Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄️🤍 Zimowe cuda po IVF 🤍❄️ Będę mamą na przełomie✨️2026/2027✨️
Odpowiedz

❄️🤍 Zimowe cuda po IVF 🤍❄️ Będę mamą na przełomie✨️2026/2027✨️

Oceń ten wątek:
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 725 696

    Wysłany: 6 lipca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Ja mieszkam na wsi i zamówiłam pobranie w domu :) zestaw przywiózł kurier, potem przyjechała pielęgniarka, pobrała krew, pomogła wypełnić papiery, zapakowała przesyłkę, kurier przyjechał odebrać :) Cieszyłam się z takiej opcji, bo w dniu pobrania rano było już 30 stopni i nie musiałam wychodzić na ten skwar.
    O widzisz, ja to chyba do tyłu z tym wszystkim jestem 😔 poczekam, nic mi już nie pozostało. Czekamy na wieści od Ciebie 😊

    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 616 966

    Wysłany: 6 lipca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro, to trzymamy kciuki 🤞❤️

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3
    cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗, 8w2d crl 17 mm, 10w4d crl 41 mm,12w5d 69 mm
    FeliaTest zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1405 2478

    Wysłany: 6 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Wg informacji ze strony wynik jest 4-7 dni roboczych od przyjęcia próbki w labo, moją przyjęli we wtorek. Czekam, chociaż nie ukrywam że odświeżam maila jak porąbana..
    Oj doskonale to znam. Mail odświeżany, logowałam się na stronę kilka razy dziennie, mimo że wyraźnie napisane, że od razu dostajesz informacje o wyniku ale tak na wszelki wypadek…
    Byłam pewna, że wyniki będą tylko w godzinach roboczych ale u nas wskoczyły koło 19, to się pozytywnie zaskoczyłam, bo myślałam, że do kolejnego dnia trzeba będzie czekać.

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PMOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵 I prenatalne 7,5cm
    15+4 165g bobasa
    preg.png
  • MjakMarta Autorytet
    Postów: 510 955

    Wysłany: 6 lipca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaat wrote:
    Chyba będziemy musiały przywyknąć 😂

    Woooow, gratulacje! Jakie to uczucie? Nie miałaś problemu ze zidentyfikowaniem czy to „to”? 😁
    Myślę, że to to bo wcześniej czegoś takiego nie czułam 🤭 takie jakby motylki w brzuchu, jakby ktoś jakimś piórkiem gładził w środku, czasami jak bąbelki. Mężowi tłumaczyłam dziś, że czuje takie bąbelki jak czasami siedziało się na basenie na hydromasażu i takie małe bąbelki łaskotały skórę- tylko teraz od środka 🙃

    merci, LKBennett, MalenaMi lubią tę wiadomość

    Starania od 2020
    👱‍♀️ 32 🙋‍♂️ 36

    3 IUI ❌

    1 IVF VII'24 1x ❄️ 2BB ❌️

    2 IVF IX'24 1x 3BC ❌️

    3 IVF długi protokół XII'24, 3❄️ ❌️❌️❌️

    4 IVF długi protokół XII'25, 5❄️
    Wdrożone leczenie immuno ⬆️
    01.04.2026 Transfer 4AA ✅️🍀
    Beta hcg:
    8 dpt 113;
    10 dpt 315;
    12 dpt 539;
    15 dpt 1689;
    7w5d ❤️
    11w6d I USG prenatalne zdrowa dzidzia
    18w6d zdrowa dziewczyna 🩷
    preg.png
    Pierwsza beta, pierwsza ciąża... po 6 latach 🍀🤰
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 962 648

    Wysłany: 6 lipca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjakMarta wrote:
    Myślę, że to to bo wcześniej czegoś takiego nie czułam 🤭 takie jakby motylki w brzuchu, jakby ktoś jakimś piórkiem gładził w środku, czasami jak bąbelki. Mężowi tłumaczyłam dziś, że czuje takie bąbelki jak czasami siedziało się na basenie na hydromasażu i takie małe bąbelki łaskotały skórę- tylko teraz od środka 🙃
    Też powoli coś zaczęłam czuć. Bardziej jakby mi się organ wewnętrzny ruszał w zwolnionym tempie i robił takie cyk cyk cyk. Nie umiem tego opisać. Ale mam wrażenie że czuję to bardziej jak się najem i położę :p

    LKBennett, MalaMi89, Lwica_Lewka lubią tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • MalaMi89 Koleżanka
    Postów: 54 71

    Wysłany: 6 lipca, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Czuje się różnie, mam uczucie jakbym codziennie była na mega kacu 😔 mało co jem, jak zjem to na chwilę mi lepiej... Plamienia ustąpiły, ale boje się że jak tylko to napiszę to zaraz wrócą. Ból brzucha w zależności od dnia. Raz jest, raz go nie ma. A Ty jak się czujesz ? x tego co pamiętam transfer miałyśmy tego samego dnia ? W piątek jadę do lekarza z kliniki na wizytę( pewnie to bedzie już ostatnia wizyta? Lekarz ma mi napisać jak schodzić z leków. Ja jestem na cyklu sztucznym, więc trochę się obawiam tego zejścia z leków.
    Cieszę się, że plamienia ustąpiły. Pamiętam co przechodziłaś. Zawsze z każdym dniem głowa jest spokojniejsza. U mnie ok. Mam napady głodu - jadłabym, a później jak zjem za dużo to źle się czuję. Jak znowu zrobię za duże przerwy z jedzeniem to mnie muli. Poza tym jest ok. Też pojawiły mi sie drobne plamienia, ale wykalkulowałam, że to znowu mogłoby być moje plamienie w czasie potencjalnej miesiączki wiec staram sie nie panikować. Tsh mi skakało raz 1.4 raz 3.8 ehh. Ja juz w klinice zakończyłam, a schodzić z leków będę z moim lekarzem prowadzącym. W klinice zaczęłam już zmniejszanie. A jak wizyta z kuratorium? Z górki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 18:26

  • MalaMi89 Koleżanka
    Postów: 54 71

    Wysłany: 6 lipca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Ja w pierwszym trymestrze zjadłam takie ilości oliwek i sera feta że sobie nie wyobrażacie. Mam już ulubione oliwki, Chalkidiki i Nocellara, zjadłam chyba wszystkie dostępne słoiki w marketach, kupowałam na wagę na straganach. Ser feta czy bałkański jadłam jak chleb 😅 teraz już tak nie mam haha. Zjeść zjem ale nie rzucam się a na początku to zdarzyło mi się wypić wodę z oliwek….
    O matulu to juz wiem gdzie pierwsze wakacje - Grecja jak nic. 😂 🇬🇷🇬🇷🇬🇷 u mnie wstęt do mięsa, za to owoce mogłabym pochłaniać tonami.

    Alina Malina lubi tę wiadomość

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 962 648

    Wysłany: 6 lipca, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi89 wrote:
    O matulu to juz wiem gdzie pierwsze wakacje - Grecja jak nic. 😂 🇬🇷🇬🇷🇬🇷 u mnie wstęt do mięsa, za to owoce mogłabym pochłaniać tonami.
    Definitywnie musimy lecieć do Grecji 🫣

    Ostatecznie Bałkany 😅

    MalaMi89 lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 725 696

    Wysłany: 6 lipca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi89 wrote:
    Cieszę się, że plamienia ustąpiły. Pamiętam co przechodziłaś. Zawsze z każdym dniem głowa jest spokojniejsza. U mnie ok. Mam napady głodu - jadłambym, a później jak zjem za dużo to źle się czuję. Jak znowu zrobię za duże przerwy z jedzeniem to mnie muli. Poza tym jest ok. Też pojawiły mi sie drobne plamienia, ale wykalkulowałam, że to znowu mogłoby być moje plamienie w czasie potencjalnej miesiączki wiec staram sie nie panikować. Tsh mi skakało raz 1.4 raz 3.8 ehh. Ja juz w klinice zakończyłam, a schodzić z leków będę z moim lekarzem prowadzącym. W klinice zaczęłam już zmniejszanie. A jak wizyta z kuratorium? Z górki?
    Tak na szczęście wszystko po kontroli ok 😊 jestem już na L4 więc zamierzam odpoczywac😊 coś mnie głowa dziś boli mocno, narazie staram się wytrzymać bez tabletki ale nie wiem jak długo dam radę 🫣
    Cieszę się, że wszytsko u Ciebie ok. Kiedy masz badania prenatalne ?

    preg.png
  • MalaMi89 Koleżanka
    Postów: 54 71

    Wysłany: 6 lipca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Tak na szczęście wszystko po kontroli ok 😊 jestem już na L4 więc zamierzam odpoczywac😊 coś mnie głowa dziś boli mocno, narazie staram się wytrzymać bez tabletki ale nie wiem jak długo dam radę 🫣
    Cieszę się, że wszytsko u Ciebie ok. Kiedy masz badania prenatalne ?
    Jadę w środę do doktorka po skierowanie. Wiec prenatalne pewnie tak pod koniec lipca.

  • MalaMi89 Koleżanka
    Postów: 54 71

    Wysłany: 6 lipca, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na ból głowy super jest olejek lawendowy do wcieramia w skronie, ale nie wiem czy w ciąży można.

  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 244 415

    Wysłany: 6 lipca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lwica_Lewka ja robiłam SANCO w zeszły piątek. Sporo czytałam, miałam dylemat które badania wybrać, a że lekarz prowadzący miał w poczekalni ulotki SANCO to się na nie zdecydowałam.
    Przekonał mnie krótki okres oczekiwania na wyniki (4-7 dni roboczych), badania wykonują w Warszawie i szeroki zakres badań jeśli wybierze się ten rozszerzony pakiet. Zapłaciłam 1700 zł, bo Pani z infolinii Diagnostyka wysłała mi kod rabatowy, więc wyszło mi 200 zł taniej.
    Myślę, że wszystkie te badania i tak są bardzo podobne do siebie.

    @MjakMarta proszę o wpis w 📅 30.07- kontrolna wizyta u prowadzącego.

    Lwica_Lewka lubi tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    IO
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
    09.07 SANCO niskie ryzyka💙




    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 962 648

    Wysłany: 6 lipca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde niezłe jaja ciekawe co z tego będzie https://wiadomosci.wp.pl/news-wp-rzadowy-program-in-vitro-pod-lupa-cba-7304534778145120a

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Nadziejka92 Autorytet
    Postów: 440 542

    Wysłany: 6 lipca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wpisywałam się w kalendarz z dzisiejszą wizytą, bo w głowie milion czarnych scenariuszy 🫣🫣🫣😅😅 oczywiście bez żadnego powodu 😂
    Maluszek ma już 5,78 cm 🥰 serduszko około 170 u/min.
    Krwiak delikatnie zmiejszyły się, Accofil do 13+0.

    Teraz poproszę o wpis w kalendarz 📅
    13.07 badanie prenatalne
    21.07 wizyta kontrolna

    Alina Malina, Fler, MamaWPlanach, Milagro ❤️‍🩹, Mała mi, Lwica_Lewka, MjakMarta, MalaMi89, Ishildur lubią tę wiadomość

    👩🏼🧔🏻‍♂️ 92. Starania od 2018r.
    Amh 12.25 0.907
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Kir AA, PAI-I homozygota 4g/4g, Ana1 1:80 typ ziarnisty

    2023-2025:
    4xIUI ❌ 1xFET CB, 2-6 FET ❌

    01.2026 stymulacja, czekają ❄️❄️❄️❄️
    Cross match 28,3% ➡️Immunosupresja
    30.04 VII FET 4AA 🍀
    Accofil+encorton+neoparin, cykl sztuczny
    11dpt 321 13 dpt 823
    6t2d zarodek z 💓
    8t2d crl 17,2mm fhr 172 + krwiak
    13t2d I prenatalne niskie ryzyka
    preg.png
  • LKBennett Autorytet
    Postów: 360 686

    Wysłany: 6 lipca, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    O kurde niezłe jaja ciekawe co z tego będzie https://wiadomosci.wp.pl/news-wp-rzadowy-program-in-vitro-pod-lupa-cba-7304534778145120a

    Ciekawe… u nas byla w klinice taka dluga kolejka, ze zdecydowalismy sie na procedure komercyjna (no i kwestia naszego wieku), ale za kazdym razem jak jestem w klinice to jest tlum ludzi, wiec to ma sens, podejrzane byloby gdyby mowiono o kolejkach a bylyby pustki

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 28.07 - 8,63 cm 🥹🩷 dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 962 648

    Wysłany: 6 lipca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Ciekawe… u nas byla w klinice taka dluga kolejka, ze zdecydowalismy sie na procedure komercyjna (no i kwestia naszego wieku), ale za kazdym razem jak jestem w klinice to jest tlum ludzi, wiec to ma sens, podejrzane byloby gdyby mowiono o kolejkach a bylyby pustki
    No tez ciekawe bo to fakt ze nie monitorują chyba jakoś tego kto w programie na jakim etapie jest i czemu i czasem losowo ludziom blokują środki a czasem przyjmowanie nowych jest zablokowane

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 725 696

    Wysłany: 6 lipca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak zrobić suwaczek ? Chyba jestem już na niego gotowa 😊

    preg.png
  • Lwica_Lewka Autorytet
    Postów: 454 353

    Wysłany: 6 lipca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Miło Cię widzieć... Zastanawiałam się co u Ciebie 😊 cieszę się, że wkoncu dołączyłaś. Ja po wczorajszej wizycie też się dopisałam do kalendarza, trochę jeszcze nieśmiało ale chciałabym pomału się cieszyć 😊
    Jak się czujesz ? Co u Ciebie ?
    A dziękuję, że pytasz, również o Tobie myślałam i śledziłam, co się u Ciebie dzieje.
    Czuję się dobrze, plamień praktycznie zero, ogromna senność, cukrzyca ciążowa, już od tygodnia lecę na insulinie. Od 2 lat byłam pod opieką diabetologa, bo ciągle miałam za wysoką glukozę na czczo, więc od razu zadziałaliśmy jak najszybciej, chociaż musze dodać, że jestem szczupła od zawsze, aktywna i zdrowa dieta z niskim indeksem glikemicznym, ale cóż, przetrwam i to kolejne kłucie się.
    Kolejną wizytę mam u ginekologa za tydzień, więc wtedy zobaczymy, czy dalej jest wszystko w porządku, a do tego czasu jestem dobrej myśli :)

    11.2021 - starania naturalne
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d
    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny, zespół antyfosfolipidowy, hormony
    ✅AMH - 2,65
    ✅nasienie + fragmentacja DNA,HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%, NK 12%, cytokiny
    ❌cross match - 29%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)
    1️⃣ IVF
    • 08.2024 -11x🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 -1 zdrowy ❄️ pgt-a
    16.11 transfer ❄️❌
    2️⃣ IVF
    • 01.2025 -12x🥚
    • 2x❄️❄️ - pgt-a ❌❌
    3️⃣ IVF
    • 05.2025 -9x🥚- 1x❄️ - pgt-a ❌
    4️⃣ IVF
    • 06.2025 -7x🥚- 0x❄️
    5️⃣ IVF
    • 4.2026 - 6x❄️ (3 pgt-a i 2❄️❄️ zdrowe)
    •18.05 transfer 5.1.1
    Beta: 5 dpt - 22, 7 dpt - 112, 10 dpt - 470
    preg.png
  • Lwica_Lewka Autorytet
    Postów: 454 353

    Wysłany: 6 lipca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Dziewczyny jak zrobić suwaczek ? Chyba jestem już na niego gotowa 😊
    Też dzisiaj z tym walczyłam jak to zrobić, tu Ci wklejam instrukcje z czata jak to zrobić: Jeśli chodzi o suwak (ticker) na profilu OvuFriend, zrobisz to tak:

    Wejdź na stronę do tworzenia suwaków (np. TickerFactory lub inną obsługiwaną przez OvuFriend).

    Wybierz rodzaj suwaka (np. ciąża, starania o dziecko, wiek dziecka).

    Ustaw wygląd i wpisz odpowiednią datę (np. termin porodu lub datę urodzenia).

    Po utworzeniu suwaka skopiuj kod BBCode/TickerFactory – nie kod HTML. Na forum OvuFriend użytkowniczki zwracają uwagę, że to właśnie pierwszy kod (TickerFactory/BBCode) działa poprawnie.

    W OvuFriend wejdź w Ustawienia → Społeczność (lub ustawienia profilu/podpisu) i wklej skopiowany kod, a następnie zapisz zmiany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 20:31

    11.2021 - starania naturalne
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d
    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny, zespół antyfosfolipidowy, hormony
    ✅AMH - 2,65
    ✅nasienie + fragmentacja DNA,HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%, NK 12%, cytokiny
    ❌cross match - 29%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)
    1️⃣ IVF
    • 08.2024 -11x🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 -1 zdrowy ❄️ pgt-a
    16.11 transfer ❄️❌
    2️⃣ IVF
    • 01.2025 -12x🥚
    • 2x❄️❄️ - pgt-a ❌❌
    3️⃣ IVF
    • 05.2025 -9x🥚- 1x❄️ - pgt-a ❌
    4️⃣ IVF
    • 06.2025 -7x🥚- 0x❄️
    5️⃣ IVF
    • 4.2026 - 6x❄️ (3 pgt-a i 2❄️❄️ zdrowe)
    •18.05 transfer 5.1.1
    Beta: 5 dpt - 22, 7 dpt - 112, 10 dpt - 470
    preg.png
  • Lwica_Lewka Autorytet
    Postów: 454 353

    Wysłany: 6 lipca, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za polecenia różnych badań genetycznych, jutro zrobię jeszcze dokładne rozeznanie i będę się umawiać

    LKBennett, Alina Malina lubią tę wiadomość

    11.2021 - starania naturalne
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d
    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny, zespół antyfosfolipidowy, hormony
    ✅AMH - 2,65
    ✅nasienie + fragmentacja DNA,HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%, NK 12%, cytokiny
    ❌cross match - 29%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)
    1️⃣ IVF
    • 08.2024 -11x🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 -1 zdrowy ❄️ pgt-a
    16.11 transfer ❄️❌
    2️⃣ IVF
    • 01.2025 -12x🥚
    • 2x❄️❄️ - pgt-a ❌❌
    3️⃣ IVF
    • 05.2025 -9x🥚- 1x❄️ - pgt-a ❌
    4️⃣ IVF
    • 06.2025 -7x🥚- 0x❄️
    5️⃣ IVF
    • 4.2026 - 6x❄️ (3 pgt-a i 2❄️❄️ zdrowe)
    •18.05 transfer 5.1.1
    Beta: 5 dpt - 22, 7 dpt - 112, 10 dpt - 470
    preg.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ