X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wynik wymazu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam prośbę o poradę albo wskazówkę. Dostałam wyniki wymazu (przed-laparoskopowego) i nie wiem jak go zinterpretować. Z jednej strony jest czysty, mam liczne kolonie lactobacillus, ale 80% to "komórki nieprawidłowe, poskręcane". Czy któraś z Was miała z tym do czynienia? Dzięki z góry za pomoc.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwny ten opis wymazu. A jaki masz stopień czystości pochwy?To on najwięcej mówi o tym, czy coś jest nie tak. A te nieprawidłowe komórki są w wymazie z szyjki macicy czy pochwy?

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wymaz z szyjki macicy. Nie ma w wynikach słowa o czystości pochwy. Wiem tyle że innych bakterii wyhodować mi się nie udało (ale to chyba nie to samo). W internetach nie znalazłam żadnej odpowiedzi. Napiszę do lekarza i może coś z tego wyniknie.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ