Forum Starając się z pomocą medyczną Wizyta Med Art
Odpowiedz

Wizyta Med Art

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Przyjaciółka

Wysłany: 6 października 2019, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pyt. Powiedzcie mi kiedy najlepiej umówić się na wizytę i potwierdzić ciążę i żeby było widać bijące serduszko. Dodam tylko że betę miałam w tamtym tyg. ponad 1300. Pisałam do lekarza AB. Jednak lekarz nic nie odpisał i w sumie nie wiem co dalej... Dzięki za odpowiedź

Magda26
  • kinga25 Autorytet

Wysłany: 7 października 2019, 07:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Hej dziewczyny mam pyt. Powiedzcie mi kiedy najlepiej umówić się na wizytę i potwierdzić ciążę i żeby było widać bijące serduszko. Dodam tylko że betę miałam w tamtym tyg. ponad 1300. Pisałam do lekarza AB. Jednak lekarz nic nie odpisał i w sumie nie wiem co dalej... Dzięki za odpowiedź
    Magda - jak taka sytuacja jest to wydaje mi sie ,ze najlpiej bedzie jak poprostu zapiszesz sie na wizyte bo to beta juz jest bardzo ladna ,aby doktor potwierdzil ciaze .

Luty 2019-transfer 1 zarodka 4.1.1.7 dpt bhcg116, 25 dpt - mamy ❤❤ serduszka.

Zosia & Bianka są już z nami ( 34 tc )
    wnid8rib90ks7my5.png

4(*)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.