X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Witaminy , suplementy, leki pomagające zajść w ciążę!!!
Odpowiedz

Witaminy , suplementy, leki pomagające zajść w ciążę!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZaro patrze na twoj podpis u nas prawie to samo oprocz hiperhomocysteinemia -co to jest ? pytam bo moze powinam sie zbadac tez pod tym katem skoro pozostale dolegliwosci ma takie same

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mutację genu mthfr a1298c. Hiperhomocysteinemia może powodować uszkodzenie płodu, u mnie ryzyko Alzheimera, słabiej przyswaja się kwas foliowy, b12 i b6. Po sobie zauważyłam, że bardzo szybko robią mi się siniaki, nawet na twarzy jak pojawiał się pryszcz to robił się siny - teraz już wiem czemu.
    Robiłam badania genetyczne i kariotypy.

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ODDAM MEDARGIN, SELEN, ESTROFEM, PEN DO PUREGONU ORAZ LUTINUS

    JESLI KTORAS CHETNA PISAC PRIV

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ