X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ziola ojca sroki 3 - jak stosować bez miesiaczki
Odpowiedz

Ziola ojca sroki 3 - jak stosować bez miesiaczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • evelyn1996 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 listopada 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wczoraj przyszły mi ziola ojca sroki 3. Okres ostatni raz mialam 23 września robilam juz 3 testy i wszystkie negatywne. wiem ze powinno się zaczac je pic z pierwszym dniu okresu lub owulacji. I teraz pytanie czy mogę zacząć je pic dzis ?
    Dodam ze wizyte u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie ...

  • evelyn1996 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 listopada 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ