Forum Starając się z pomocą medyczną Zanikające endometrium
Odpowiedz

Zanikające endometrium

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka

Wysłany: 23 września 2018, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu ktoś co ma ten sam problem i może mi opisać swoje starania o maluszka oraz czy się udało

Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Ayrin Znajoma

Wysłany: 15 maja 2019, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, po Twoim nicku sądzę, że jesteśmy z tego samego rocznika :) Nie staram się co prawda o dziecko, więc nic nie podpowiem, ale martwię się, że u mnie też nastąpił zanik endometrium, podejrzewam, że na skutek stosowania antykoncepcji. Obecnie jestem 11 cykli po odstawieniu antykoncepcji, miesiączka jest regularna ale bardzo bardzo skąpa stąd podejrzewam zanik endometrium. I niskie estrogeny. Reszta hormonów w normie, owulacja jest, wysoka temp utrzymuje się do samego okresu.

A jak jest u Ciebie? Jaki rozwój sytuacji od września 2018 kiedy pisałaś post?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ