X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 14 dpo / 25 dc spadek temperatury o 0,4 różowy śluz
Odpowiedz

14 dpo / 25 dc spadek temperatury o 0,4 różowy śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ChcemyTego94 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Mam regularne cykle, 28 dni, dziś jest 25 dc, 11 dc nastąpiła owulacja potwierdzona monitoringiem.

    7 dpo zrobiłam progesteron wyszedl 53,75 nmol/l

    Dziś mam bóle okresowe, które występują u mnie zawsze 1 dnia cyklu, nigdy przed w dodatku pojawił się różowawy śluz.
    Temperatury ostatnie 3 dni 36,9 / 36,8 / 36,4
    Czy możliwe jest, że dopiero dziś nastąpiła implementacja ?

    Testy wychodzą negatywnie, beta robiona w piątek też negatywna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 20:18

    2 lata tabletki, starania od 03.2016
    Badania 10.01.17 TSH 2.1 LH 5.8 FSH 5.96 PROLAKTYNA 633,5 // Dostinex, 0,5 tabletki co 7 dni
    Badania 06.02.17 TSH 1.95 FT3 4.99 FT4 16.3 PROLAKTYNA 118,6 //Dostinex 0,5 tabletki co 10 dni, Euthyrox 25
    7 dpo prog 53,57 nmol/l
    Morfologia 2% Ilość duża.
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że nadchodzi okres :(

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ