X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zarodek 6-dniowy
Odpowiedz

Zarodek 6-dniowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 12 maja 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    czy któraś z Was miała transfer zarodka, który rozwinął się do stadium blastki dopiero w 6 dobie (a nie ,,książkowo'' w piątej)??

    Wiem, że statystyki takiego transferu są gorsze, ale chciałam podpytać, jak było u Was??

  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 14 maja 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bonnie1234 wrote:
    Cześć,
    czy któraś z Was miała transfer zarodka, który rozwinął się do stadium blastki dopiero w 6 dobie (a nie ,,książkowo'' w piątej)??

    Wiem, że statystyki takiego transferu są gorsze, ale chciałam podpytać, jak było u Was??


    Też mam taki 4bb mam nadzieję że się uda na forach nie ma co czytać bo przecież takich przypadków jest mało to i statystyki słabe.W różnych medycznych wywiadach nie mówią że to nie jest rokujący zarodek....

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3384

    Wysłany: 14 maja 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja miałam takie zarodek 4bb transfer niestety nieudany

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A taki zarodek podaje sie w tym samym dniu jak te ktore doszly do blastki w 5 dniu czy dzien pozniej?

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3384

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    A taki zarodek podaje sie w tym samym dniu jak te ktore doszly do blastki w 5 dniu czy dzien pozniej?

    Ja miałam tak samo jak 5 dniowy

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ