth86, Nowa na forum, monester, Mas, alittle, Kessa, Gonia.. lubią tę wiadomość

  • Beth86 Autorytet
    Postów: 372 617

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Moja gwiazda jest już ze mną ♥️
    Miałam CC, mała przyszła na świat o 13.20
    4070 gram, 62 długa.
    Gratulacje!!!🥰❤ Dużo zdrówka dla Was ❤

    Kessa lubi tę wiadomość

    👩🧔38 lat, starania od 2016
    Leczenie w klinice od 02/2021:
    2 x IUI - Bhcg 0 😪, IVF/ICSI 2022 IVF- 6 ❄️
    04/2022- I FET, p.zatrzymane 8t.c.💔 💔 😢
    01/2023- II FETc.b. 4 t.c., p.samoistne 💔 😢
    04-08/2023- immunolog-badania
    11-12/2023- histero i scratching endo +antybiotyk., immunosupresja
    01/2024 przygot. do 3 FET + ivig(?) - odwołany 😔
    24.01 - ⏸️ cud 😍naturalsik; 17dpo-beta 490,27; prog.17,85; 19dpo-1319,21; 21dpo-3904,60; 23dpo-6315,68 ❤🥺🙏 (Leki: letrox, neoparin, acard, utrogestan,metypred)
    • 8+6 - CRL 2,21cm • 9+4 - CRL 2,80 cm obrzęk 😰🥺🙏 • 11+4 - CRL 4,71 cm 💚
    12+6 - I prenatalne - CRL 6,27 cm, FHR 163, USG +PAPP-A ryzyka niskie🙏
    21+5 II prenatalne - 426 g, FHR 145 + echo serca wszystko ok🩷
    30+2 III prenatalne - 1502 g🎀
    37+6 - Nasz Mały Cud - Emilka 2710 g, 47 cm szczęścia ❤
    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 969

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Kessa!
    Znam te emocje ale znajdź chwilę na odpoczynek!

    Kessa lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 969

    Wysłany: 28 czerwca 2024, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nasze mamy mają pomysł na to by pomóc małej "zrobić kupkę" ? Jakieś sprawdzone sposoby?
    Idą bączki ale kupki brak a mała aż popłakuje😔

    event.png[/url]
‹‹ 834 835 836 837 838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ