Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 425 478

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Może przenosisz 🫣 też miałam być sylwestrowa, ostatecznie 2 tyg dłużej siedziałam i wyszedł 14.01 😇
    Po cichu bardzo na to liczę 😉

    Ona: 87' PCOS, AMH=5,07 (01.24), hipoglikemia reaktywna, MTHFR i PAI-1 hetero, KIR AA, NK 19,3%, cross match 15,8%, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne
    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia
    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane
    03.24 - stymulacja -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 oocytów -> zapłodniono 14 -> 10 (3 doba) -> 4 (5 doba) -> PGT-A -> 3BB, 4AA, 5AB
    04.24 scratching endometrium + biopsja -> wysokie CD56, antybiotykoterapia
    07.24 FET 4AA (cs, acard, encorton, EG) 10 dpt bHCG <2,5
    09.24 biopsja -> antybiotykoterapia
    01.25 histeroskopia -> antybiotykoterapia, Provera
    14.04 FET 3BB (cn, intralipid, accofil, encorton, clexane, acard) 8dpt 102 mIU/ml 10dpt 299 mIU/ml 12dpt 682 mIU/ml 29dpt jest ❤️ CRL 9,43mm
    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnulkA wrote:
    Ufff to dobrze. A możesz mi powiedzieć jak dodać taki pasek odliczający ciążę ?


    Kliknij w którykolwiek pasek jednej z nas i przekieruje Cie zeby stworzyć potem kopiujesz bb code i wklejasz w stopke 😁

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Byłaś pierwszym dzieckiem jeśli mogę spytać? Bo każda historia o tym że ktoś urodził się lub sama kobieta urodziła później niż TP jest dla mnie afirmująca że tak się da 😉

    Tak byłam pierwszym dzieckiem i sama też przenosiłam pierwsza córkę tydzień 😇

    Puszkina lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Tak byłam pierwszym dzieckiem i sama też przenosiłam pierwsza córkę tydzień 😇
    Znajoma rodzila w tym roku pierwsze - dwa tygodnie przed terminem.

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Znajoma rodzila w tym roku pierwsze - dwa tygodnie przed terminem.

    Wiadomo, że nie ma reguły, wszystko zależy od przebiegu ciąży i wydaje mi się, że mniejsze dzieci też częściej są przenoszone. Puszkina chciała usłyszeć takie historie, więc dzielę się swoją, żeby mogła sobie afirmować dalej późniejszy poród 😇

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2025, 18:09

    Puszkina, Valletta, Rita23, DEWG, Karlina20 lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Wiadomo, że nie ma reguły, wszystko zależy od przebiegu ciąży i wydaje mi się, że mniejsze dzieci też częściej są przenoszone. Puszkina chciała usłyszeć takie historie, więc dzielę się swoją, żeby mogła sobie afirmować dalej późniejszy poród 😇

    Tak nam mów 🙏🤣🩷
    Ja afirmuje styczeń 2026, nawet jakby to miało być 2min po północy 🤣

    Rita23, Kluska, DEWG, Puszkina, jo_ana, Promyczek89, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Aleksi Przyjaciółka
    Postów: 84 318

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    TP 25.02.2026 Chłopiec 🩵 na 99% Ignacy


    Jestem po przeziębieniu, więc zrobiliśmy dodatkowe badania - wszystko dobrze - idealnie rośnie :) Serduszko zdrowe :) prawie 7cm chłopa 😍


    Nadal się boję, że coś pójdzie nie tak, ale zaczęliśmy powoli mówić znajomym, zwłaszcza, że brzuszek już się pojawił 🤦‍♀️

    I kupiłam sobie poduszkę do spanka :) poofi nest :) będzie potem dla Małego :) więc staram się cieszyć ciążą i przyciągać pozytywne wibracje :)


    Hej hej.
    Dołączę sobie do was. Będę podczytywała :)
    Właśnie dziś miałam prenatalne i także chłopiec Stasiu 🩵 termin taki sam 25.02 😍

    Kluska, Aqkaracza, Dariana, jo_ana, Promyczek89, Thoruviel, BangBang lubią tę wiadomość

    Start 2023
    👱🏻‍♀️ AMH-1,06, brak drożnych jajowodów
    👱‍♂️ wszystkie badania idealne
    🦠 Uro7-4 miesiące leczenia
    4 stymulacje Letrozole-ovitrelle-heparyna-progesteron ❌
    Badanie drożności- niedrożność
    Laparoskopia- nie udana, drożności brak
    Kwalifikacja IVF📝✔️
    1.04- scratching + plan leczenia ( protokół krótki )
    04- nowy cykl start stymulacji
    16.04 podgląd 16 🥚🥚
    18.04 punkcja- 3❄️
    05- odroczony transfer
    13.06 transfer 5AA embrioglue + nacięta otoczka
    5dpt ⏸️ beta 13
    7dpt beta 45
    10dpt beta 127
    17dpt 4204
    11.07 zobaczyliśmy bijące serduszko ❤️
    22.08 7,5 cm szczęścia. Chłopiec 🩵
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 298 453

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    🔈Dziewczyny ogłoszenie!! 🔈😉

    W weekend idę na dni otwarte szpitala a później wyjeżdżam i będzie mnie mniej, ale w międzyczasie bardzo was proszę - jeśli macie ochotę podawajcie swoje terminy porodu + płeć bejbika (jeśli znacie i chcecie mówić ☺️), maksymalnie po weekendzie będę aktualizować swój post z 1 strony i zrobimy z niego terminarz porodów. 🎉

    Przepraszam, nie dam rady przekopać się przez cały wątek i odgrzebać tych terminów, więc nawet jak będziecie pisać kolejne posty nie związane z tym tematem to możecie przy okazji dorzucać TP i ja sobie to wszystko pozapisuje.

    Koniec ogłoszenia, dziękuję! 🤍
    TP 28.01 chlopiec 🩵
    Udanego wypoczynku😊🤩

    Aqkaracza, Puszkina lubią tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • Makino. Autorytet
    Postów: 439 744

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Tak nam mów 🙏🤣🩷
    Ja afirmuje styczeń 2026, nawet jakby to miało być 2min po północy 🤣

    Tak z ciekawości czemu tak bardzo nie chcecie grudnia? Macie jakieś przemyślenia?

    Ja mam termin na 13.01 📆 i chyba dziewczynka 🩷

    Aqkaracza, Puszkina lubią tę wiadomość

    2017 - 7 tc (puste jajo)
    2018 👧
    2025 👧
    Rodzina w komplecie 🥰
    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino. wrote:
    Tak z ciekawości czemu tak bardzo nie chcecie grudnia? Macie jakieś przemyślenia?

    Ja mam termin na 13.01 📆 i chyba dziewczynka 🩷

    Tak, że jednak rocznikowo będzie rok młodsza, mając np zaledwie dwa dni czy jeden - straci rok 🤣 lepiej być styczniowym cwaniakiem tyle miesięcy do przodu w przedszkolu 😂😂🩷

    Masz już imię dla dziewczynki? U nas po debatach i liście 10 imion zostały 2 i nie możemy się zdecydować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2025, 19:25

    Puszkina, jo_ana lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3120 3551

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam po terminie pierwszego syna, ale czekanie na ten poród to te ostatnie 2 tyg to już ciężkie 😂
    Mam nadzieję że teraz też urodzę w styczniu. Ja mam urodziny 28.01 a mąż 2.01 😅


    Gratuluję wszystkim nowym mamom w wątku, fajnie że dołączacie :)

    Puszkina, Kluska, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5901 6875

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to prawda, końcówka ciąży to był hardcore. Nie mogłam się doczekać kiedy w końcu się urodzi 🤪

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TP 13.02.2026 i na chwilę obecną dziewczynka 💗

    Pojechalam dziś z siostrami na kawę do cioci (70 km w jedną stronę) i chyba każdą miejscowość oznaczyłam 😫 Mam chorobę lokomocyjną ale tak to mnie ostatnio chyba w podstawówce wymęczyło...
    Lepiej by było jakbym prowadziła od początku ale już potem bałam się że mnie osłabi w trakcie kierowania i wolałam nie ryzykować. Ale w końcu jestem w domu 🤣😅

    A propos porodów to dziś się siostra pytała na kiedy mam termin i mówię że 13 luty i stwierdziłyśmy że fajnie by było jakby termin wypadał 1 lutego bo ona urodziła wtedy córkę (pierwsze dziecko) ale mówię że aż tak to mnie chyba życie nie zaskoczy a ona mi mówi że ona miała termin na 10 lutego a jednak córka urodziła się wcześniej 😉
    Za to syna urodziła dzień przed wigilią i była zła że musi tak spędzać święta ale za to opieka była super bo była jedyną która rodziła 😊

    Puszkina, Aqkaracza lubią tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5809

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Wiadomo, że nie ma reguły, wszystko zależy od przebiegu ciąży i wydaje mi się, że mniejsze dzieci też częściej są przenoszone. Puszkina chciała usłyszeć takie historie, więc dzielę się swoją, żeby mogła sobie afirmować dalej późniejszy poród 😇

    Dokładnie o to chodziło, dziękuję! Na dodatek na tym wątku frakcja afirmująca styczeń jest całkiem spora 😉

    Moj mąż ma urodziny w styczniu, chyba nie uda mi się wcelować w jego urodziny bo ma 17.01, więc musiałabym urodzić 9 dni po TP 😉 z ciekawostek - ja mam urodziny w ten sam dzień co mój tato, i super są takie podwójne urodziny!

    Prócz tego tak pół-żartem pol-serio mam w głowie podobne powody jak Valetta (plus u mnie chlopiec to lepiej żeby był kozakiem w przedszkolu 😂), ale to nie znaczy że będę jakaś bardzo smutna jak będzie w grudniu, po prostu wolałabym styczeń 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2025, 20:41

    Valletta lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Makino. Autorytet
    Postów: 439 744

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Tak, że jednak rocznikowo będzie rok młodsza, mając np zaledwie dwa dni czy jeden - straci rok 🤣 lepiej być styczniowym cwaniakiem tyle miesięcy do przodu w przedszkolu 😂😂🩷

    Masz już imię dla dziewczynki? U nas po debatach i liście 10 imion zostały 2 i nie możemy się zdecydować :D

    Ale z drugiej strony, ja jestem z listopada i teraz mogę mówić że nadal mam 37 lat a nie już 38 jak rocznikowo, więc w późniejszym wieku może być plus 🤣. Choć wiadomo za dziecka, każdy już urodziny mial a oni będą musieli czekać, tak samo np z prawkiem. Ale ja to bardziej ten grudzień zakładam. Choć obym się miłe zaskoczyła :)

    Jeszcze nie mamy typów. Myślę że po 4 września i połówkowych będą debaty 😁

    2017 - 7 tc (puste jajo)
    2018 👧
    2025 👧
    Rodzina w komplecie 🥰
    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1951 5809

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Ja urodziłam po terminie pierwszego syna, ale czekanie na ten poród to te ostatnie 2 tyg to już ciężkie 😂
    Mam nadzieję że teraz też urodzę w styczniu. Ja mam urodziny 28.01 a mąż 2.01 😅


    Gratuluję wszystkim nowym mamom w wątku, fajnie że dołączacie :)

    Pozwolę sobie dopisać Cię z TP na 9.01 o ile dobrze liczę? ☺️

    AnnaMD lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowe mamusie, dzieci z grudnia mogą chodzic do szkoły z "młodszym" rocznikiem 😊
    U mnie siostra będzie tak robiła bo u takich dzieci to jest duży przeskok- dziecko ze stycznia 2025 już raczkuje w grudniu a te grudniowe dopiero ogarnia że jest już na świecie i tak samo rozmawiałyśmy że jak pójdzie do szkoły i puściła by go ze swoim rocznikiem (2019) to przez to mógłby mieć problemy z nauką więc mimo że jest z 2019 to idzie do 1 kłady z rocznikiem 2020 😁

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo prosiłam córkę zeby zaczekała do stycznia termin mialam na 17.01. W sylwestra jej powiedzialm dobra mala możesz zaczynać.

    Kluska wow nie pamiętałam żebyś wspominała wczesniej ze tak.malo przytulas podziwiam. Ja przytyłam bardzo duzo i uważam że mój polog i początki macierzyństwa mógłby być być duzo lepsze gdybym nie czula sie jak swinka 🐖 teraz bardzo sie staram ale już mam 2.5 kilo na plus 🫣

    Lunka fajnie ze sie odezwałaś czekamy na Ciebie❤️

    Gratulacje dziewczyny wszystkich prenatalnych odsłon polowkowych super ze u bobasów wszystko w porządku ❤️

    Widzę że duzo dziewczyn ma końcówkę lutego jak u nas będziemy sie rozpakowywać dzien po dniu 😅

    Valletta lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko jest z 20.12 i nie wyobrażam sobie żeby poszedł do szkoły np. za rok. Niczym nie odstaje od swoich rówieśników z rocznika 2018. Wszystko zależy od dziecka 🙂 ja się śmieję, że po prostu chciał być szybciej pełnoletni 😅 i z pozytywów mógł szybciej pójść do przedszkola - nie musiał rok dłużej być w żłobku. Teraz jestem ciekawa czy bobas nr 2 zaczeka do stycznia czy pospieszy się tak jak brat. Ryzyko mam na pewno zwiększone przez wcześniejszą ciążę.

    Edit. dallia z pierwszym synkiem też miałam termin na 17.01 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2025, 21:31

    dallia lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszkina wrote:
    Byłaś pierwszym dzieckiem jeśli mogę spytać? Bo każda historia o tym że ktoś urodził się lub sama kobieta urodziła później niż TP jest dla mnie afirmująca że tak się da 😉
    Moja córka miała być grudniowa, a urodziła się w styczniu. 10 dni po terminie 😉

    Puszkina lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ