X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Waginoza bakteryjna a Klindamycyna
Odpowiedz

Waginoza bakteryjna a Klindamycyna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    czy któraś leczyła waginozę bakteryjną tym lekiem z powodzeniem?

    Metronidazol może mieć za dużo dla mnie skutków ubocznych.

    A może czymś innym jeszcze da się leczyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 16:17

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waginoza doprowadziła do zakażenie dróg moczowych(ból ciężko opisać).Dlatego od ginekologa dostałam antybiotyk metronidazol oraz bardzo ważny podczas leczenia probiotyk Lactovaginal.To połączenie przyniosło super rezultat.Podobno skuteczna jest też klindamycyna ale o tym powinnien zadecydować lekarz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ