Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Bolilol Autorytet
    Postów: 577 1397

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje i za wszystkie ciepłe słowa 🤍

    Izabelka, ogromne ogromne kciuki, czekamy na info że Gwiazdek cały i zdrowy już na świecie, a Ty szczęśliwa i zakochana w synku 🤍

    Pierwsze podejście do ivf.

    Protokół długi:
    8-9/2023 pigułki antykoncepcyjne
    9/2023 diphereline
    2-13.10 Bemfola 150 + Menopur 150, od 12.10 Menopur 375, 14.10 2xOvitrelle
    16.10 punkcja
    21.10 ET blastki 4.1.2, 5dpt - beta 9,47, 6dpt - 17,40, 7dpt - 22,4, 9dpt - 10 💔

    24.11 FET 5.1.1 😍🤞🤞🤞
    28.11 4dpt beta 3,76
    30.11 6dpt beta 36,40
    2.12 8dpt beta 115,00
    4.12 10dpt beta 303,00
    6.12 12dpt beta 862,00
    9.12 15dpt GS 0,45cm
    12.12 18dpt beta 8051,00, GS 0,73cm, YS 0,3cm
    15.12 21dpt FHR + 💓, skupisko krwiaków nad GS
    19.12 25dpt CRL 0,47cm, GS 1,4cm, YS 0,31 cm, FHR 133bpm 💓, nie ma krwiakow 🥹
    4.01 8+4 CRL 1,99cm
    31.01 I prenatalne, 6,3cm synka 💙
    26.03 II prenatalne, 333g 💙
    3.06 III prenatalne, 30+1, 1161g, FGR, małowodzie
    22.07 37+1 poród

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️

    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    A, no dobra dzięki dziewczyny 😍

    Miałam biogaia też, pierwszy miesiąc dostawała codziennie. A potem tak jak Kasiek, czasami zdarzyło mi się zapomnieć 🙈 a wczoraj dostała 4lacibaby bo taki akurat Stary kupił i okrutnie cały dzień ulewała, może to od tego? Wrócimy do biogaia. Tylko ta moja systematyczność jakoś podupada ostatnio 🫣
    My nic nie używamy z probiotykow 🙂

    Kessa lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Dziewczyny, jakie probiotyki poddajecie? I czy naprawdę codziennie?

    Podajemy Biogaia codziennie od urodzenia.
    Zgodnie z zaleceniami lekarza bedziemy mogli odstawic okolo 2 tygodnie po szczepieniu na rota (czyli za kilka dni).

    Kessa, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka, ale sprawy przyspieszyły!
    Kciuki mocne za Ciebie i Synusia!

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester, brałaś kozieradkę, lecytynę, ostropest i słód. Czy podpowiesz dawki i częstotliwość?

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Monester, brałaś kozieradkę, lecytynę, ostropest i słód. Czy podpowiesz dawki i częstotliwość?
    Zobacz kilka moich postów wcześniej podawalam ile czego.

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Ja to samo Mati. Ilości, o których pisały dziewczyny są dla mnie kosmiczne i chyba nieosiągalne. Ale co zrobić 🤷🏻‍♀️ Ciężki temat to kp.
    Ja też ciągle próbuję, po słodzie nieco lepiej, ale i tak 50-60 ml to max. Raz miałam 90 ml i do tej pory nie wiem jakim cudem tak się udało

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Zobacz kilka moich postów wcześniej podawalam ile czego.
    Znalazłam, dziękuję 😘

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • PawieOczko Autorytet
    Postów: 288 143

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    U mnie był poród sn bez indukcji w 39 tc. Ale na 3 dni później miałam już skierowanie na wywołanie więc upiekło mi się 😉
    To jesteś tym jedynym fizjologicznym przypadkiem na forum 👍😊 zazdro. Jestem pod oksy.. Ale jedyne co czuję to moja adrenalina, jak pomóc temu porodowi? i zrobić to w miarę bez stresu?

    Ona: 82r., Hashimoto Eutx75, jajowody drożne, CD138 ✅️
    On: 81 r., Oligoz.II, Teratoz.III ,fragmentacja 15%✅️, t(13;14) rob.
    Medart: od 2021.10 do 2022.08 3 x ivf , łącznie 33 🥚> zapłodnionych 13 > blastek ❄️❄️❄️❄️❄️, (3x 5.1.1, 4.1.1, 4.2.2), wszystkie nieprawidłowe ☹️
    Eurofertil: 2023.03 do 2023.06 2x ivf mini, łącznie 10 🥚> 9 zapłodnionych > blastek ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (2 euploidalne) :)

    2023.11 FET, hcg: 6dpt 35, 10dpt 242, 14 dpt 1569, 10+2 3,87cm, 19+2 317g dziewczynki, 40+2 3650g szkraba, 41+5 CC 3830g Kluseczki
    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PawieOczko wrote:
    To jesteś tym jedynym fizjologicznym przypadkiem na forum 👍😊 zazdro. Jestem pod oksy.. Ale jedyne co czuję to moja adrenalina, jak pomóc temu porodowi? i zrobić to w miarę bez stresu?

    Kochana trzymam kciuki żeby się zaczęło a potem już szybko poszło. Dużo się ruszaj, spaceruj. Moja położna mi mówiła że jak przychodzą skurcze to telefon do torby, żeby nasz mózg mógł się przełączyć na działanie. Podobno to bardzo ważne, żeby pierwotne instynkty mogły przeprowadzić kobietę przez poród.
    Będzie dobrze ❤️ dasz sobie radę 💚

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Zobacz kilka moich postów wcześniej podawalam ile czego.

    Ja porobiłam screeny i powalczę jeszcze trochę o tych trochę więcej ml mleka.

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Dziewczyny, jakie probiotyki poddajecie? I czy naprawdę codziennie?

    My nic

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PawieOczko wrote:
    To jesteś tym jedynym fizjologicznym przypadkiem na forum 👍😊 zazdro. Jestem pod oksy.. Ale jedyne co czuję to moja adrenalina, jak pomóc temu porodowi? i zrobić to w miarę bez stresu?
    A o której cię podłączyli?
    Koleżanka miała niedawno wywoływany przez oxy poród (najpierw przeszła tasiemke i balonik) i po godzinie od podania jej ruszyło, ogólnie jak zaczęła o 11 to urodziła 22.30 bo w trakcie jej oksy wyłączyli i wszystko zaczęło cichnac więc później ponowie dawki dostała.

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 968

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PawieOczko wrote:
    To jesteś tym jedynym fizjologicznym przypadkiem na forum 👍😊 zazdro. Jestem pod oksy.. Ale jedyne co czuję to moja adrenalina, jak pomóc temu porodowi? i zrobić to w miarę bez stresu?
    Nie jedynym, jeszcze ja 😅

    event.png[/url]
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 968

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Slod jęczmienny ciemny palony horizon 3-5 łyżek dziennie
    Kozieradka 4x 2 tabletki
    Ostropest plamisty w tabletkach 4 x dziennie 1 sztuka
    Lecytyna minimum 1 tabletka
    Plus probiotyk dla kobiet karmiących
    A to wszystko w jednym czasie przez te 3 tygodnie ?

    event.png[/url]
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1850 2126

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuję, że u naszej Izy się ruszyło, że nic się nie odzywa ♥️

    Kasiek789, monester, Rosa_13, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie nadrobię Was, ale daję znać, zaczęliśmy podawać oksytocyne, plan muszę urodzić dzisiaj 🙏🥺😭

    Dziś na badaniu po obchodzie okazało się, że balonik w pochwie był już, 3 cm rozwarcia i szyjka w 80% zgładzona, podobno super.

    Nocy nie udało się przespać, podbrzusze bolało niemiłosiernie 😑 i doszły straszne wymioty, jestem wypompowana a gdzie tu dalej.

    Osa 🐝, zosiaaaa, Rosa_13, Jenny93, Mas, WiosnyFanka, Przedszkolanka123, gosinka lubią tę wiadomość

  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ile miałyście wizyt patronazowych położnej środowiskowej ?

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A to wszystko w jednym czasie przez te 3 tygodnie ?
    Tak

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 8 sierpnia 2024, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Dziewczyny a ile miałyście wizyt patronazowych położnej środowiskowej ?
    4

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

‹‹ 996 997 998 999 1000 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ