X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zachodzenie w ciaze po sztucznej menopauzie
Odpowiedz

Zachodzenie w ciaze po sztucznej menopauzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Jestem aktualnie po leczonej endometriozie miałam stopień pierwszy Lekarz zalecił stosowanie letrozole i Clostilbegyt mam przyjmować go przez 5 dni mam wrażenie że to przyspiesza cykl dlatego że w tej chwili pojawił się śluz płodny czy u was jest podobnie po samej terapii leczenia endometriozy przytyłam około 10 kilo Nie wygląda to najgorzej ale mój brzuch ma dużo tkanki tłuszczowej i nawet gdy go spinam to wyglądam jakbym była w ciąży a ile w przytyłyście lekarz zwalił mnie z nóg zalecił mi inseminacje albo in vitro w ciągu teraz sześciu miesięcy jestem tym załamana postanowiłam naturalnie starać się o dziecko i chwili obecnej przyjmuje dwa leki na stymulacje owulacji Czy spotkałeś się z tym i czy wam się udało

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bralam Visanne przez pol roku, przez kolejne pol nie udalo sie zajsc, endo wrocila, mialam kolejna laparo, zaraz po niej IVF i nadal dupa.

    szatynkowato lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ