Forum Starając się z pomocą medyczną zdiagnozowane PCOs
Odpowiedz

zdiagnozowane PCOs

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia12335 Nowa

Wysłany: 21 kwietnia 2017, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!
    Lekarz ginekolog zdiagnozował u mnie zespół policystycznych jajników.
    Mam 23 lata i co prawda jeszcze nie chcę zachodzić w ciąże, ale chciałam się od was dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.

Nie mam jakichś większych problemów z otyłością, a wiem, że przy tym zespole zalecane jest obniżenie wagi.(60kg/176cm)

Czy możecie mi coś doradzić ponieważ chciałabym kiedyś mieć dziecko.

Czy jestem w stanie jakoś to wyleczyć, albo zrobić cokolwiek aby w przyszłości było po prostu łatwiej?

Lakarz zapisał mi tabletki antykoncepcyjne ale też nie jestem do nich przekonana.
    Wiem, że lekarz to lekarz, ale nikt nie zna się na tym lepiej niż osoby, które doświadczają tego na włanej "skórze."

Z góry wam dziękuję!
    Pozdrawiam i ściskam!
    Misia :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 17:28

Misia123
  • e_mil_ka Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2017, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już założony post na forum "Wygrałyśmy z PCOS. Tam na pewno dowiesz się wszystkiego.

Misia12335 lubi tę wiadomość

km5sbd3m9cmh5pox.png
    Emilka
    22.09.2016 r. - punkcja, hiperka, transfer przełożony- 5 *
    5 x crio = 3 x cb :(
    29.06.20 - cn - oczekiwanie na zarodek
    15.09.20 - czekamy na Igunię :)
    04.03.21 - Igunia na świecie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego