X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zoladex przed transferem
Odpowiedz

Zoladex przed transferem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MalaMiMi Ekspertka
    Postów: 198 135

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Czy są tu może dziewczyny , które miały włączony zoladex przed transferem ?

    Jeśli tak to mozecie powiedziec w którym dniu cyklu i jak się po tym czułyście?

    Dziekuje

  • Agatiii Przyjaciółka
    Postów: 112 67

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może późno pisze ale ja miałam w 19 dniu cyklu, samopoczucie wmiare, po tygodniu ból głowy i wybuchy gorąca na zmianę z uczuciem zimna.

    MalaMiMi lubi tę wiadomość

  • JaOla Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 maja 2023, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w 21dc, też uderzenia gorąca poza tym raczej bez zmian. Najgorsze to, że nie pomógł ☹️

    MalaMiMi lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ