X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zamiast okresu to owulacja po duphastonie
Odpowiedz

Zamiast okresu to owulacja po duphastonie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dusia89 Ekspertka
    Postów: 129 172

    Wysłany: 16 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Jestem tutaj od niedawna. Staramy się z mężem o drugą dzidzię. Jestem właśnie w trakcie bardzo dziwnego cyklu ....
    Od 3 dc brałam aromek przez 5 dni
    Od 16 dc brałam duphaston przez 10 dni...
    Według ovufrend owulacja nie została wykryta więc wybrałam duphaston i czekałam na okres....
    A tu zamiast okresu 3 dnień wysokich temperatur i ovufrend zaznaczył iż 26 dc była owulacja czyli dzień po skączeniu duphastonu....
    Czy któraś tak miała?? Słyszałam, że duphaston blokuje owulacje choć zdania są podzielone...

    Druga sprawa... czy powinnam znów sięgnąć po duphaston ? drugi raz w cyklu?? Dzwoniłam do gin z nadzieją że da mi recepne na duphaston ale powiedział, że nie ma takiej potrzeby... tylko że ja się martwię... w pierwszej ciąży brałam duphaston przez całą ciąże a i tak urodziłam wczesniaka... W domu mam tylko luteinę.... brać na własną rękę?

    wnidmg7y3r7e3nug.png

    ex2b8u699a8qowv6.png

    26.01.2018 - 6,91 cm szczęścia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ