X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wysokie FSH a udane ICSI
Odpowiedz

Wysokie FSH a udane ICSI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Założyłam nowy wątek ponieważ szukam informacji a także wsparcia.
    Jestem po nieudanym ICSI. Moje komórki były bardzo dobrej jakości.
    Nasienie partnera bardzo słabe.
    Problemem jest bardzo wysokie FSH
    19,7 przy normie do 12,4

    Dzisiaj lekarz zasugerował mi, aby wziąć pod uwagę dawcę nasienia. Powinnam to rozpatrzyć ponieważ czas oraz kolejne próby pogorszą i zdrowie i jakość komórek.

    Stoję zatem dzisiaj przed ogromnym dylematem: czy jestem gotowa na dawcę nasienia przy okoliczności takiej: że mój partner jest stanowczo przeciwko.

    Dylematów, jak same możecie sobie wyobrazić, jest cały ogrom, więc nie będę o nich pisać.

    Szukam dziewczyn, których wyniki FSH męża/partnera były także powyżej normy a jednak ICSI się udało.

    Jeśli wątek już gdzieś jest, proszę o skasowanie.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ