Forum Starając się z pomocą medyczną Zachodzenie w ciaze po sztucznej menopauzie
Odpowiedz

Zachodzenie w ciaze po sztucznej menopauzie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Jestem aktualnie po leczonej endometriozie miałam stopień pierwszy Lekarz zalecił stosowanie letrozole i Clostilbegyt mam przyjmować go przez 5 dni mam wrażenie że to przyspiesza cykl dlatego że w tej chwili pojawił się śluz płodny czy u was jest podobnie po samej terapii leczenia endometriozy przytyłam około 10 kilo Nie wygląda to najgorzej ale mój brzuch ma dużo tkanki tłuszczowej i nawet gdy go spinam to wyglądam jakbym była w ciąży a ile w przytyłyście lekarz zwalił mnie z nóg zalecił mi inseminacje albo in vitro w ciągu teraz sześciu miesięcy jestem tym załamana postanowiłam naturalnie starać się o dziecko i chwili obecnej przyjmuje dwa leki na stymulacje owulacji Czy spotkałeś się z tym i czy wam się udało

• Bella93 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bralam Visanne przez pol roku, przez kolejne pol nie udalo sie zajsc, endo wrocila, mialam kolejna laparo, zaraz po niej IVF i nadal dupa.

szatynkowato lubi tę wiadomość

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego