X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wysokie komórki NK w macicy
Odpowiedz

Wysokie komórki NK w macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane szukam pozytywnych historii. Czy któraś z Was miała wysokie komórki NK w macicy i zaszła w ciążę i donosiła? Jakie leczenie wtedy zastosowano? Ja mam niestety 4500/mm2 i szukam nadziei...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnoszę temat:)

  • krakowianka Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 20 października 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na wiosnę 1700 a w sierpniu ciąża. Ale nie wiem czy to 1700 to bardzo dużo?

    oar89n73xzmmljq3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ