X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

40 dni cylku ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie. Mój cykl miesiączkowy wynosi 40 dni ... ginekolog powiedział mi, że takie długie cykle nie są dobre i mogą świadczyć o tym, że nie dochodzi u mnie do owulacji ... nie chcę wpadać w paranoję, ale może któraś z Was też ma/miała taki problem i podzieli się ze mną doświadczeniami?

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cykle od 35-43 dni. byłam w sumie u trzech lekarz wszyscy że taka moja natura. jeden kazał właśnie mierzyć temperaturę i powiedział że książkowe 28 dni rzadko ktoś ma. aha i robiłam prolaktynę wyszła trochę wyżej bo na badanie musisz być wyspana i nie możesz mieć wysiłku fiz, ani uprawiać seksu. i nie miałam też problemów w zajście w ciąże i urodziłam bobasa, teraz niestety poroniłam ale to nie przez nieregularne okresy. więc nie ma co panikować. mierz a się przekonasz czy jest ok.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle również są różne od 32 do 44dni przed zajsciem w ciąze testy owulacyjne pokazały mi owulke około 23dc i chyba dzieki temu zaszłam w ciąże ale niestety moje szczeście trwało krótko a teraz czekam na @ i zaczynam mierzyć od początku cyklu temperature i bede miała może jakies lepsze rozeznanie i myśle że jak zaczniesz i ty mierzyc to poznasz swoje ciało i bedziesz wiedziała kiedy owulka wystepuje

    yonkaa lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje :) właśnie zaczynam szczegółowo analizować swoje ciało. Mam nadzieję, że dzięki temu nam się uda. A polecacie jakieś testy owulacyjne?

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam z allegro, z początku myślałam ze są wadliwe ale okazało sie ze owulacje miałam późno bo testy wykryły owu około 24dc i wg mnie sie sprawdziły bo zaraz potem zaszłam w ciąże

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ