Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wstrzymane starania z powodu wirusa...
Odpowiedz

Wstrzymane starania z powodu wirusa...

Oceń ten wątek:
  • poprostuinna Autorytet
    Postów: 519 865

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest, że w jednych klinikach zabiegi są wykonywane (z tego co czytam tutaj na forum np. są dziewczyny po transferach z II połowie marca), a w innych wszystko wstrzymane (ja na przykład miałam odwołany)? Czy w Polsce nie obowiązują te same standardy?

    Moja klinika do tej pory nie wydała oficjalnego stanowiska i każda moja próba kontaktu czy rozmowy kończy sie informacją typu proszę dbać o siebie i czekać.

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wstrzymało, skończyli to co zaczeli, a ogólnie przyjmują kobiety w ciąży... Żadnych zabiegów nie mają. Pewnie temu że mają oddział w szpitalu, a wiadomo że to ryzyko...
    Może te co nie mają wstrzymane, to w klinice mają zabiegowe gabinety? Jak to jest?

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Andziak Przyjaciółka
    Postów: 117 264

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Nie mam pojęcia.. Chyba nikt nie wie. A Ty kiedy zaczynasz?
    Niestety nie zaczynam... Dr Wyroba powiedział mi żebym kontaktowała się po 20 dopiero bo kończą wszyystko co rozpoczętego i na obecną chwilę nie zaczynają nowych procedur... Aż przykro 😣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w poczekalni

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprostuinna wrote:
    Jak to jest, że w jednych klinikach zabiegi są wykonywane (z tego co czytam tutaj na forum np. są dziewczyny po transferach z II połowie marca), a w innych wszystko wstrzymane (ja na przykład miałam odwołany)? Czy w Polsce nie obowiązują te same standardy?

    Moja klinika do tej pory nie wydała oficjalnego stanowiska i każda moja próba kontaktu czy rozmowy kończy sie informacją typu proszę dbać o siebie i czekać.

    To są prywatne kliniki. Każda robi co uważa.

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziak wrote:
    Niestety nie zaczynam... Dr Wyroba powiedział mi żebym kontaktowała się po 20 dopiero bo kończą wszyystko co rozpoczętego i na obecną chwilę nie zaczynają nowych procedur... Aż przykro 😣
    Widzę że dr odwrócił kota ogonem. Pierwsze mówił że robią do punkcji ale bez transferow a teraz że robi transfery..

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy sami nie wiedzą pewnie. U mnie też kończyli co zaczeli, wizyty tylko w nagłych przypadkach, ewentualnie ciężarne.
    U mnie od początku było wiadomo, że nie będą robić stymulacji. Już podajze od 12 marca zablokowane było... Pewnie temu że u mnie skierowanie dają do szpitala, gdzie mają swój oddział i wykonują tam punkcje i później transfer.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • WrednaZośka Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam dzisiaj do swojej kliniki bo zaczął mi się nowy cykl. Miesiąc temu powiedzieli żeby dzwonić. I oczywiście nie robią transferów do odwołania epidemii. Dokładnie: "prosze dbać o siebie i czekać". Jak pomyślę że to potrwa nie wiadomo do kiedy -a może rok? To mnie coś trafia

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Ciebie, choć mam nadzieję że z czerwcem wznowie leczenie i zacznę stymulacje...

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • WrednaZośka Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojanadzieja wrote:
    Rozumiem Ciebie, choć mam nadzieję że z czerwcem wznowie leczenie i zacznę stymulacje...
    Trzymam kciuki że w czerwcu wróci to do normy i będziemy mogły działać. Ciężko jest siedzieć zupełnie bezczynnie.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ