X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wysokie przecieciała Tpo I TG, a in-vitro.
Odpowiedz

Wysokie przecieciała Tpo I TG, a in-vitro.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tina92 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 lipca 2020, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy jest tu może ktoś kto też ma wysokie przeciwciała I jest W trakcie in vitro, albo ma to juz za soba ? Czy lekarze jakoś obniżaja poziom przeciwciał? Czy in vitro udało się komuś pomimo wysokich przeciecial? Choruje na hashimoto I pcos.
    Moje wyniki to: tpo 75.6kjU/L <34
    TG 1867kjU/L <115

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 00:35

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ