Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4560

    Wysłany: 12 marca, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mili ja w razie czego mam sporo gotowych diet przy Endo tych plodnosciowych i przeciwzapalnych, jakbyś potrzebowała nowych inspiracji pisz! 🫶🥦🥑🫜
    Mogłabym też poprosić? U mnie taka sinusoida. Raz urozmaicone posiłki i nowe pomysły a potem kręcę się z posiłkami wokół komina 🤷‍♀️

    Valletta lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 12 marca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mili ja w razie czego mam sporo gotowych diet przy Endo tych plodnosciowych i przeciwzapalnych, jakbyś potrzebowała nowych inspiracji pisz! 🫶🥦🥑🫜
    Bardzo chętnie skorzystam z pomocy, bo mam książkę o diecie przeciwzapalnej, ale już komponowanie z tego sensownych posiłków zaczęło mnie przerastać :(

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3558

    Wysłany: 12 marca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Bardzo chętnie skorzystam z pomocy, bo mam książkę o diecie przeciwzapalnej, ale już komponowanie z tego sensownych posiłków zaczęło mnie przerastać :(

    Napisz do mnie na priv wyślę ci na @ 💛
    Ja swego czasu to się śmiałam ale kolekcjonowałam te diety 😂
    Natomiast na swoim przykładzie osoby z endometriozą dieta dużo mi dała - wyciszył się stan zapalny, okresy lżejsze, przed in vitro nawet wróciły owulację i pękanie pęcherzyków.
    A też ułatwiło to nasze życie, gotowe diety, nie trzeba myśleć co kupić, robimy listy tygodniowe i lecimy. Wyślę Ci też opcje, gdzie np są posiłki na 2-3dni gotowane :))

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3558

    Wysłany: 12 marca, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Mogłabym też poprosić? U mnie taka sinusoida. Raz urozmaicone posiłki i nowe pomysły a potem kręcę się z posiłkami wokół komina 🤷‍♀️


    Napisz do mnie na priv 💛
    Ja na prawdę nie lubię gotować a przepisy są ok i taka nowa jakość wniosło do naszego życia, że jak zaczęliśmy w 2022 to ciągle używamy tych gotowych diet bo są bardzo smaczne :)

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 12 marca, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Udało mi się przesunąć wizytę u immuno (dr J K-P) i odbyła się ona wczoraj. Nie pisałam nic wczoraj bo musiałam przeprocesować to na spokojnie. Tu wielkie podziękowania dla Lunkaaway za wsparcie ☺️
    Na wizytę zabrałam ze sobą całą naszą historię w klinice. Wszystko dr przejrzała, rozpisała sobie co już mamy, jakie wyniki wyszły. Tu skupiła się na; morfo, Tsh, homocysteina, receptywnosc endo (razem z cd138 i cd56), histeroskopia z wycinkami, IMK, cytokiny, APS , trombofilia, celiakia, HP, czy mam poleczone zęby, czy kiedyś było leczenie kanałowe, czy mamy zwierzęta albo kontakt częsty z małymi dziećmi, przeanalizowała ścieżkę morfo od sierpnia i tej mojej anemii, a później przejrzała protokoły leków do transferów. Dużo pytań padało, zarówno ze strony dr jak i nas obojga. W pewnym momencie czułam się już przytłoczona tym nadmiarem informacji, do tego stopnia że przestałam słuchać, wyłączyłam się i miałam takie odczucie jakbym stała obok :(
    W każdym razie dostałam zlecenie na zrobienie crossa i tu nie do końca rozumiałam po co, skoro podchodzimy do AZ, to mi dr wyjaśniła że to chodzi głównie o sprawdzenie cytotoksyczności, jak duże mam te przeciwciała atakujące (mam zrobić krzyżówkę z mężem lub poprosić w labo o surowicę od losowego męzczyny). Do tego allo mlr, bo mam w cytokinach IL10 poniżej normy i przeciwciała ANA. Na koniec dołożyła mi badanie kału na pasożyty i lambię, głównie z uwagi na to że mamy w domu psy i przez wahania ferrytyny (tu przejrzała wyniki od 2023 i faktycznie skakało mocno, od niedawna jest stabilnie).
    Pytałam o NK z krwi (19%) to porównała je z NK macicznymi i mi powiedziała, że maciczne są w porządku i miejscowo nie blokują implantacji.
    Do kompletu mam mocno pilnować diety przeciwzapalnej, tu moja wina bo od smierci taty bylo mi wszystko jedno co jem i dopiero od stycznia tak naprawde powoli wracam na właściwe tory.
    Schematu leków dr póki co nie zmieniła, bo mówiła że w zależności od tego co wyjdzie to jest inne leczenie. Rozważa włączenie encortonu lub hydroksychlorochiny z uwagi na ten obniżony IL10.
    Muszę też omówić w klinice schemat z estrofemem, bo przy adeno jednak za mocno mi e2 wywaliło przy ostatnim transferze i to tez mogło wpłynąć na niepowodzenie. Bo wysokie e2 przy adeno jest czynnikiem prozapalnym.

    Na koniec tego wywodu powiem Wam, że czuję się przytłoczona, zrezygnowana, po wizycie chcialam rzucić ten segregator z doksami do śmietnika, usiąść i się rozpłakać, a potem iść do cukierni po ciasto :(


    Bardzo dużo informacji, ale widać, że lekarka dokładnie przejrzala to z czym do niej przyjechaliście.
    Wiesz może czy Twoja dr zleca jakieś leki jeśli allo wyjdzie 0?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 12 marca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Napisz do mnie na priv wyślę ci na @ 💛
    Ja swego czasu to się śmiałam ale kolekcjonowałam te diety 😂
    Natomiast na swoim przykładzie osoby z endometriozą dieta dużo mi dała - wyciszył się stan zapalny, okresy lżejsze, przed in vitro nawet wróciły owulację i pękanie pęcherzyków.
    A też ułatwiło to nasze życie, gotowe diety, nie trzeba myśleć co kupić, robimy listy tygodniowe i lecimy. Wyślę Ci też opcje, gdzie np są posiłki na 2-3dni gotowane :))
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek:) u nas kuchnią zarządza mój mąż, będzie miał pole do popisu.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 12 marca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd macie diety? Z Akademii Płodności?
    Jeśli któraż z Was by chciała diety z AP, mam głównie męskie i sporo tego to mogę podesłać na maila. 🙂 Dla kobiet też mam jakieś diety z AP.

    A może macie jakieś fajne przepisy bogate w żelazo? Jakiś czas temu kupiłam książkę "A może anemia?" i jakoś mnie te przepisy nie zachwyciły.
    Mam też ebook od Michała Kota "Podnieś poziom żelaza i ferrytyny".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 09:28

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 12 marca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Bardzo dużo informacji, ale widać, że lekarka dokładnie przejrzala to z czym do niej przyjechaliście.
    Wiesz może czy Twoja dr zleca jakieś leki jeśli allo wyjdzie 0?
    W sensie immuno? Jak pytałam co jeśli cross będzie duży a allo nisko, to mi odp że jak tak wyjdzie to wtedy będziemy rozmawiać o leczeniu. Ona nie chciała za bardzo wczoraj mówić o schematach lekowych, cały czas powtarzała że dopiero jak będzie widziała komplet to ustali co i jak.
    Dr w klinice nie ogarnia immuno ale też nie neguje zaleceń. Tak samo jak mialam od hematologa zalecenia to też je uszanowała.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1914 4560

    Wysłany: 12 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Napisz do mnie na priv 💛
    Ja na prawdę nie lubię gotować a przepisy są ok i taka nowa jakość wniosło do naszego życia, że jak zaczęliśmy w 2022 to ciągle używamy tych gotowych diet bo są bardzo smaczne :)
    Ja kocham gotować 🧑‍🍳 ale czasami trzeba najzwyczajniej świeżego powiewu. Nie gotowałam do tej pory z przepisów tylko bazowałam na tym co w diecie przeciwzapalnej jest zalecane. Po prostu te przepisy wydawały mi się bardzo dziwne, więc chetnie przygarnę sprawdzone, smaczne przepisy 🤩

    Potwierdzam - ja też czuję ogromną różnicę jak jestem na diecie przeciwzapalnej i jak nie jestem.

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 12 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    W sensie immuno? Jak pytałam co jeśli cross będzie duży a allo nisko, to mi odp że jak tak wyjdzie to wtedy będziemy rozmawiać o leczeniu. Ona nie chciała za bardzo wczoraj mówić o schematach lekowych, cały czas powtarzała że dopiero jak będzie widziała komplet to ustali co i jak.
    Dr w klinice nie ogarnia immuno ale też nie neguje zaleceń. Tak samo jak mialam od hematologa zalecenia to też je uszanowała.


    Tak, zastanawiałam się co Pyrzyk mówi na Allo 0. Czy coś zaleca czy raczej nie.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 12 marca, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Tak, zastanawiałam się co Pyrzyk mówi na Allo 0. Czy coś zaleca czy raczej nie.
    Dopytam na kolejnej wizycie, jak z wynikami pojadę.

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2993

    Wysłany: 12 marca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro, domyślam się, że jesteś w Invikcie skoro dojeżdżasz do Gdańska na transfery ;)
    Ja to powinnam wrócić do diety przeciwzapalnej, ale po pół roku zrobiłam sobie dyspensę, bo już nie mogłam wytrzymać bez czekolady :(

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 12 marca, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Milagro, domyślam się, że jesteś w Invikcie skoro dojeżdżasz do Gdańska na transfery ;)
    Ja to powinnam wrócić do diety przeciwzapalnej, ale po pół roku zrobiłam sobie dyspensę, bo już nie mogłam wytrzymać bez czekolady :(
    Tak, to moja klinika :) Gdańsk uwielbiam, więc za każdym razem korzystam i coś nowego zwiedzam ☺️

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 12 marca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłabym chętna na diety z AP co prawda mam w domu 2 jakies, ale potrzebowałabym już nowych inspiracji😉.
    @Woczekiwaniu, @Valetta mogłabym odezwać się na priv?

    Woczekiwaniu, Valletta lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 104 65

    Wysłany: 12 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że Wy jesteście specjalistki, mam Hashimoto, TSH zazwyczaj w granicach 0,5-1,5 . Niestety przy estrofem skacze (3,5) w górę, w tym ginekolog dopatruje się niepowodzenia przy ostatnim transferze, czy macie jakieś sposoby na to żeby TSH mocno nie wzrosło przy estrofem? Ft3 i ft4 w normie

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 12 marca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Ja też byłabym chętna na diety z AP co prawda mam w domu 2 jakies, ale potrzebowałabym już nowych inspiracji😉.
    @Woczekiwaniu, @Valetta mogłabym odezwać się na priv?


    Pewnie pisz. 🙂
    My z Valetta mamy podobne diety, bo z tego co kojarzę kiedyś się nimi wymieliłyśmy. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 12:07

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3558

    Wysłany: 12 marca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Ja też byłabym chętna na diety z AP co prawda mam w domu 2 jakies, ale potrzebowałabym już nowych inspiracji😉.
    @Woczekiwaniu, @Valetta mogłabym odezwać się na priv?

    Tak 🩷🩷 będę sukcesywnie wysyłać w ciągu dnia 🩷

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2564 2115

    Wysłany: 12 marca, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Dziewczyny wiem że Wy jesteście specjalistki, mam Hashimoto, TSH zazwyczaj w granicach 0,5-1,5 . Niestety przy estrofem skacze (3,5) w górę, w tym ginekolog dopatruje się niepowodzenia przy ostatnim transferze, czy macie jakieś sposoby na to żeby TSH mocno nie wzrosło przy estrofem? Ft3 i ft4 w normie


    Włączenie leku na tarczycę lub transfer na cyklu naturalnym. Od dłuższego czasu biorę Letrox i TSH raczej mam na stałym poziomie, a jak przygotowuje się do transferu to trochę zwiększam dawkę przyjmowanego leku.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3558

    Wysłany: 12 marca, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Dziewczyny wiem że Wy jesteście specjalistki, mam Hashimoto, TSH zazwyczaj w granicach 0,5-1,5 . Niestety przy estrofem skacze (3,5) w górę, w tym ginekolog dopatruje się niepowodzenia przy ostatnim transferze, czy macie jakieś sposoby na to żeby TSH mocno nie wzrosło przy estrofem? Ft3 i ft4 w normie

    Chyba jedynie kontrola u Endo w trakcie brania estrofemu i zwiększanie dawek leków - ja tak miałam

    Mira.huntrix lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2993

    Wysłany: 12 marca, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Tak, to moja klinika :) Gdańsk uwielbiam, więc za każdym razem korzystam i coś nowego zwiedzam ☺️
    Byłam 2 lata w Invikcie, co prawda leczenie miałam w Gdyni, i tam zadowolona nie byłam z leczenia. Ale oddział w Gdańsku miło wspominam ,cudowne panie położne czy to podczas punkcji czy podczas transferu:) W Gdańsku jest tyle do zwiedzania, że ja, chociaż to moje rodzinne miasto, ciągle coś nowego odkrywam :)

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ