Forum Starając się z pomocą medyczną Wymaz z kanału szyjki
Odpowiedz

Wymaz z kanału szyjki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anka1987 Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!. Okazało się, że mam bakterie w szyjcie macicy. Brałam antybiotyki 20 dni po czym po 14 dniach od ostatniej tabletki mam zrobic wymaz. Akurat wypadnie, że dostane okres. Czy zamiast po 14 dniach mogę zrobić wymaz po 12 dniach ?

32 lat - starania o pierwsze dziecko <3
    Starania od 11.2016
    Leczenie w Invimed 10.2018
    Ja - AMH -6.06 po roku AMH 3.9
    HSG - drożne dwa jajowody.
    On:
    morfologia 1-2%
    SCD - 33%
    HBA -66%

2 x IUI - nie udane
    hbIMSI -udane - bliźniaczki <3 <3
  • magda_31 Ekspertka

Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz spokojnie zrobić po 12 dniach. Antybiotyk utrzymuje się ok. tygodnia. Zalecają robić wymazy minimum 5 dni po braniu antybityku.

• anka1987 Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2018, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    serdecznie dziękuję za podpowiedź :)

32 lat - starania o pierwsze dziecko <3
    Starania od 11.2016
    Leczenie w Invimed 10.2018
    Ja - AMH -6.06 po roku AMH 3.9
    HSG - drożne dwa jajowody.
    On:
    morfologia 1-2%
    SCD - 33%
    HBA -66%

2 x IUI - nie udane
    hbIMSI -udane - bliźniaczki <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego