X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Warszawa Invimed vs Novum -invitro
Odpowiedz

Warszawa Invimed vs Novum -invitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 23 października 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, jakie są Wasze opinie która klinika ma lepsze podejście w sprawie in vitro?
    Z Lublina przepisalismy się do Novum i teraz im więcej czytam tym trochę żałuje, ze nie wybrałam Invimed. Zastanawiam się jeszcze nad zmiana. Chodzi mi o podejście kliniki do leków immunologicznych czy tez stosowanie jakichś innowacyjnych metod. Widzę, ze Novum tu jest trochę „zacofane” i więcej się dzieje w Invimedzie. Ale ta opinie zbudowałam jedynie na podstawie pojedynczych informacji. Jestem ciekawa jeszcze Waszych opini

  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 26 października 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam porównania, bo w sumie od początku jesteśmy w invimedzie. Ale faktycznie jeśli chodzi o kwestie immunologiczne są otwarci na leczenie. Z tego co kojarzę to w innych miastach mają nawet swoich immunologów.

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ