Forum Starając się z pomocą medyczną Zespól Luf pilne
Odpowiedz

Zespól Luf pilne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Podobno zestaw suplementow i lek cytotec pomaga na pekanie . Jak stosowalyscue cytotec ? Dopochwowo czy ustnie ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2018, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uwierzycie ale lekarz przegladal forum .czytal jak sobie radzicie .
    Prawfopodobnie poda mi cytotec na wspomaganie pekniecia i ovitrell . Czy ktoras brala cytotec ? Jesli tak to kiedy i czy doustnie

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o p9moc

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytotec to jest na poronienie. Nie słyszałam by stosowali go do stymulacji. Chyba chodziło o clostylbegyt.

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie .wiem o czym pisze . Clo wiadomo ze na wspomaganie dojzewania . Lek poronny oprocz tego ze jest na wrzody zoladka moze i byc stosowany przy LUF . Jednak Lekarz mimo ze nie stosuje metody takiej i bedzie ja konsultowal zadal pytanie jak stosowaly dziewczyny z forum . Gdyz pozna go podac dopochwowo albo normalnie :)
    No niestetety LuF jest ciezki i sama sie wzielam za obczytywanie ;);)

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na luf to ovitrelle lub pregnyl. Bo chodzi tylko o to żeby pęcherzyk pękł.

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ