X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław in vitro
Odpowiedz

Wrocław in vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie polecacie zabieg we Wrocławiu, chodzę do invimedu, ale niestety nie uda mi się dostać do lekarza z którym chciałabym kontynuować współpracę, ten do którego chodzę nie wzbudza mojego zaufania. Wiem, że invimed ma najlepsze opinie, ale może jednak jest coś wartego uwagi?

  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a możesz powiedzieć o jakich lekarzach mówisz? byłam ich pacjentką kilka lat temu, dzięki nim mam cudownego syna (IUI) i planuję wrócić po rodzeństwo dla niego i chętnie poczytam aktualne opinie :) wtedy byłam bardzo zadowolona w przeciwieństwie do wizyt w konkurencyjnej klinice

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzereśniowaMama, też jestem ciekawa Twojej opinii (dlaczego nie możesz się dostać do lekarza, z którym chciałabyś współpracować?), gdyż też jestem pacjentką Invimedu.
    Trafiłam jednak do dr Wickiewicz i będę zmieniała na Gizlera.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśta mogłabym dodać Cię do znajomych i napisać do Ciebie? Dowiedzieliśmy się wczoraj że u nas to już tylko in vitro i chcemy próbować we Wrocławiu i mam kilka pytań bo całkiem zielona jestem w tym temacie :(

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia, jeśli Twoje pytania nie są zbyt osobiste, zadaj je proszę w wątku, aby inne dziewczyny też mogły skorzystać z rad i obserwacji doświadczonych koleżanek:)

    Taśta, co było lepsze w jednej klinice w stosunku do drugiej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 15:01

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 oczywiście dodaj i pisz śmiało jeśli nie chcesz pytać na forum :)

    Lil_m ciężko mi podać konkretne powody- po prostu tam nie poczułam się tak dobrze jak tu, mimo że w Invimedzie pierwsza diagnoza po pierwszych wynikach (morfologia 0% i wszystkie możliwe parametry poniżej normy) to było in vitro i lekko się przeraziłam ale lekarz nie naciskał i pokierował jak działać żeby spróbować podciągnąć wyniki w górę żeby było zdatne do IUI. W Invikcie miałam wrażenie że podeszli do nas bardzo szablonowo, bez wgłębienia się w wyniki a mielismy tego sporo zlecono nam sporo badań bardzo drogich które były trochę na wyrost, powiedzieli mi że bez sprawdzenia drożności nie ma szans na podejście do IUI, mimo że u mnie większym problemem było utrzymać ciążę a nie w nią zajść natomiast w invimedzie mimo że doktor jest dość "specyficzny" i można go odebrać a pierwszej wizycie jako gbura potraktował nas indywidualnie no i mamy efekty tej pracy :)

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • Sandramome Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 26 listopada 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może czy oprócz Invicty jest gdzieś dofinansowanie in vitro?

  • annaaia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma już właśnie skorzystała z dofinansowania zapłodnienia pozaustrojowego. Leczy się w Invikcie: https://www.klinikainvicta.pl/leczenie-nieplodnosci/programy-in-vitro/program-in-vitro-we-wroclawiu/.Według mnie najlepsza placówka w Polsce jeżeli chodzi o in vitro.

  • Blondie81 Autorytet
    Postów: 480 617

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandramome wrote:
    Wiecie może czy oprócz Invicty jest gdzieś dofinansowanie in vitro?

    W invimed

  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annaaia wrote:
    Moja znajoma już właśnie skorzystała z dofinansowania zapłodnienia pozaustrojowego. Leczy się w Invikcie: https://www.klinikainvicta.pl/leczenie-nieplodnosci/programy-in-vitro/program-in-vitro-we-wroclawiu/.Według mnie najlepsza placówka w Polsce jeżeli chodzi o in vitro.
    Przepraszam,że pytam..ale jestes tu z polecenia Invicty :)?Bo polecasz w swoich postach lekarzy tylko z tej kliniki...oczywiscie w calej Polsce.

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ