Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Walczymy o rodzeństwo ❤️💪
Odpowiedz

Walczymy o rodzeństwo ❤️💪

Oceń ten wątek:
  • lesna Autorytet
    Postów: 1423 1242

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Kochane beta 5 dpt- 12.1 ,progesteron 31,7 na spadku(12 godz po ostatniej dawce ) 🤞🍀♥️
    Piękny wynik ❤️ Ja 5dpt miałam betę 15, wiec niewiele więcej i wyszła z tego dziewczynka 🤭 Trzymam kciuki za przyrosty 🤞

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    imgage.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.22 cc Jan 3960g 56 cm❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g
    36+3 2341g
    18.11.24 vbac Rozalia 2840, 51 cm ❤️
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 22 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny nie myślcie tylko ,że zwariowałam. Ale siknęłam dziś popołudniu na facelle 🫣 coś mi majaczyło,więc siknęłam jeszcze raz 🤣🤣 wrzucam test z 20:20 4 dpt 💪💪 niech moc będzie z kropkiem 🤞🤞🤞 jutro lecę na betę 😁😁
    https://zapodaj.net/plik-0qX3xPT714
    No jest 😁

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 22 kwietnia, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Kochane beta 5 dpt- 12.1 ,progesteron 31,7 na spadku(12 godz po ostatniej dawce ) 🤞🍀♥️
    Wygląda obiecująco, trzymam kciuki 🥰

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 22 kwietnia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden dzień mnie na forum nie było a tu takie wieści 🥰😍

    Trzymam kciuki 🍀

    Ja próbuję ogarnąć życie, mąż wyjechał w delegację i powiem Wam, że ciąża, z maluchem pod pachą i jeszcze 2 przedszkolakami to jest hardcore 🙈 wiem, nie powinnam narzekać, ale ta ciąża mnie przeczołgała okropnie i dalej jest beznadziejnie (wymioty i plamienie). No ale dla wymarzonej córeczki zaciskam zęby i byle do porodu 🙏

    Młody nie idzie do żłobka, tak wyszło. Ale może i dobrze (dla niego). Nudy nie ma 😅 i do pracy pewnie wrócę za 3 lata 🤣🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 21:10

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 22 kwietnia, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula weszłam sprawdzić i prawie podskoczyłam z radości.
    Mocno trzymam kciuki ✊✊

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4526

    Wysłany: 22 kwietnia, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo wam dziękuję za wsparcie i kciuki. Nieśmiało proszę o dalsze kciuki za kropusia 🥹

    Agnieszkam mam nadzieję ,że niebawem zrobi ci się lepiej. Ojjj ty te ciążę przechodzisz ciężko... Oby to była twoja wymarzona córeczka 🤞🍀 a odnośnie żłobka to nie ma co żałować. Ja z miłą chęcią miałabym synka w domu do zerówki, no ale nie mogę sobie na to pozwolić.... Ale myślę ,że teraz i tak mniej będzie chodzić do przedszkola, boje się infekcji. A on niestety wiecznie choruje...

    Ewa jaki u ciebie plan jest? Kiedy działacie??

    Leśna - ja tam biorę co dają 😁🤣 nie mam sprecyzowanej płci. Choć mąż marzy o księżniczce. Mi to naprawdę obojętnie, aby było i było zdrowe.
    Ale mój syn mnie zadziwił ,bo on chce "bobaska dziewczynkę" jak to określił 🫣 nie spodziewałam się u niego tego. Już jakiś czas temu wspominał nam. 😊😊

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 23 kwietnia, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, ja mam dosyć po 3 dniach delegacji męża,,z jednym przedszkolakiem w domu, więc podziwiam... ale już jestem zmęczona tym, że ciężko cokolwiek zrobić... kilka kroków zrobie z młodym i czuje się jakbym biegła niewiadomo jakie kilometry, a już schody na górę to wyzwanie jak wycieczka w wysokie góry 🫣

    Paula, ja 5dpt miałam 6.18 🐣 trzymam mocno kciuki i wierzę, że to ten trasnfer 🥰 u nas to bardziej ja marzyłam o dziewczynce, ale po tym wszystkim chce tylko żeby był zdrowy... no i po części przez to że to chłopak i przez pomysły na SN zostało mi w głowie czy to był ostatni transfer 🫣😱 tak wiem, to już czas szukać psychiatry...

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4526

    Wysłany: 23 kwietnia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mój mąż mi wczoraj powiedział ,że jeszcze jedno chce 😂🤣 no kompletnie nie byłam na to przygotowana. W sumie mamy jeszcze zarodki ,no ale niech najpierw jedno się dobrze zadomowi w brzuszku 😉😶‍🌫️

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 23 kwietnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Haha mój mąż mi wczoraj powiedział ,że jeszcze jedno chce 😂🤣 no kompletnie nie byłam na to przygotowana. W sumie mamy jeszcze zarodki ,no ale niech najpierw jedno się dobrze zadomowi w brzuszku 😉😶‍🌫️
    No widzisz. Ja mówiłam, że trójka i koniec, mąż chciał czwórkę. Los tak chciał, że wyszło na jego 🤣 żeby tylko ta ciąża była lżejsza...
    Trzymam kciuki, jutro beta?

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny bardzo wam dziękuję za wsparcie i kciuki. Nieśmiało proszę o dalsze kciuki za kropusia 🥹

    Agnieszkam mam nadzieję ,że niebawem zrobi ci się lepiej. Ojjj ty te ciążę przechodzisz ciężko... Oby to była twoja wymarzona córeczka 🤞🍀 a odnośnie żłobka to nie ma co żałować. Ja z miłą chęcią miałabym synka w domu do zerówki, no ale nie mogę sobie na to pozwolić.... Ale myślę ,że teraz i tak mniej będzie chodzić do przedszkola, boje się infekcji. A on niestety wiecznie choruje...

    Ewa jaki u ciebie plan jest? Kiedy działacie??

    Leśna - ja tam biorę co dają 😁🤣 nie mam sprecyzowanej płci. Choć mąż marzy o księżniczce. Mi to naprawdę obojętnie, aby było i było zdrowe.
    Ale mój syn mnie zadziwił ,bo on chce "bobaska dziewczynkę" jak to określił 🫣 nie spodziewałam się u niego tego. Już jakiś czas temu wspominał nam. 😊😊

    Ja próbowałam podejść na długim protokole i na gonapeptylu na wyciszenie porosły mi pęcherzyki, nie pękły po 2 zastrzykach ovitrelle, ostatnio porosły już po 6-8 cm.
    Całe jajniki mam w takich cudach.
    Dostałam tabletki anty i czekam aż to się wchłonie 😐
    Po majówce kontrola.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - ja dziś transfer, właśnie czekam przed gabinetem. Proszę o kciukasy :) czuję spokój ale to pewnie zasługa relanium 😂

    Malowana87, Paula24, Pauuulaa, Pauuulaa, lesna, aganieszkam, Agulek24, Kulka413, Gonia.., Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Malowana87 Autorytet
    Postów: 335 211

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Dziewczyny - ja dziś transfer, właśnie czekam przed gabinetem. Proszę o kciukasy :) czuję spokój ale to pewnie zasługa relanium 😂

    Kciuki!

    HopeHope lubi tę wiadomość

    2023 1️⃣ IVF
    05.23 punkcja ➡️ 4 ❄️
    07.23 1️⃣ FET 6bb po pgta ➡️ beta 9dpt:278

    age.png

    01.25 powrót po ❄️
    06.25 FET odwołany
    08.25 2️⃣ FET 💔💔
    09.25 3️⃣ FET 💔

    2026 2️⃣ IVF
    05.26 punkcja ➡️ 2❄️
    05.26 histeoskopia ➡️ widoczny stan zapalny ➡️ metronidazol+unidox solutab, hist-pat i cd138 ⏳
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 23 kwietnia, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Dziewczyny - ja dziś transfer, właśnie czekam przed gabinetem. Proszę o kciukasy :) czuję spokój ale to pewnie zasługa relanium 😂
    ✊️✊️✊️

    HopeHope lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4526

    Wysłany: 23 kwietnia, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 6dpt test z popoludnia. Bałam się ,że kreska mi zniknie. Dla spokoju psychicznego musiała zrobić jeszcze test. 🫣🫣 Jutro beta 🤞🍀💚https://zapodaj.net/plik-zRYbI5lwyy

    Agulek24, aganieszkam, Malowana87 lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4526

    Wysłany: 23 kwietnia, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    No widzisz. Ja mówiłam, że trójka i koniec, mąż chciał czwórkę. Los tak chciał, że wyszło na jego 🤣 żeby tylko ta ciąża była lżejsza...
    Trzymam kciuki, jutro beta?
    Jutro beta 🤞🍀

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5637 4526

    Wysłany: 23 kwietnia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Dziewczyny - ja dziś transfer, właśnie czekam przed gabinetem. Proszę o kciukasy :) czuję spokój ale to pewnie zasługa relanium 😂
    Mocne kciuki kochana 🤞🍀 niech się kropus instaluje 😁😁

    HopeHope lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 23 kwietnia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziś 6dpt test z popoludnia. Bałam się ,że kreska mi zniknie. Dla spokoju psychicznego musiała zrobić jeszcze test. 🫣🫣 Jutro beta 🤞🍀💚https://zapodaj.net/plik-zRYbI5lwyy

    Pięknie ściemniała, to dobrze wróży. 🥹🥹🥹😍😍😍

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8186 8058

    Wysłany: 23 kwietnia, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziś 6dpt test z popoludnia. Bałam się ,że kreska mi zniknie. Dla spokoju psychicznego musiała zrobić jeszcze test. 🫣🫣 Jutro beta 🤞🍀💚https://zapodaj.net/plik-zRYbI5lwyy

    Pięknie ciemnieje 🥰🥹
    Trzymam kciuki za jutro ✊️✊️

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 23 kwietnia, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziś 6dpt test z popoludnia. Bałam się ,że kreska mi zniknie. Dla spokoju psychicznego musiała zrobić jeszcze test. 🫣🫣 Jutro beta 🤞🍀💚https://zapodaj.net/plik-zRYbI5lwyy
    Teraz to już piękna krecha ❤️ musi być dobrze!

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 23 kwietnia, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziś 6dpt test z popoludnia. Bałam się ,że kreska mi zniknie. Dla spokoju psychicznego musiała zrobić jeszcze test. 🫣🫣 Jutro beta 🤞🍀💚https://zapodaj.net/plik-zRYbI5lwyy
    Pięknie ciemnieje 🥰 kciuki 🍀

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
‹‹ 1098 1099 1100 1101 1102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ