X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wynik czystości pochwy a drożność jajowodow
Odpowiedz

Wynik czystości pochwy a drożność jajowodow

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Brunetka823 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 25 marca 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczynam leczenie w klinice bocian w Szczecinie i lekarz powiedział że na kolejnej wizycie będę miała wykonaną drożność jajowodow. Pobrał mi wymaz na badanie czystości pochwy i otrzymałam wynik II czy z takim wynikiem można przeprowadzić badanie?

  • Monia/89 Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 25 marca 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunetka823 wrote:
    Witam. Zaczynam leczenie w klinice bocian w Szczecinie i lekarz powiedział że na kolejnej wizycie będę miała wykonaną drożność jajowodow. Pobrał mi wymaz na badanie czystości pochwy i otrzymałam wynik II czy z takim wynikiem można przeprowadzić badanie?

    Tak, wynik I i II to wyniki prawidłowe.

    03.2019 punkcja
    05.2019 1 transfer 4AA cb
    09.2019 histeroskopowa biopsja endometrium (wysokie NK) + scratching
    10.2019 2 transfer 4AA intralipid+encorton
    8 dpt 90,58
    10 dpt 234,50
    12 dpt 582,70
    25 dpt crl 2,7 mm mamy ❤️
    Czekamy na córeczkę 🙆
    06.2020 mamy 51 cm cudu❤️
    10.2022 transfer 4.1.1
    8 dpt 71,46
    10 dpt 228,20
    14 dpt 1051
    24 dpt mamy ❤️
    06.2023 mamy 54 cm drugiego cudu❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ