Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 2 lipca 2024, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuśka_85 wrote:
    Ja tam kupuję pieluszki Bambo Nature 1 przez allegro od użytkownika Krabb i jestem z nich bardzo zadowolona. Pieluszki są biodegradowalne i na tym mi zależało najbardziej. Dostawa zawsze na czas, nie mam do nich zastrzeżeń.
    Ja akurat pytałam o te takie wielorazowe, ale dobrze wiedzieć, że te jednorazowe też są dobre. Właśnie w boxie dostałam jedną sztukę na próbę 🙂 Też planuję używać bambusowych pieluszek i właśnie zastanawiałam się nad tymi i nad rossmannowymi.

    Natuśka_85 lubi tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 2 lipca 2024, 02:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2024, 04:18

    Hope_89, monester, Mas, Saimi, Mojra, invincible👊🏻, Gonia.., Jenny93, izabelka90, Rosa_13, Mimi09, Luna_94🌛, Krakus, Kasiek789, Annn90, Oleander92, Opio, Osa 🐝, AnkaSłomianka, Bunkierka, WiosnyFanka, Kessa, Dzoana88, gosinka, Verna, Bolilol, Kulka413, Szarlotka90, Aguśka, Beth86 lubią tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 2 lipca 2024, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 52cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙
    Gratulacje !

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 2 lipca 2024, 03:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 52cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙

    Gratulacje! Dużo zdrówka dla Was ❤️

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 2 lipca 2024, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 52cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙

    Przeogromne gratulacje kochana. Dużo zdrówka dla Ciebie i Boryska ❤️

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 2 lipca 2024, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zjadłam trochę barszczu czerwonego z ziemniakami na obiad i od tego czasu tak mi niedobrze że ledwo zyje. Nic nie mogłam już wczoraj zjeść po wszystkim tak mi się odbijało i strasznie głowa bolala. W nocy trosze udało mi się przespać ale co się przebudze to mam tak okropny ból głowy że masakra. Teraz chwilkę wstałam to ledwo dałam radę się położyć bo tak boli...

    age.png
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 2 lipca 2024, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙

    Gratulację 🎉🎊 Dużo zdrówka dla Was🍀

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11368 9615

    Wysłany: 2 lipca 2024, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙
    Gratulacje 🍀

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 2 lipca 2024, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙
    Borysku Witamy Cie na świecie kruszynko 🩵🩵🩵
    A dzielnej mamusi I tatusiowi ogromne gratulacje 😘🩵🤗

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 2 lipca 2024, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙
    Gratki dla szczęśliwych rodziców ❤❤❤
    Kochana dla Ciebie i Boryska dużo zdrówka 😘😘😘
    Wracajcie szybko do domu do Tatusia ✊

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 2 lipca 2024, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙

    Gratulacje 😍😍 Witaj Maluszku na Świecie 💚

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Mimi09 Autorytet
    Postów: 1656 2569

    Wysłany: 2 lipca 2024, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙

    Serdeczne gratulacje! Witamy na swiecie kolejnego forumowego Maluszka 🎉 🥰 odpoczywaj, bo wykonałaś kawał świetnej roboty 💪 dużo zdrówka dla Was! 🍀

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    🔹 Łącznie 4 stymulacje, 15 komórek, 15 zarodków, 0 blastek 💔
    🔹Tylko 1 transfer 2 zarodków 2-dniowych (2x4A❄️)
    7dpt-⏸️; 8dpt-33; 10dpt-114; 13dpt-296; 15dpt-869; 17 dpt-2136; 20dpt-6934; 24 dpt-19951
    6t1d - mamy ❤️🥹
    37t4d - po 5 latach walki zostałam mamą 🥰

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 2 lipca 2024, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi następna w kolejce ❤❤❤😍 na kiedy masz CC?

  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 2 lipca 2024, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następna w kolejce to chyba ja🤔
    Właśnie czekam na IP na przyjęcie do szpitala 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2024, 08:01

    Kasiek789, izabelka90, Annn90, Oleander92, xxMiaxx, Opio, Osa 🐝, monester, KateM, Jenny93, Mas, Dzoana88, Verna, Bolilol lubią tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 2 lipca 2024, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Przepraszam że nic nie przeczytałam co do tej pory pisałyście. Miałam poród wywołany tabletkami Angusta, lekarz chyba nie sądził że tak mnie po nich weźmie 😅 o 10 pierwsza tabletka a o 23.30 01.07 na świat przyszedł Borys przez poród SN💙 2730g i 53cm 😊 skurcze były mega ciężkie dla mnie, bo od 15 takie porządne aż do samego porodu, znieczulenia zewnątrzoponowego nie miałam, musiałam zostać nacieta by maly wyszedł, skurcze parte trwały pół godziny tak mi ciężko było ale się udało 💪
    Nie miał problemów z oddychaniem i był z nami, karmiłam przez kapturki i bardzo polecam te z Madeli, przez nie odrazu złapał bo tak to za małe sutki mam 🙂 jesteśmy w nim zakochani 💙


    Gratulacje dla Dzielnej Mamy 💪🩷 Witaj na świecie Borysku 🩵🩵🩵

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 2 lipca 2024, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Następna w kolejce to chyba ja🤔
    Właśnie czekam na IP na przyjęcie do szpitala 🤞
    Jutro się widzicie? ❤
    Ciocie będą czekać na wieści 🙏

    Mojra, Bolilol lubią tę wiadomość

  • Oleander92 Ekspertka
    Postów: 224 621

    Wysłany: 2 lipca 2024, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Następna w kolejce to chyba ja🤔
    Właśnie czekam na IP na przyjęcie do szpitala 🤞

    Ojej jak to zleciało, to już! Trzymam bardzo mocno kciuki:)

    Mojra lubi tę wiadomość



    starania od listopada 2020 roku
    ONA 31lat:
    AMH: 1,48
    większość badań w normie
    ON 32lata : znacznie obniżone parametry nasienia
    maj 2023pierwsze podejście do IUI - odwołane -> monitoring cyklu wykazał polipy -> skierowanie na histeroskopię
    czerwiec 2023 I IUI X
    lipiec 2023 II IUI X
    wrzesień 2023 przygotowania do IVF
    październik punkcja, przesunięcie transferu
    ❄❄3AA
    30.10 transfer mrozaczka 3AA
    7dpt beta 10.60 prog 145.62, 8dpt beta 21,20, 11dpt beta 49,80 prog 98,91 14dpt beta 139,20 prog 78,78 16 dpt beta 331,80 prog 140,48, 18dpt 780,10 prog 60,33, 24dpt 3224
    pierwsze USG mamy serduszko

    preg.png
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 2 lipca 2024, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Jutro się widzicie? ❤
    Ciocie będą czekać na wieści 🙏

    Jeszcze nie wiem czy jutro, narazie mnie na patologię przyjmują, ale za długo tam raczej nie będę ☺

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 2 lipca 2024, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Jeszcze nie wiem czy jutro, narazie mnie na patologię przyjmują, ale za długo tam raczej nie będę ☺
    Oby jak najszybciej poszła przeprowadzka z tej patologii na porodówke a później już na poporodową ✊🙏
    Masz cc czy sn indukowany?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2024, 08:31

  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 2 lipca 2024, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    Ja akurat pytałam o te takie wielorazowe, ale dobrze wiedzieć, że te jednorazowe też są dobre. Właśnie w boxie dostałam jedną sztukę na próbę 🙂 Też planuję używać bambusowych pieluszek i właśnie zastanawiałam się nad tymi i nad rossmannowymi.
    Mnie zastanawia, że te pieluszki bambusowe są produkowane w Chinach. A pampers z kolei w Polsce . Dopisuje że ja o tych jednorazowych dostępnych w Rossman bambusowych pisałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2024, 09:51

‹‹ 847 848 849 850 851 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ