X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Lenka82 Autorytet

Wysłany: 28 października 2021, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś jeszcze pije nadal ziółka? Czy są pomocne w wyregulowaniu okresu ?

bl9cjw4z4bshjmmh.png

08.2018 - 6tc poronienie chybione
    08.2019 - ur. Joanna (córka)
  • anulkaa Nowa

Wysłany: 25 listopada 2021, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś tu jeszcze zagląda i Mi podpowie .
    Czy zioła ojca Sroki nr 3 mogą podnieść TSH ?
    Pije je od pierwszego dnia cyklu czyli od 11.11.
    Wczoraj zrobiłam TSH i wynik 3.820 😭.
    Jestem po usunięciu tarczycy więc wynik powinnam mieć od 0.27 . Poprzedni wynik miałam 0.33 .
    Myślicie że przez te kilkanaście dni jak pije zioła mogło Mi się od Nich tak TSH podnieść . Do starań o ciążę też powinno być niższe TSH .

• MalaEw Koleżanka

Wysłany: 6 lutego, 00:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, czy ktoś jeszcze czyta ten wątek?

👩 33
    Niedoczynność 125 eutyrox.
    PCOS.
    AMH 👆
    Od listopada 2021 r. Starania
    👨42
  • Kasiak89 Ekspertka

Wysłany: 6 lutego, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Dobry wieczór, czy ktoś jeszcze czyta ten wątek?
    Czasem ;)

MalaEw lubi tę wiadomość

• MalaEw Koleżanka

Wysłany: 6 lutego, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa czy są jakieś nowe Wasze doświadczenia z piciem ziół. U mnie już czekają na 1 dc. Nie wiem czy mowic o nich gin.

👩 33
    Niedoczynność 125 eutyrox.
    PCOS.
    AMH 👆
    Od listopada 2021 r. Starania
    👨42
  • Kasiak89 Ekspertka

Wysłany: 12 lutego, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    Jestem ciekawa czy są jakieś nowe Wasze doświadczenia z piciem ziół. U mnie już czekają na 1 dc. Nie wiem czy mowic o nich gin.

Ja mojemu powiedziałam, a ona na to, że jest za, bo może pomogą a nie zaszkodzą.
    Wydaje mi się że mi przesuwają owu, ale czy to na pewno przez nie to nie wiem.

• calistas Koleżanka

Wysłany: 27 marca, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

‹‹ 115 116 117 118 119
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ