Forum Starając się z pomocą medyczną Waginoza bakteryjna a Klindamycyna
Odpowiedz

Waginoza bakteryjna a Klindamycyna

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Adelo Autorytet
  Postów: 393 156

  Wysłany: 18 grudnia 2014, 16:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny :)

  czy któraś leczyła waginozę bakteryjną tym lekiem z powodzeniem?

  Metronidazol może mieć za dużo dla mnie skutków ubocznych.

  A może czymś innym jeszcze da się leczyć?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 16:17

  "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  U mnie waginoza doprowadziła do zakażenie dróg moczowych(ból ciężko opisać).Dlatego od ginekologa dostałam antybiotyk metronidazol oraz bardzo ważny podczas leczenia probiotyk Lactovaginal.To połączenie przyniosło super rezultat.Podobno skuteczna jest też klindamycyna ale o tym powinnien zadecydować lekarz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.