X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Analiza mojego wykresu - poczatkująca
Odpowiedz

Analiza mojego wykresu - poczatkująca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może i ja się Was poradzę... Mam nadzieję,że autorka się nie obrazi :)

    Mam jeszcze szanse ,czy nie?
    Tak się cieszyłam,że tempka poszła w górę, a dziś co? poszła w dół ...W głębi serca mam nadzieję,że jeszcze podskoczy ale nie wiem czy warto się łudzić :(

    70ca954e9ced61837c4d21478e3e707c.png

  • zaanka Debiutantka
    Postów: 15 8

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trać nadziei, wg mnie bardzo ładnie to wygląda:-) takie wahania jak Ty masz jeszcze o niczym nie przesądzają. Tak więc głowa do góry, trzymam kciuki:-)

    fe0f3d288ff14adfd2d704919863ca80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :).

    Zobaczymy jaka tempka będzie jutro. Właśnie temperatra spada mi dwa/trzy dni przed @, to by się zgadzało. Mam nadzieję ,że pójdzie w górę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp. coś się utrzymuje, na testy wcześnie jeszcze choć robiłam już dwa to wyszły negatywne. Zobaczymy co będzie dalej bo objawy @ mam wcześniej niż w tamtym miesiącu. Dzisiaj ostatni duphaston i dostinex 1/4 bo test negatywny.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ