X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 16 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny.
    Nie jestem tu nowa ale wiem "że tak wyglądam";)
    Mam do oddania Zioła ojca Sroki nr 3 nie wiem dokładnie ile ich jest ponieważ przesypałam je do szklanego litrowego pojemnika.Do tej pory trudno mi uwierzyć w ich moc ale mi pomogły :) ( byłam raczej sceptyczna a udało się 1 cyklu ich stosowania, a staraliśmy się naprawdę trochę. )Dla mnie były szczęśliwe :)
    Zainteresowaną proszę o wiadomość prywatną.
    Pozdrawiam i Powodzenia!

    Ewee
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 16 października 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostałam namiary do nowego GINa - W środę idziemy na pierwszą wizytę.
    A tamte hormony były bez sensu robione.
    Dzieki za wasze zdanie.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 16 października 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, cudo! Wspaniale musi być zobaczyć takie zdjęcie gdy jest się Mamą tego cudeńka :)

    Joanna, lh i fsh najlepiej zbadać w 2/3dc, a prg - powtórz badanie później. Dopytaj na wizycie u gina w jakich terminach jakie hormony.

    Myszusia lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 18 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z ziółkami, znów zaczęłam czuć swoje jajniki, chciałabym żeby się udało

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 19 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl to piękne uczucie, ale nie będę się rozdrabniać żeby Wam dziewczyny nie robić przykrości, bo wiem co czujecie. Co u Was tak w ogóle? Jak się czujecie?

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mam pytanko czy przy hiperprolaktynemi moge pic ziola ojca sroki? Mam jeszcze zapas na miesiaczna kuracje. Tylko zastanawiam sie czy moge laczyc bromegedon z ziolami. Kiedys pilam i urosla mi torbiel z tym ze w tedy nie wiedzialam ze mam wysoka prolaktyne. Co sadzicie? Buziaki pozdrawiam

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 19 października 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanderrra:) wrote:
    Witajcie mam pytanko czy przy hiperprolaktynemi moge pic ziola ojca sroki? Mam jeszcze zapas na miesiaczna kuracje. Tylko zastanawiam sie czy moge laczyc bromegedon z ziolami. Kiedys pilam i urosla mi torbiel z tym ze w tedy nie wiedzialam ze mam wysoka prolaktyne. Co sadzicie? Buziaki pozdrawiam

    Nie powinno się łączyć ziół z lekarstwami, bo możesz przestymulować jajniki.

    Myszusia cieszę się twoim szczęściem.
    Ograniczam się na forum do minimum z racji tego, że chyba nie mam już o czym pisać. Jutro albo pojutrze przychodzi małpiszon i kończy moją przygodę ze staraniami na zawsze. No nic ...trudno, nie udało się. Mam nadzieję, że uda mi się z tym wszystkim uporać. Czas leczy rany.
    Tobie życzę zdrówka. Wiem, że będziesz najlepszą mamą na świecie:)

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 20 października 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter popłakałam się.. :( Wiem, że i Wam się uda. Musicie wierzyć Kochana. Nie takie cuda się zdarzały więc nie odpuszczę i będę dalej mocno trzymać kciuki za Was!!! <3

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 20 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Demeter popłakałam się.. :( Wiem, że i Wam się uda. Musicie wierzyć Kochana. Nie takie cuda się zdarzały więc nie odpuszczę i będę dalej mocno trzymać kciuki za Was!!! <3
    Dziękuję i ściskam Cię mocno:)

    Demeter
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 22 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl pytalas co u mnie. Zioła wylądowały w koszu. Cykle bezowulacyjne Z wyjątkiem tego cyklu w marcu kiedy owu była potwierdzona przez lekarza. Czyli albo się coś popsuło albo zdarzył się wyjątek wtedy. W poniedziałek prolaktyny i progesteron. W przyszłym tygodniu nasienie. Nowa pani doktor bez podstawowych badań faceta nie diagnozuje i nie leczy. Mówi że jak coś robić to na 100%. Zobaczymy co z tego wyniknie.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 22 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia dobra wiadomość. Mamy zielone światło od lekarza. Tylko ten miesiąc musimy odpuścić, bo mąż bierze mocne leki ale potem jak najbardziej. Muszę tylko ''podleczyć''jego żołnierzyki, bo po takiej ilości lekarstw na pewno ledwo zipią.

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter polecam fertilman plus;) mój brał przez 3mce i mega poprawa:) troche kosztuja ale warto!!!
    Powodzenia:)
    Myszunia jak sie czujecie? Vika kopie juz?
    Aganeska, dobry lekarz to podstawa oby Was szybciutko do ciazy poprowadzil, btw moje ziola tez wyladowaly w koszu:P
    Erl kochana clo zdziala cuda cos czuje u Ciebie:)

    wszystkiego dobrego dziewczyny!!!

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 22 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter polecam fertilman plus;) mój brał przez 3mce i mega poprawa:) troche kosztuja ale warto!!!
    Powodzenia:)
    Myszunia jak sie czujecie? Vika kopie juz?
    Aganeska, dobry lekarz to podstawa oby Was szybciutko do ciazy poprowadzil, btw moje ziola tez wyladowaly w koszu:P
    Erl kochana clo zdziala cuda cos czuje u Ciebie:)

    wszystkiego dobrego dziewczyny!!!

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 22 października 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paolala za radę, chętnie skorzystam:)

    Demeter
  • mk Przyjaciółka
    Postów: 73 56

    Wysłany: 23 października 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pewnie padalo juz to pytanie na forum, ale nie moge znalezc tego watku- czy ziola mozna pic bez przerwy czy np po 3 cyklach trzeba przestac na miesiac? (tak jak jest z niepokalankiem?) dzieki za podpowiedz :)

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 października 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mk wrote:
    Dziewczyny, pewnie padalo juz to pytanie na forum, ale nie moge znalezc tego watku- czy ziola mozna pic bez przerwy czy np po 3 cyklach trzeba przestac na miesiac? (tak jak jest z niepokalankiem?) dzieki za podpowiedz :)

    Zioła możesz pić bez przerwy ale tylko do owulacji. Natomiast jeśli przez cały cykl chcesz pić to przez 3 miesiące a potem miesiąc przerwy.

    Demeter
  • mk Przyjaciółka
    Postów: 73 56

    Wysłany: 23 października 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter, dzieki za odpowiedz! chodzilo mi dokladnie o to!pije caly cykl. wiec po tym cyklu robie przerwe.
    pozdrawiam!

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 24 października 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK, miesiąc przerwy wg mojej wiedzy po 3 cyklach z ziółkami, potwierdzam ;)

    Demeter - super wiadomość!!! Cieszę się bardzo, że drzwi z powrotem się przed Wami otwierają :) I dbajcie o Męża :) Po poleceniu przez Paolkę poczytałam sobie o Fertilman plus i najpewniej też po niego sięgniemy, jeśli nasionka mojego M okażą się osłabione.

    Aganeska - my też robimy w tym tygodniu badania nasienia. Cieszę się, że masz nową lekarkę, niech trafnie Was poprowadzi, czekam na Twoje dwie kreski Kochana! A jak na nowym stanowisku w pracy się odnajdujesz?

    Myszusia <3

    Paolka, Kochana, ja wciąż wierzę w zielone zakończenie u Ciebie i mocno zaciskam kciuki <3

    Joanna, jakie wieści i plany po wizycie u nowego gin?

    Ja dziś mam 4. dzień z Clo, to nasz pierwszy cykl razem. Jajniki dość głośno pracują, prawy jak zwykle głośniej. W czwartek mam kontrolę - ciekawa jestem jej bardzo! A w środę badamy nasionka - oby Clo nie przyspieszyła do czwartku owulki, bo przed badaniem musimy mieć min.3 dni abstynencji.. W ostatnich 2-3 miesiącach wszystkie suplementy poza kwasem foliowym brałam od przypadku do przypadku, teraz się bardziej dyscyplinuję w łykaniu witamin. Wzmacniam siebie, jak będzie trzeba wzmocnimy Kochanego i jakoś tak mam przypływ wiary w to, że w końcu się uda.


    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 25 października 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! U nas dużo zmian. Kolejna wizyta w grudniu, bo wtedy będę w kraju i to na dłużej. Chcemy z mężem spróbować poszukać pracy i planujemy długie wakacje - minimum 2 m-ce.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 29 października 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dobrze Dziewczyny. Mała rośnie a ja razem z nią. Victoria buszuje w brzuszku, jest aktywna (czuję ją nawet teraz jak do Was piszę), tydzień temu jak byłam u P.Ginekolog, to powiedziała, że mała będzie ważyć gdzieś pół kg :) Mój nieduży Olbrzymek <3 Chciałabym już żeby były święta, nie wiem czemu, ale chyba czułabym się bezpieczniejsza, że zostanie niewiele czasu do lutego.

    Demeter to jak tylko podkurujesz żolnierzyki męża to do dzieła! :)

    Paolala trzymam mocno kciuki za zieloną kropeczkę! :)

    Joanna niech te zmiany wyjdą na lepsze! Trzymam kciukasy! ;)

    Aganeska cieszę się, ze lekarz tak do tego podchodzi! Może akurat w końcu coś zdziałają a nie tylko dużo gadać będą.


    Kciukam za Was bardzo mocno Dziewczyny i jestem z Wami sercem i myślami <3

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ