Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 27 marca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Hope85 może warto wybrać się do genetyka jeśli choroba dotyka już kolejne pokolenie? jest co najmniej kilka zespół genetycznych związanych z występowaniem rodzinnym raka jelita grubego, ale też jajników i piersi

    Mieliśmy wizytę u genetyka w kontekście kariotypow. Podpytywał się o choroby. Ale jak o tym wspomniałam to nie widział potrzeby zagłębiania się w to dalej.

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 27 marca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wydaje mi się, że ryzyko jelita grubego przy endomendzie jest ale wynosi może 5 %, z racji że tam ciągle jest stan zapalny i jakieś zmiany mogą powstawać ale nie muszą, najważniejsze dbać o tą dietę i brać regularnie suplementy.
    Bardzo Ci polecam grupę na fb "Endometrioza jak z nią żyć " tam jest mnóstwo kobiet i co chwila nowych wątków gdzie się udać, gdzie zrobić rezonans pod kątem endo.

    Hope85 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 27 marca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że zabiłam wątek 😜

    w każdym razie zmieniając temat - widzialam ze u @just_a_girl dobre informacje 🙂

    @just_a_girl czemu nie dzielisz się z ciociami? dawaj szczegóły z USG! 😊

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3324

    Wysłany: 27 marca, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Widzę że zabiłam wątek 😜

    w każdym razie zmieniając temat - widzialam ze u @just_a_girl dobre informacje 🙂

    @just_a_girl czemu nie dzielisz się z ciociami? dawaj szczegóły z USG! 😊

    No co Ty, tutaj jest miejsce na wszystko.
    Sprawdź może głębiej ten temat, bo to niepokojące faktycznie. Choć z jelitem pocieszające, że czasem można wyciąć kawałek bez większego szwanku i pozbyć się dziada, nie jak z niektórymi dziadami.

    Gdybyś chciała ten termin do dr Sydora na 06.05 to pisz na priv, mogę odstąpić.

    Więc tak, zobaczyliśmy dziś 24dpt serduszko, łzy od razu poleciały strumieniem (nie tylko mi hehe). Wszystko na ten moment wygląda idealnie, z wielkości zarodka 6w2d, kijanka ma 5,6mm, tętno 176, nie widać żadnych krwiaczków, jestem bardzo uspokojona przed wyjazdem. Następna wizyta 07.04 - w klinice u mojego lekarza, mam nadzieję ostatnia.

    Dziś byłam prywatnie u innej lekarki, która pracuje w mojej klinice i tak mi podpasowała, fantastyczna kobieta, wizyta była taka spokojna, optymistyczna, dokładna, gratulowała kilka razy, nawet już karte ciąży mi wydała i skierowanie na prenatalne, żeby zrobić w tej placówce.

    To wszystko jeszcze jest bardzo abstrakcyjne, oswajam się z tą myślą stopniowo. Sercem (a teraz już dwoma) jestem tutaj dalej z Wami, więc co jakiś czas mam nadzieję będę podrzucać ciążowe 🦠🦠🦠

    Valletta, Karolaaas, brilka, Hope85, Mq1991, merci, Szopka, Milagro ❤️‍🩹, Karo_27, Yahu, krakowiankq, Woczekiwaniu, MagdaLena88, sylstaa, Lilithgirl, Totalnie_pogubiona, evcix84, Mary27, Lajla87_87, Nessie, domi_ lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1777

    Wysłany: 27 marca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl ogromne gratulacje 🥰🙂

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 27 marca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolaas jestem pod wrażeniem Twojego ogarnięcia i zadaniowego podejścia!
    @Just_a_girl serdecznie gratuluję 🥰

    just_a_girl, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 27 marca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Mnie to ciągle nie dawało spokoju diagnoza z Nowego Sącza, ale myślałam że skoro są zarodki i to powstawały ładnej klasy to może się uda. Ale po rozmowie z embriologiem i Janowcem na przedostatniej konsultacji stwierdziłam, że jak się nie uda to idę w AK, moje pobierane komórki były ciemne i zapewne miały słabo rozwinięte mitochondria i dodatkowo sklejona macica z jajnikiem i zrost na zroście. To już nie chodzi o samą potrzebę zostanie matką tylko tak jak @Domi napisała ostatnio trzeba zadbać o zdrowie, bo może kiedyś się skończyć źle i trafić na sor lub stół do kogoś przypadkowo i wtedy już nie będzie żadnego planu i odwrotu. Jak widać tu na forum różne przypadki są dziewczyn z endo III lub IV stopnia, niektórym się udało dopiero z AK, u mnie są ciągle znaki zapytania i trzeba w końcu podjąć decyzję i zmierzyć się z tym wszystkim.
    Ja naprawdę nie jestem uprzedzona i mój przyszły mąż do AK i dla mnie geny nic nie znaczą, nie przywiązuje uwagi do tego zbytnio, tylko co mi po tym jeśli się nie uda znowu? A jeszcze kwestia czy ciąże mogłabym donosić i czy dziecko miałoby dobre warunki, dlatego muszę sobie to wszystko uporządkować w głowie i liczę na szybką konsultację z chirurgiem i będę tworzyć dalszy plan jeśli do tego czasu nie zabraknie mi siły i energii.

    Tak jak napisałaś, trzeba zadbać o swoje zdrowie bo jest najważniejsze. Nie tylko ślepo pędzić ze staraniami o dziecko. Dobrze, że masz konkretny plan. Po tych konsultacjach będziesz mieć większą wiedzę i właściwa decyzja może przyjdzie sama.
    Odnośnie genów zaczynam mieć podobne podejście. Jeszcze jakby urodził się chłopak, a jest na to 50% szans :D , to wydaje mi się, że tym bardziej nie byłoby to jakoś istotne. Ale dopiero zaczynam oswajać temat więc to takie poczatkowe myśli.

    Karolaaas, Nessie lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 28 marca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Po moim ostatnim transferze, na który czekałam 2 lata stwierdziłam, że forum miesięczne również nie jest dla mnie. Większość dziewczyn, które startowały ze mną często mają już dzieciaczki na świecie.
    Ja jestem po 8 procedurach, mogłabym dluga historię napisać. Jednak nie składam broni. Jeżeli nie uda mi się na moich komórkach to AK, coś co jeszcze rok temu nie było do zaakceptowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 09:22

    Nessie lubi tę wiadomość

  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 28 marca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Po moim ostatnim transferze, na który czekałam 2 lata stwierdziłam, że forum miesięczne również nie jest dla mnie. Większość dziewczyn, które startowały ze mną częsta mają już dzieciaczki na świecie.
    Ja jestem po 8 procedurach, mogłabym dluga historię napisać. Jednak nie składam broni. Jeżeli nie uda mi się na moich komórkach to AK, coś co jeszcze rok temu nie było do zaakceptowania.
    Lili, świetnie Cię rozumiem. Dziewczyny, które pamiętam z moich początków na forum, wróciły po rodzeństwo albo już są w drugiej ciąży. Czuję sie jak forumowy dinozaur i zastanawiam się, czy jeszcze jest sens walczyć.
    Ja po 10 procedurach odpuściłam swoje komórki, jestem juz na wątku KD. Choć myślałam, ze nigdy tam nie trafię i nie zaakceptuję. No cóż...

    Procedura z KD miala być pewnikiem, bo wg lekarzy tylko moj wiek i moje komórki były problemem. Tymczasem jestem po 4 transferach z KD, dwie proceduray na dwóch dawczyniach i nadal bez szczęśliwego zakończenia.

    Trzymam za Ciebie kciuki. Jeśli masz czas i siłę psychiczną, fizyczną, to walcz. I pamiętaj, że zawsze jest opcja planu B. Choć życzę Ci, żeby nie był Ci potrzebny;)

    Lili@, Nessie lubią tę wiadomość

  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 28 marca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@, Cara, witamy w gronie ciążoopornych 🙂
    Widzę, że macie sporo za soba (8, 10 procedur).
    Ciężko odpuścić swoje komórki, cos o tym wiem.

    Fajnie że jesteście 🙂

    Lili@, Cara, Nessie lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 28 marca, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Lili@, Cara, witamy w gronie ciążoopornych 🙂
    Widzę, że macie sporo za soba (8, 10 procedur).
    Ciężko odpuścić swoje komórki, cos o tym wiem.

    Fajnie że jesteście 🙂

    Ja się cieszę, że jeszcze nie odpuściłam, bo póki co wszystko idzie pomyślnie. Z planem B już jestem również pogodzona;). Chcę po prostu małego dzidziusia :).

    Nessie lubi tę wiadomość

  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 28 marca, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny pozwolę sobie dołączyć do Was, czytam wątki od dawna ale mało się udzielam. Jestem w czwartej procedurze, 9 transferach i 6 poronieniach i wszystkie z AK ze względu na wiek. Mam mięśniaka który podobno nie przeszkadza a po wszystkim lekarze robią wielkie oczy i mówią że jest duży… Jesteśmy teraz w Reprofit i leczę się też u Jarosz, mam kilka badań do powtórki i czekają na mnie jeszcze 4 zarodki.

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 28 marca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Cześć dziewczyny pozwolę sobie dołączyć do Was, czytam wątki od dawna ale mało się udzielam. Jestem w czwartej procedurze, 9 transferach i 6 poronieniach i wszystkie z AK ze względu na wiek. Mam mięśniaka który podobno nie przeszkadza a po wszystkim lekarze robią wielkie oczy i mówią że jest duży… Jesteśmy teraz w Reprofit i leczę się też u Jarosz, mam kilka badań do powtórki i czekają na mnie jeszcze 4 zarodki.
    Cześć Mery, idziemy podobną ścieżką, ja też w Reproficie i równolegle u dr J ;) Przede mną 11ty transfer...

  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 28 marca, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Cześć Mery, idziemy podobną ścieżką, ja też w Reproficie i równolegle u dr J ;) Przede mną 11ty transfer...
    Widziałam że też tam jesteś, oby ten transfer był tym szczęśliwym ❤️

    Cara lubi tę wiadomość

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 28 marca, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ukrywam, że chciałam trafić do Paligi i że w moim wieku nie zostało mi już zbyt wiele czasu, żeby coś zrobić. Dlatego jeśli będę musiała czekać miesiącami, będę zmuszona znaleźć inną opcję. Czy ktoras z Was podchodzila do procedury komercyjnie?

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 28 marca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Nie ukrywam, że chciałam trafić do Paligi i że w moim wieku nie zostało mi już zbyt wiele czasu, żeby coś zrobić. Dlatego jeśli będę musiała czekać miesiącami, będę zmuszona znaleźć inną opcję. Czy ktoras z Was podchodzila do procedury komercyjnie?
    Ja miałam 2 procedury komercyjnie przed refundacją.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 28 marca, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Nie ukrywam, że chciałam trafić do Paligi i że w moim wieku nie zostało mi już zbyt wiele czasu, żeby coś zrobić. Dlatego jeśli będę musiała czekać miesiącami, będę zmuszona znaleźć inną opcję. Czy ktoras z Was podchodzila do procedury komercyjnie?
    Ja mialam wszystkie procedury,oprocz 1, komercyjne. A było ich trochę ;) Tylko to było przed programem rządowym, więc trochę inna rzeczywistość w klinikach.

    Mandi41 lubi tę wiadomość

  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 28 marca, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba w ogole pomylilam watki :D bo zaczelam tam pisac w grupie Angeliusowej.. a pozniej tu zagladnelam i z automatu tu odpisalam, ale i tak bardzo dziekuje ze mi odpisujecie :)

    Krakowianqa, Karolaaas bardzo mi przykro :(

    Just a girl gratuluje :) rosnij zdrowo :)

    Jeszcze w skrocie napisze co u mnie. Szukam pracy i strasznie mnie to dołuje, bo nie pojawiła się żadna propozycja. Mam bardzo mało rozmów i ciagle dostaje automatyczne odrzucenia..

    Jeśli chodzi o IVF, poszłam do kliniki, bo lekarka z Luxmedu zauważyła sporo pęcherzyków antralnych na swoim archaicznym USG. W Novum okazało się jednak, że to dwie torbiele i może dwa pęcherzyki antralne, więc biorę progesteron bo to juz jakis 38 dzien cyklu :/

    Muszę też chyba odbyć wizytę u psychologa, bo na pewno nie jestem jeszcze gotowa na AK, a klinika napisała, że między procedurami powinny być 3 miesiące. Więc chyba muszę mieć jakąś medyczną „podkładkę”. Niby można podejść komercyjnie na własnych komórkach, ale i tak są jakieś 3 miesiące przerwy między procedurami…

    Trochę się w tym wszystkim pogubiłam...

    W kazdym razie mysle o jednej procedurze na wlasnych dla spokojnej glowy..

    mam troche do nadrobienia w naszym plecakowym watku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 22:54

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3324

    Wysłany: 28 marca, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Mandi, myślałam o Tobie, fajnie, że się odezwałaś co u Ciebie. No tak, w tym momencie ta przerwa 3m ma swoje plusy i minusy.

    Rynek pracy teraz robi się trudniejszy, wiem, jaki to stres szukać pracy pod presją czasu (swego czasu zostałam "zwolniona" za porozumieniem stron), więc naprawdę trzymam mocno kciuki za owocne poszukiwania i żeby niedługo wpadła TA oferta i miejsce pracy, w którym znajdziesz spełnienie zawodowe i komfort psychiczny dla życia prywatnego 🫂

    Btw. moja szefowa złożyła w tym miesiącu wypowiedzenie i od maja mam nowego szefa z zewnątrz. Ciekawa jestem jak tam nam pójdzie i ile razem popracujemy 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 23:29

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1407 1992

    Wysłany: 29 marca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    chyba w ogole pomylilam watki :D bo zaczelam tam pisac w grupie Angeliusowej.. a pozniej tu zagladnelam i z automatu tu odpisalam, ale i tak bardzo dziekuje ze mi odpisujecie :)

    Krakowianqa, Karolaaas bardzo mi przykro :(

    Just a girl gratuluje :) rosnij zdrowo :)

    Jeszcze w skrocie napisze co u mnie. Szukam pracy i strasznie mnie to dołuje, bo nie pojawiła się żadna propozycja. Mam bardzo mało rozmów i ciagle dostaje automatyczne odrzucenia..

    Jeśli chodzi o IVF, poszłam do kliniki, bo lekarka z Luxmedu zauważyła sporo pęcherzyków antralnych na swoim archaicznym USG. W Novum okazało się jednak, że to dwie torbiele i może dwa pęcherzyki antralne, więc biorę progesteron bo to juz jakis 38 dzien cyklu :/

    Muszę też chyba odbyć wizytę u psychologa, bo na pewno nie jestem jeszcze gotowa na AK, a klinika napisała, że między procedurami powinny być 3 miesiące. Więc chyba muszę mieć jakąś medyczną „podkładkę”. Niby można podejść komercyjnie na własnych komórkach, ale i tak są jakieś 3 miesiące przerwy między procedurami…

    Trochę się w tym wszystkim pogubiłam...

    W kazdym razie mysle o jednej procedurze na wlasnych dla spokojnej glowy..

    mam troche do nadrobienia w naszym plecakowym watku :)
    Mandi, te 3 mce to maksymalny czas przerwy między procedurami. Może być dłużej, ale tak jak napisałaś musi być na to podkładka. W ub roku mialam punkcje 30.06, pauzowałam aż do połowy stycznia bo podnosiłam ferrytynę. Teraz pauzuje już miesiąc bo robię badania dla immuno i nie wiem co mnie czeka. Zarodek z AZ na nas czeka, chcę być maksymalnie przygotowana do transferu.
    Co do rynku pracy to się nie wypowiem, jestem na jdg i b2b od kilku lat. Nie mniej trzymam kciuki żeby udalo Ci się znaleźć fajną pracę, ktora da Ci satysfakcję :)

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ