Odpowiedz

Wysokie FSH

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karola34 Ekspertka

Wysłany: 26 stycznia 2020, 07:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po 1 IUI i czekam. W przyszłym tygodniu będę testować.
    Moje wyniki to niedoczynność tarczycy, AMH 2.64 i FSH 15.20. Czy któras z Was miała podobne wyniki? Czy warto podchodzić do IUI czy może jak najszybciej przejść do IN Vitro???

• Mum2b Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2020, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola34 wrote:
    Hej dziewczyny jestem po 1 IUI i czekam. W przyszłym tygodniu będę testować.
    Moje wyniki to niedoczynność tarczycy, AMH 2.64 i FSH 15.20. Czy któras z Was miała podobne wyniki? Czy warto podchodzić do IUI czy może jak najszybciej przejść do IN Vitro???
    A u męża jakie wyniki? Ja podchodzilam od razu do ivf, ale z uwagi na endometrioze

Karola34 lubi tę wiadomość

Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Karola34 Ekspertka

Wysłany: 26 stycznia 2020, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    A u męża jakie wyniki? Ja podchodzilam od razu do ivf, ale z uwagi na endometrioze

Wyniki u męża ok.
    A jak mogę zapytać u Ciebie za którym razem się udało?

• Atena000 Autorytet

Wysłany: 27 stycznia 2020, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli problem leży tylko w niedoczynności tarczycy zostałabym przy IUI nie wiem czy już robiłaś badania u partnera? ja chciałam IUI ale ze względu na bardzo słabe wyniki u męża podeszliśmy do IN Vitro...

INVICTA Warszawa - 33l - 2ivf długi - 1ET FET 1 - S
    PCO
    NK-12%
    Nasienie-Fragmentacja 30%
    MTHFR c.677C>T homozygota (CC)
    MTHFR c.1298A>C homozygota(CC)
    16.01.2021 - test II kreski naturals???
    04.02.2021- jest serduszko :) 7tc 1 d

2 IVF -start 27.09.2019 protokół długi- punkcja 07.10, przewidywany termin transferu 12.10- podane 2 zarodki, 0- na zimowisku , (było 10 zarodków 8 przestało się rozwijać :( )
    * 6 dpt - 40,7
    *10 dpt- 121,6
    * wizyta pęcherzykowa 29.10- jest pęcherzyk :)
    * 05.11.2019 - jest serduszko :)
    * 16.12.2019- dzidziuś zdrowy (usg prenatalne)
    na chwilę obecną chłopak - czekamy na usg 20 tc
    mhsv3e5egkhasukv.png
    8p3os65g7oyt0r03.png
  • Karola34 Ekspertka

Wysłany: 27 stycznia 2020, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atena000 wrote:
    Jeśli problem leży tylko w niedoczynności tarczycy zostałabym przy IUI nie wiem czy już robiłaś badania u partnera? ja chciałam IUI ale ze względu na bardzo słabe wyniki u męża podeszliśmy do IN Vitro...[/QUOTE

Tu chodź o FSH a nie TSH :(

• Mum2b Autorytet

Wysłany: 27 stycznia 2020, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola34 wrote:
    Wyniki u męża ok.
    A jak mogę zapytać u Ciebie za którym razem się udało?
    Za pierwszym:)

Corka - 2018
    Syn - 2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ